reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

kwiateczek- podobno jest cos takiego jak czop....choc ja wlasnie u siebie nie pamietam...zreszta u mnie to dziwnie bylo bo odeszly mi wody, i od razu dostalam skurcze co 2 min :-D
No ale co to jest ten czop:sorry::sorry:mi nie odeszly wody tylko mialam skurcze nieregularne:no:i tak od piatku polnocy do niedzieli rano:baffled:w sobote w nocy dopiero mi przebily wody:eek:ale i tak latwo nie poszlo.:sorry:ale prawda jest ze zobaczy sie dziecko i sie nic nie pamieta:tak::-)

Aha dzwonilam dzis o prace i jestem umowiona na piatek:-)trzymajcie kciukasy;-)
 
reklama
hejka
bylam w gp i lekarz stwierdzil,ze po prostu mocniej czuje wlasnie te skurcze braxtona hicks'a z racji,ze to drugie dziecko.poza tym dzidzia prawidlowe bicie serduszka,bardzo happy i ruchliwa:tak:mowil,ze mam sie nie stresowac,bo nie dociagne i ze mam chociaz do tego 37'ego tygodnia poczekac:-p

nareszcie skompletowalam wszystko dla Julci,oczywiscie tylko z prasowaniem jestem w tyle,bo wczoraj razem z Nika zasnelam wieczorem i wstalam przed polnoca zeby wziasc prysznic i dalej isc spac:-p:zawstydzona/y:

ze stara agencja zalatwione,popoludniu ide wplacic czek z kasiorka z depozytu:-)
 
katarzynak- dziekuje slicznie jestes kochana... ja tez zycze ci abys dotrwala do tego 37 tygodnia... i aby wszystko bylo ok... sciskam goraco...
 
witam

dziekuje laseczki za zycznia pewnie nie wszyskie widziały ale na nk wystawila focie ciacha ktore sobie upiekłam wiec pochwale sie raz jeszcze;-))
z tym czopem to tak roznie bywa bo mnie np na łózku porodowym dopiero odszedł 10 min przed porodem;-))
pogoda taka nijaka est słonce za chmurami i teraz nie wiem czy prac czy nie ???? ehhh
Jutro smigamy zalatwic paszport malej do menchesteru juz sie boje tej drogi:szok::szok:

Paula- tak ogladalam twoje focie w albumie to jak dla mnie brzuszka małego nie masz:tak::tak::tak:powiedziała bym ze nawet dosc spory;-))
Gosia- jak ty paszport zalatwialas to odebrac go sama musisz czy ci dosla?? bo jak ja robilam w Londynie to dosłali a ta z menchesteru powiedziala ze trzeba osobiscie odbierac:-(
Kwiateczek- a co to za pracka?????


a to moje ciasteczko na ktore serdecznie zapraszam:-):-):-)
 

Załączniki

  • SL373324.jpg
    SL373324.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 15
Pinka cisteczko:-p:-p:-p:-p Tam jest 27 czy 21:sorry:tzn ile wiosenek masz:sorry:
Praca w kasynie chyba,tam mam spotkanie w sumie.Jakies sprzatanie ale jak z nia rozmawialam to pytala mi sie ktora praca? jutro rozmowa wiec zobaczymy:tak:ciezko mi cos znalezc bo musze miec na pozny wieczor lub noc:baffled:tu jest mala miejscowosc:baffled:wlasnie dostalam list z Tesco odmowny heeee:sorry:zastanawialam sie czy napisza cos:sorry:no i jestem w szoku,napisali:
 
Kwiateczek- 27;-)))))))))) a to super hehe ale jak napisalas ze babka ci sie zapytała która praca to sie rozesmiałam bo jakos tak dwuznacznie to zabrzmialo bynajmniej dla mnie hihihi wiesz o co chodzi?????????????.............................rurka i te sprawy:-D:-D:-D:-D
no ale najwarzniesze by wypaliło trzymam kciuki:tak:
 
reklama
heyka dziewczyny :tak:
troszkę mnie nie było - zabiegana ostatnio byłam, sorki.
święta u mnie bardzo fajnie minęły :-) przed świętami dostaliśmy super prezent -mój mąż dostał pracę :tak::tak::tak: szukał jej zaledwie 3 dni!!! praca taka jak poprzednia, ale za lepsze pieniądze, także super się cieszymy. ja nie mogę iść póki co do pracy, bo mój będzie często kończył późno, więc ja póki co siedzę znowu w domciu. w każdym bądź razie rozniosłam trochę CV i powiem Wam, że z pięciu miejsc do mnie dzwonili :-) także nie byłoby źle ze znalezieniem pracy. poza tym nic nowego.

Edytko trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę :tak:

Paula i Kasia uważajcie na siebie dziewczyny, odpoczywajcie jak najwięcej.

Pinka teraz paszporty trzeba odbierać osobiście, już nie wysyłają :sorry:

Miśka a Ty kiedy wyjeżdżasz do Polski?
 
Do góry