reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witajcie, dawno mnie nie bylo, ale mamy mega bolesne zabkowanie, mam do sprzedania sterylizator elektryczny Aventa w bardzo dobrym stanie, jesli znacie kogos kto potrzebuje,
 
reklama
Dzień dobry
Ewelcia-a nie mogę po kąpieli wyłazić,bo nie szlajam się z mokrą łepetynką(a suszarki nie uznaję-mamy takową,która służy J do rozpalania grilka;))
AsieńkoM-buziak Zuzi-niech już ją nie boli:)
Ja dziś z Mikusią idziemy na bilans-uwaga na 7-9miesięcy...Wow są tu genialni z tym:/
U nas od rana pada,ale i tak będzie ładnie:-p.Miłego dnia Wam
 
Witam

Pogoda do bani
Zuzia dzisiaj już o 6:30 sie obudziła, zastanawiam się czy przypadkiem nie budzi ją P budzik. Ale poleżałyśmy jeszcze do 7:15 w łóżku.

Lubiczanka powodzenia na bilansiku, no to faktycznie maja zryw, chociaz u nas sąsiadki mała jeszcze nie miała bilansu na 18 miesięcy a ma już 21. Zobaczymy jak u nas będzie bo ten bilans na 9 miesięcy miałyśmy w odpowiednim czasie.
 
Chyba padało całą noc :baffled: choć teraz jakby się poprawia..
Pierogi dziś mam w planach, jakoś nie mam apetytu na zupe..

Ewelcia
, a kilka dupereli ;-) doniczki, box na Alicji zabawki, box na moje hobbistyczne szpargałki, jakiś materiał co by się szyć nauczyć :laugh2:, miski plastikowe i kilka innych drobiazgów bez których można byłoby przeżyć ale ciężko się oprzeć jak się jest w sklepie :rofl2:

Lubiczanka, genialna jesteś :-D nie wpadłabym na pomysł by suszarką rozpalać grilla. Musisz opatentować pomysł.
A z tym bilansem chodzisz zawsze do tej samej kliniki? My też na roczny bilans z Marcelem mieliśmy poślizg, nie pamiętam teraz jaki...podobno nie mieli naszych dokumentów z poprzedniej clinic. Teraz mieliśmy na 3 lata, właśnie wczoraj na nim byliśmy, poślizg 6tyg więc nie jest źle;-) Powodzenia u Was!


Dziewczyny czy wiecie kiedy zaczyna się wyprzedaż w Next?
 
Barmanko-nie ja a J musi opatentowac;)Co do kliniki-tak od samego początku tam chodzimy:/Jak bilans Marcelka?
AsieńkoM-a mała śpi w Waszym pokoju?Może rzeczywiście jest budzona przez "pi pi ";)
AsieńkoR-i dzisiaj mamy to samo-temperatura przyjemna,ale wiszą zasłony ciemności ;)))
 
Witam

U mnie busy tak więc mało mnie.
4 dzieci to nie lada wyzwanie :-p:laugh2:
w dodatku M poleciał do Anglii dzisiaj z rana i wróci dopiero w piątek wieczorem.A mnie coś wczoraj zaczęło rozbierać choróbsko,mam nadzieję,że scorbolamid pomoże i nie zalegnę w łóżku :baffled:

młody śpi,siorka ogląda bajki tak więc mam chwilę na kawkę.
dzisiaj u nas też pierogi,ale kupne z truskawkami.Się nie chce stac przy garach dzisiaj :tak:

no nic to,miłego dnia.u nas rano popadało i jest ciepło,chociaż tyle ;-)
 
reklama
Dzien doberek ale pogoda az chce sie zyc:)a jaka jest u was bo sie zastanawiam czy pranie wywieszac zeby no zaraz nie lunelo;)
Ja ostatnio buzzy mam na maxa a to kacperka ur sie szykuja a to wyjazd,dzis przychodza kolezanki jesdna bedzie mi robic paznokcie u nog a druga jako niania do psikusia:)a w pomiedzialek ide sobie walnac new rzesy metoda 1 do 1:)aaaaa i musze sie pochwalic ze wczoraj r poszedl z mikusiem do lekarza zeby go obsluchac i sprawdzic i wyrwal recepte na 10mleczek:)wkurzyl sie ze musimy placic za nie i kupuwac od ludzi i kombinowac jak definitywnie to mleko mu pomaga,poszedl pogadal i dostal:)dzis kacper zaniosl 30party bags byl taki podekscytowany ze szok i nawet dyrektorka nie byla mu straszna:)
Jejku zeby pogoda sie utrzymala:)
 
Do góry