reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam
Jak narazie to były tylko zwiastuny zimy bo śniegu już nie ma ale coś czuje że w tym roku da popalić:-)
mala-gorzatka to u Ciebie zimno w pokoju brrrrrr Ja swoim też musze dogrzewać grzejnikiem bo tez tak mam.
 
reklama
Czesc kobitki:-) Jestem tu nowa i dlatego chcialam sie przywitac:-D

Jestem samotna mamuska. Mieszkam w Slough, mam coreczke, druga juz za rogiem czeka(5 grudnia).
 
Ania witam Cie serdecznie :0 No to z Ciebie mamuska ciezarówka :) A gdzie dokładniej Ty mieszkasz.. :) Caluski dla córeczki no i fasolki rownież :)
 
Dzien doberek
ANIA serdecznie witamy:-):-)
Mala-gorzatka placisz czynsz a oni musza ci naprawic ogrzewanie,laski nie robia:tak::tak:tym bardziej ze masz dziecko.idz jeszcze raz i powiedz ze mala marznie,zobaczysz jak szybko przyjda:-)ja tak czasem robie jak potrzebuje.kase to nie zapomna sie opomniec a tak...ajesli nie przyjda idz do CO lub CA oni pomoga:-):wink:
 
kwiteczek a co tam u Ciebie my sie chyba zbyt dobrze nie znmy :0 Ale synusia masz slicznego :)

gdzie wogole podziewa sie syla, martuchaa, gusia, alex, masakar stare kolezaneczki pozapominaly :) Jak widze to wchodza jednego posta napisza i koniec... Biuu (HiHi)
 
Witam i ja.Ale sie rozpisałyscie przez weekend.My w sobote na zakupkach a wczoraj leniuchowałam cały dzien.Powoli trzeba sie rozgladac za prezentami.nie wiem co kupic temu malemu łobuzowi.Bo duzo zabawek ma po starszym bracie.
Moj Kolin to tak jak ja nie niszczy tak zabawek.Niektóre zabwaki mamy z Pl przywiezione jak Kolin był jeszcze malutki i były całe do dzis nawet jeszcze graly.
Ale odkad nati sie nimi bawi to sprawa wyglada juz inaczej.ja już nie mam miejsca na górnych szafkach bo musze chowac ksiażki,puzle i gry planszowe Kolina.
Myślałam zeby kupic temu małemu smykowi konika bujanego,ale jak on sie bujnie to łohoho.

Małgorzatka ja tez uzywam nivea baby ale chyba na cała zime mi nie starczy bo mam jescze od zeszłej zimy.Musze zapisac sobie ten co znalazłas i zobaczyc go.Ale masz faktycznie zimno,brrrrrrrrr.A wspołczuje przeprowadzki.Znowu pakowanie rozpakowywanie,:no:

Syla no tro masz juz za soba przeprowadzke,ja tez własnie chyba malemu kupie cos na biegunach.A mezowi nie wiem jeszcze,własnie mysle i mysle.A co do takich scen z dzidzia to ja mam tak samo wiec wiem co przechodzisz.A jesli chodiz o torty to faktycznie Katarzynka s jest naszym mega super expertem.Ja jak widze jej torty to az mnie brzuch boli.Uwielbiam ciasta i torty,mniam:-)

Iwoneczka to pokaz te włosy to ocenimy,ja tez sobie 2 tyg sama pofarbowałam na ciemne i zniszczyłam moj blond balejaż.no i wyszła mi lipa bo z tyłu nie pokryło.musialam kupic druga farbe i jeszcze raz pofarbowac.

Dorcia no ty tez masz wesoło.Jej ale ten tój Patryk juz duzy 9 lat.Az sie boje co bedzie u nas w tym wieku.No co ty stara przeciez my wszystkie jeszcze młode babki jestesmy.:-)

Katarzynka ale masz tesciowa,ja bym sie wstydziła nawet mamie swojej powiedziec ze ma cos przyniesc.A mała jeszcze sie rozgada zobaczysz.moja pediatra w Pl mowila ze jej synek do 3 lat nic prawie nie mowil rozgadał sie jak poszedł do przedszkola.

Alex no u nas to raczej wcale nie pada jak mieszkam tu dwa lata to jeszcze snieg nie lezał, raz pruszył przez 5 minut ale zaraz topniał..Choaciaz w tym roku jakos zimniej chyba to moze i u nas spadnie.

Ania slough witaj na forum

Kwiateczek super bałwany

No własnie gdzie reszta mamusiek-Pinka gdzie sie podziewasz,Martucha,Tygrysek odezwijcie sie...

ok ja zmykam bo sie rozpisałam ze hoho
Papatki
 
A moja obudzila sie pare minut po polnocy i zrobla sobie BALANGE jak nigdy dotad. O spaniu nie bylo mowy. skakala po lozku, czytal bajki, bawila sie misiem...oczywiscie wtedy o lozeczku nie bylo mowy wiec lezala miedzy nami... i spac laskawie poszla o 4.45 am :szok: a o 9 podutka ! Jestemw wykonczona

Ania_slough- witaj, gdzie mieszkasz w Slough ?

Kwiateczek- to ze mamy dziecko, ze mala marznie to juz przerabialismy ten temat z agencja... w sobote dostalismy pismo (pewnie zebysmy ich tak nie nachodzili) ze nic nie bedzie robione w jakims nieokreslonym czasie. No i poki co bylismy dzis w tym darmowym biurze doradztwa i nic nie mozemy zrobic, poki ogolnie mamy ogrzewanie a ze przelacznik nie dziala zeby automatycznie sie zalanczal w nocy.... ehhhh szkoda gadac
 
reklama
Hej Iwoneczka na chwilke wpadłam, własnie wróciliśmy z Laurą z wycieczki pierwszy raz jechała autobusem, całą droge mi przespała:-)
 
Do góry