reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

kurcze gosia szkoda :-(
dziewczyny mam nadzieje, że sie nie wykruszycie :-(
19 o 15 u mnie! no!:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam.niestety dołącza kolejna wykruszająca..ja tez pracuje do 16 w sobote.dop dziś poznałam grafik:( życze miłej zabawy i oczywiście wszystkiego najlepszego:)
 
Sanda jeśli chodzi o Nas to ja jak najbardziej chcę przyjechać na urodziny Hani i Antosia tyle,że mamy mały problem w postaci OSPY Jula już od 1,5 tygodnia ma ospę lekarz powiedział,że jak są już strupki to można wychodzić.Więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko żebym przyszła z Julą to będziemy bo zrozumiem jeśli któraś mama boi się,że dziecko może się jeszcze zarazić.Póki co Juli wszystkie krostki już zaschły więc do soboty może nawet nic już nie będzie.
 
reklama
Do góry