reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

@nafoczka tak siąpi delikatnie ... już myślałam że będzie nie wiadomo co bo zagrzmiało i ciemno się zrobiło , ale na razie spokój ...oby w nocy nie straszyło ...jak daje rade ? wiatrak chodzi w pokoju bo by sie nie dało spać :p własnie pogode oglądam iiii upałów ciąg dalszy jutro od 32-34st ... wokół nas pokazują burze niestety na noc ;/
 
reklama
@nafoczka tak siąpi delikatnie ... już myślałam że będzie nie wiadomo co bo zagrzmiało i ciemno się zrobiło , ale na razie spokój ...oby w nocy nie straszyło ...jak daje rade ? wiatrak chodzi w pokoju bo by sie nie dało spać :p własnie pogode oglądam iiii upałów ciąg dalszy jutro od 32-34st ... wokół nas pokazują burze niestety na noc ;/
No pisałam ci ze idzie do ciebie :) my mieszkamy na poddaszu, o 9 zamykam szczelnie wszystko ale już ok 15 rusza u nas klima bo nie daje rady żyć a u teściów siedzieć nie będę choc oni nizej maja ok :p nie pytaj potem jaki jest rachunek za prąd :)
 
Ma-sa-kra. Niby już trochę lepiej się oddycha, ale to jeszcze nie to. Jak się ciemno zrobiło to myślałam, ze lunie porządnie, ale gdzie tam...
Z jednej strony fajnie, bo ciepło, ale z drugiej to to jest lekkie przegięcie ;)
Jakie plany na resztę wieczoru?
 
Ma-sa-kra. Niby już trochę lepiej się oddycha, ale to jeszcze nie to. Jak się ciemno zrobiło to myślałam, ze lunie porządnie, ale gdzie tam...
Z jednej strony fajnie, bo ciepło, ale z drugiej to to jest lekkie przegięcie ;)
Jakie plany na resztę wieczoru?
Lezec na golasa :D może schodzilo ale wilgoć podnioslo chyba na 100%
Ps badziemy ogadać "grę o tron" ogladala któraś? Mega polecam :)
 
A to jak chyba każdy dzisiaj w swoim domu :D
Nie oglądałam, nie moje klimaty ;) mąż ogląda mecz, dzieci śpią, wiec ja zabieram się za książkę :)
 
Lezec na golasa :D może schodzilo ale wilgoć podnioslo chyba na 100%
Ps badziemy ogadać "grę o tron" ogladala któraś? Mega polecam :)
Wiesz co czytasz mi w myślach [emoji4] ściąglam wszystkie sezony właśnie oglądamy 1 odcinek [emoji3]
O rachunki nawet nie pytam haha

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gre o tron kiedys zaczęłam ogladac, mnie seriale zbyt wciagaja, pozniej mam problem przestac, dlatego unikam jak ognia.
U mnie tez wczoraj bylo bardzo goraco, chwile pokropilo ale to nie pomoglo. Dzis znów upal :( siedze w domu, nie wychodze chyba ze musze, dobrze ze choc nie puchne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My wczoraj obejrzeliśmy 2 odcinki :) I jestem już wciągnięta xD my dużo seriali oglądamy lubimy :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry