reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

malutki cierpi zreszta jak nas doroslych boli a co dopiero takiego malego szkraba ale i tak dobrze ze nie ma juz goraczki
u nas pogoda do kitu caly dzien leje al ei tak zaliczylismy spacerek
fotki super milego dzionka
 
reklama
Witam Mamusie!

Ja dzis mam nerwowy dzien bardzo nerwowy otoz dalismy auto do naprawy i naprawili a zepsuli wspomaganie:eek: no poprostu szok i wciskaja kit ,ze to nie ich winam,a jak jecgalismy z autem do naprawy to wspomaganie chodzilo.
Moj chodzi taki zly,ze szok dzis znow jedzie do nich to chyba w tym garazu beda tam fruwali:angry:

Na dodatek Brianek dzis jakis nie posluszny nie slucha mnie wogole,ja mam jakis zly nastroj,bo szukam ciagle tego fryzjera i dupa:baffled:moze uda mi sie cos na weekendzie rzobic z wlosami to mi sie humor poprawi:-pbo czuje sie fatalnie juz w nich.

Kwiateczek niektorych zdjec nie wyswietla :eek:
a wloski fajne ja ostatnio mialam cos podobnego robionego,ale za duzo mi brazow dali na dole i za ciemno sie czuje:baffled:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Magusia wstawilam je wlasnie jeszcze raz:tak:
Ja jak robie to sie pytaja ktorgo koloru chce wiecej blondu czyu brazu:tak:jasny zawsze wybieram bo jakos tak zywiej czlowiek wyglada:sorry:

kurcze nie moge was przez to wszystko doczytac,moze pozniej:baffled:
Pinka jak przygotowania itd....?
 
hejo laseczki ja ostanio zabiegana ciesze sie jak wariat bo tylko do niedzieli pracuje i Urlop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiecie co gnebi nie jedna sprawa a ianowicie???????????????

dostałam 2 dni temu @ z tym ze ta @ to wyglada tak jak by sie konczyła a nie zaczynala:rofl2: cycki mnie bola a nigdy mnie nie bolaly:no::no: brzuch tez pobolewa.... czy myslicie ze to..............................:szok::szok::szok::szok::szok: miałyscie kiedys cos podobnego?? moze to jakies zaburzenia albo co????? nie wiem czy jak zrobie test to wyjdzie przy takich plamieniach..............czy tez poczekac az sie skonczy:sorry::sorry::sorry:dziwne to wszystko

Kwiateczek- przygotowania juz prawie na finishu:tak::tak::tak: w weekend pakowanko poniedziałek sprzatanie i w srode za tydzien o tej godzinie bedziem juz na promie............
maggusia- ja tez mam bebzol i dupsko reszta chuda ehheeh ale to chyba po ciazy normalnie wiec sie nie przejmuje za bardzo..................
Izka- cwiczylam naprawde ale co z tego jak juz widze ze znów mi rosnie:sorry::sorry::sorry: za duzo ciast chyba ehehhhe
 
Pinka- no prosze, zycze ci pozytywnego wyniku. Ja juz bym chciala byc ale przesuwamy plany ze wzgledu na slub no i druga sprawa robilam 2 m-ce temu w UK cytologie i dostalam zawiadomienie ze mam zrobic jeszcze raz bo wyniki sa suboptimal :baffled:
CZY KTORAS Z WAS MIALA COS TAKIEGO ? Nawet nie wiem co to znaczy w tych wynikach. Denewuje sie strasznie tym bardziej ze co roku robie cytologie w PL i zawsze bylo OK :baffled: a teraz....

kwiateczku - tak tez pomyslalam o tej trzydniowce...jak juz go wyspalo to juz przejdzie ... juz najgorsze macie za soba.
 
Gosia- a moze masz nadżerkę????????? co???? tez sie zastanawiam moze to stres sama juz nie wiem poczekam do konca tygodnia moze cos sie bujnie...............

a moze idz dla upewnienia w polsce do gina i zrob sobie cytologie co??? ja jak bede to porobie sobie wszystkie badania ,bo tu to sie doprosic do gina nie mozna.....
 
Pinka ja tez mysle ze poczekaj o ile wytrzymasz:sorry:jak cos to daj znac:-);-)
Gosia wydaje mi sie poprostu ze cos spierniczyli i nic nie wyszlo:angry:to normalka tutaj,poprawianie testo jakichkolwiek:baffled:ja np badanie krwi milalam dwa razy:baffled:a nic nie bylo:no:nie ma sie co denerwowac:;-)
G sie na mnie wydziera zeby isc do lekarza i chyba musze isc bo juz po rodzinie wydzwanial ze sugeruje sie opinia jakis mam a nie lekarzy:angry::angry:tylko ze my wiemy czasem wiecej niz lekarze:baffled:palant
ide bo jeszcze antybiotyk Kondziowi i spanko i ja tez musze sie polozyc bo nie spalam do 1ej w nocy:baffled:Nosek mial taki zatkany ze musialam w koncu zapalic switlo,oczyscic i usnal:tak:ale byla 1sza w nocy:baffled:
oki papa
 
reklama
No i zagladam jeszcze raz...
byl D z autem i dupki wmawiaja ,ze to nie oni zepsuli ,a kazdy inny mechanik mowi ,ze oni...:eek:szok,D ich piostraszyl policja i lazi nerwowy.
Ja tez przez to wszytsko nerwowa bylam,ale juz uhahana jestem ,bo moja fryzjerka wrocila do UK!:-):-)
i jutro przyjezdza do mnie na kawke juz nie moge sie doczekac ,a w sobote wloski bede miala zrobione odrazu mam nastroj lepszy!:-)

Pineczko moze z nerwow tak masz,a chcieibyscie teraz drugie dzieciatko?

Gosiu moze cos im w wynikach zle wyszo musza zrobic jeszcze raz oni maja burdelik w papierach czasem:sorry:

Kwiateczek a widzisz a ja mowilam ostatnio fryzjerce ze chce cieniusienkie te brazy,a blond ma przewazac to bylam jakas za ciemna a barzu to bylo tyle ,ze szok:eek:
ja nie lubie sie w ciemnych wlosach jakos:-p
a wasz maluszek moze rzeczywiscie przechodzil3-dniowke dobrze ,ze juz jest lepiej nadal zycze zdroweczka!

Dobranoc!
 
Do góry