reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka kobitki
Ooo i kogo tu widze a ost lubiczanko myslalam o tobie:)
Ale pogoda i zyc sie chce:)
A ja leze i kwicze bo wreszcie wzielam sie za siebie tzn za cwiczenia i narazie jest ostro a gdyby ktoras byla zainteresowana to robie skalpel z ewa chodakowska:)mam tylko nadzieje ze moj zapal sie nie skaczy szybko:(
A i zapomnialam wam powiedziec ze w sobote bylismy na koncercie majki jezowskiej i bylo super kacper sie wyszalal jak nigdy i mamy z nia zdjecie no i podpisy z dedykacja poprostu super:)
Wichurko trzymam kciukasy no i juz odliczamy bo juz juz ignas bedzie z nami:)i bedzie dobrze zobaczysz nie stresuj sie:)
 
reklama
hejka
Biola fajne sa te cwiczonka z ewá ja przed swietami tez pocwiczylam i w ciagu 10dni poltora kilo w dol polecialo ale do tego nie jadlam ziemniakow,makaronow i slodyczy. trzeciego dnia mialam kryzys a jakos udalo sie to przetrwac i juz pozniej bylo lepiej.no do swiat bo musialam przerwac bo mloda dwa tygodnie w chacie a przy niej cwiczyc to sie nie da. teraz znowu sie mobilizuje bo szkola sie zaczela:-D i mam chwile dla siebie.

Lubiczanko witaj, nooo u nas tez byl grilll ale na kolacje;-), a po grilu skakanie w gume z Oliva bo sie moje dziewcze wciagnelo na maxa. ajjjjjj w koncu ta wiosna przyszla:-)
 
Hej kobitki

No i troszke sie popsula pogoda, no cóż i tak bywa.
Biola widze, że humor i dobre samopoczucie powróciło, super
Ksiuleczka, Biola kiedys patrzyłam na te ćwiczenia Ewy ale mi jakoś nie pasuje jej głos, jakos mało motywujący. Wytrwałości życzę i fajnie tak zrobić coś tylko dla samej siebie;-)
 
Dzień dobry:-)
Wpadłam Lubicaznkowym sposobem się przywitać:rofl2::-p

Pogoda faktycznie się skiepściła, ale może to tylko chwilowe, oby oby. Słoneczko dobrze na mnie działa, ale siły już nie te, Maksymalnie półtorej godziny mogę z Anią spędzić na dworze, bo potem już mnie wszystko boli, no ale już dużo nie zostało. Poprasowałam i zaraz idę chatę ogarniać

Dobrego dnia
 
hejka
kasiuleczko fakt cwiczenia so fajne po pierwszym skalpelu wytrwalam tylko do 30 min ale teraz z malymi przerwami robie calosc za jakis tydz mam zamiar przejsc na skalpel 2 i powiem ci ze cwicze wieczorami jak dzieci spia a ze to wieczor to czesto mi sie nie chce ale sie motywuje i pozniej duma mnie tak rozpiera ze dalam rade:)po cwiczeniach bola mnie miescnie ktorych nawet nie wiedzialam ze tam sa:confused::happy:
Asienko samopoczucie powrocilo bo sloneczko i cipelekj sie zrobilo i no ze robie cosik dla siebie i cwicze:-)
 
Biola anoooo czuc czuc ze wszystko boli ale to znaczy ze sie staralas i wykonywalas cwiczenia poprawnie, ja po pierwszym dniu cwiczen nie widzialam jak mam zejsc po schodach bo cwiczylam w sypialni(bo tam najwiecej miejsca) no i wole tak o 12 pocwiczyc bo poxniej lepiej mi sie diety pilnuje i sobie powtarzam: nie po to sie pocilam te 40 minut zeby teraz sie objesc:-Dbuahhh motywujace bardzo:-D. no a do skalpela 2 to nie widzialam chcialam najpier opanowac czesc pierwsza a poxniej przejsc na wyzszy poziom:-D

U nas dzis tez pogoda sie skiepscila a wczoraj juz tak ladnie bylo....
 
Ostatnia edycja:
Hej hej :)

Wpadam tylko na chwileczke ladnie sie przywitac ;) i zyczyc milego dnia, mimo ze taki pochmurny...

Lubiczanko no pewnie, ze pamietam :)

Ja ciagle w dwupaku ;) Nacieszam sie wolnym czasem ;) Na dzisiaj mam 'napiety plan' :) Na 13 jedziemy ogladac efekty zdjeciowej sesji ciazowej :) Na 14.40 lekarz w Rotundzie :) Mam nadzieje, ze wszystko jest w porzadku :) A wieczorem, na 19 jedziemy do Mothercare w Blanchu na 'Baby and Me Evening' :) Jeszcze w miedzyczasie planuje wejsc do Penniego popatrzec na dzieciece artykuly ;)

Na jutro planuje z mezem sprzatanko ;) Ma w koncu wolne, a dawno nie sprzatalismy tak porzadnie ;) Obiecałam, ze teraz mu pomoge, bo ostatnio to tylko mowilam co ma robic, ale jednak jak ja to zrobie to nie to samo ;)

Jak byłam na pierwszym usg, u dr Antepowicz, to u niej wyszlo, ze EDD jest 23 kwietnia ;) Dopiero potem w szpitalu uznali, ze jednak 28... ja na razie jednak nadal NIC, totalnie NIC nie czuje, zebym miala rodzic :/ Ciekawe czy te domowe sposoby pomagaja przyspieszyc porod (3S: schody, sprzatanie, seks) :D ?
 
witajcie

Wichurko - nie wiem jak sex, bo mój mąż stwierdził, że młodego w czoło stukac nie będzie i mogłam, o tym zapomnieć. A co do innych domowych sposobów - to sprzątanie takie intensywne, schody i inne takie (poza tym, że się zmęczyłam), to w żaden sposób nie przyspieszyły.
 
reklama
No tak, czułam, ze to 3s to tak naprawdę... eh, bąbelek sam bedzie wiedział, kiedy opuścic lokum ;) a jak za bardzo mu sie tam podoba, to lekarze go zmusza do przeprowadzki ;)

Sesja zdejciowa wyszła ekstra :) Za tydzien bede miala fotki :) Dzisiaj tylko wybralismy które nam sie podobaja naj, naj i ida teraz do obróki 'fotoszopowej' ;)
U lekarza tez wszystko okej :) Dokładnie za tydzień kolejna wizyta ;)
I spotkanie w Mothercare tez bardzo fajne :) W sumie, jako 'rodzice poraz pierwszy' dowiedzielismy sie kilku ciekawych rzeczy. No, oprócz tego probka kremu, sliniak, znizka 10% na wszystko z Mothercare, karta do zdobycia 'double points', nowy numer Maternity&Infant, voucher do salonu kosmetycznego na 30 minutowy mini facial ;) W sumie to trwało ok 1,5 godziny :) Była miedzy innymi polozna z Rotundy, jak mnie zobaczyła to od razu mowi "Brzuch nisko, pewnie juz niedlugo masz termin" ;)

A jakby ktos nie wiedział, czemu tak wieje, to juz mowie - młody Wicher na świat przychodzi lada moment :D Wiec musi powiac ;) A cholera moze go ta wichura wygoni z brzucha wczesniej ;) Takie przypuszczenia ma moj mąż ;)

Dobrej nocki :)
 
Do góry