reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Baba zrobila mi na zlosc, wiem o tym, powiedziala mi ze Yasmin sa tylko dla kobiet ktore maja klopoty skorne, a tak naprawde to to chodzi tutaj o kase i ich oszczednosci!!! yasmin kosztyje 14 funa a te moje 8 funa, dzwonilam wczorajj do mojego gina w Polsce i powiedzial ze te niesa takie zle, chocioaz yasmin sa lepsze, wzielam juz od wczoraj, poczekam do nastepnego cyklu i pojde do innego lekarza, jelsi mi niedadza potem yasmin, to poczekam juz do mojego wyjazdu do Polski !!! powiem wam ze nadepnelam tej lekarce na odcisk i tyle, ale kij jej w oko, ;-)

SYLA, dostalismy hb, powodzenia w nowej pracy, i niedoluj sie kochana!!! ja tez mam teraz nieciekawy czas ale z powodu powrotu do Polski, momo ze czeka na meza dobra praca! po prostu niechec mi sie kolejny raz przeprowadzac.....

PAULA, fajnie ze pokoik juz skonczony, wozek pewnie tez dojdzie, tota ich angielska powolnosc ;-)
 
reklama
to tak jest z tymi lekarzami.....jak juz ma cos przepisac....to zawrotu glowy mozna dostac... i tylko mowia PARACETAMOL... tylko w twoim przypadku MISKA nie mogla ci dac paracetamolu hehehehe
 
MALGORZATKA, DOBRE,usmialam sie po pachy ;-) zeby na to paracetamol pomogl tez nie bylo by zle;-) no poczekam miesiac i pojde do iinego lekarza, moze wtedy sie uda ;-)
 
misia- dziekuje z pewnoscia tak... ale ja juz bym chciala miec wszystko zapiete na ostatni guzik... bo juz 33 tydzien.... a synka urodzilam 2 tygodnie szybciej... wiec wiele nie zostalo do konca... a ja sie wpieniam takim podejsciem...
 
paula- a z jakiej firmy zamawialiscie ten wozek ????


A u nas eeehhhh wszyscy chorzy.... no tata ma sie juz lepiej, a mnie z Nastusia rozlozylo wczoraj :-( Jestem zalamana , bo ladny weekend sie szykuje , mielismy isc na basen a tu klapa. Leci nam z nosa , mala ma przewaznie 37.5...oczy zaczerwienione... i nie wiem co jej podawac...paracetamol czy nurofen. Od tej pory jak dowiedzialam sie o tej astmie od paracetamolu to tak jakos nie chce jego uzywac :-( eeehhhh Ogolnie ida jej dwa zeby jednoczesnie, ale ladnie to znosi...nawet nie wiedzialam kiedy jej wykielkowaly.

A my nadal czekamy na dostawe szafy- bo tamta poparzednia byla uszkodzona...:baffled: i jakby nie patrzec dwa miesiace czekamy za szafa.
Ale jeszcze nie odebrali nam tej starej :wściekła/y: wala sie w salonie i szlag mnie trafia. Moj wydaje majatek na telefony do nich co z nowa szafa...a co kto odbierze telefon to zaczynamy od nowa opowiadania...cholery idzie dostac! Podobno w pn maja odebrac stara , ale my wychodzimyyyyyyyyyy! Niech sobie klamke caluja i niech przyjezdzaja jeszcze raz....a tak wrrrrr..im na zlosc, bo jak o nich pomysle to mnie krew zalewa.
Littlewoods - nie polecam tej firmy ! Do d..... !
 
Witam dziewczyny sory ze sie tak wpycham ale kiedys pisalam troszczke z wami pozniej jakos nie mnialam czasu mala moja jest bardzo wymagajaca i bardzo marudna a ostatnio to juz przecodzi sama siebie nie wiem o co chodzi marudzi w dzien i ma nagle napady placzu a w nocy ostatnio spi niespokojnie wierci sie i czasami placze nie wiem chyba to sa zeby bo strasznie gryzie raczki swoje i moje :-) i slini sie okropnie sprawdzalam jej dziasela nic nie widac ale sa bardzo twarde. Ogolnie jestem padnieta nie mam czasu dla siebie wogole koszmar.
Mam takie pytanko co sadzicie o poloznych w uk z waszych doswiadczen bo ja mam wrazenie ze u nas (moze to tylko moja) to zabardzo sie nie znaja.
Podrawiam mam nadzieje ze uda mi sie z wami czesciej pisac oczywiscie jezeli moge sie dolaczyc.
 
mala- gorzatka- z Angli z Quinna juz czekam i czekam... zobaczymy co mi odpowiedza w poniedzialek... bo wczoraj nic bonie bylo szefa a ona nie moze nic mi powiedziec... oj jestem wsciekla...
 
Witam:-)
w koncu weekend i wolne,odpoczne troche:tak::tak::tak:kaszel mnie wykancza ale dzis juz chyba ciut lepiej,odrywa sie troche:tak:;-)
Miska nie wiedzialam ze yasmin jest na problemy skorne,to cos jak Diana w PL????ja nie mam problemow:no:widzisz,zrzadzenie losu a tobie takie potrzebne:sorry2:skad wiesz po ile sa tabletki.12 f to sporo,zucili sie:-D:-D:-D
Paula pokoik sliczny:tak::tak::tak::tak:ja nie mialam miejsca by zrobic a teraz choc probuje to chyba w maju sie wyprowadzimy:tak::sorry2:ale musze dzis firanke kubusiowa zawiesic;-)jedno tylko,pokoik jest maly i widze nie masz miejsca bo nie polecam lozeczka przy grzejniku:no::no::sorry2:ale jest maly,teraz lato idzie wiec bedzie dobrze:tak:zima moze ogrzeje sie jak ddrzwi otworzysz:tak:;-)ja wylanczam na noc bo Konradek mial susze w nosku,nie nogl oddychac:baffled:

oki lec e dokonczyc sprzatanie dopoki Konrado spi:tak:troche zejdzie bo wiecorem ucielam palucha krojac rogala:baffled:fucker jest caly owiniety:-D:sorry2:
 
reklama
Paula- alez slodko...rozowo...ehhhh. Ja nie robilam takiego pokoiku bo nie mialam warunkow...teraz mamy ale nie kupujemy dzieciecych albo "podobno dzieciecych "mebelkow . Kasy brak a za kilka lat trzeba byloby wymienic. Naprawde mi sie podoba-bajkowo!
Podobnie jak kwiateczek, od razu zwrocilam uwage na lozeczko przy grzejniku.
Kochana ja juz od 30 tyg mialam wszytsko kupione ;) a 35 tyg wyszykowane lozeczko, ciuszki poukladane. Kurcze jak ten czas leci...niedlugo bedziesz rodzic.
No i skad macie ten wozek? Quinn to chyba nazwa modelu wozka co, a firma ktora wam to dostarcza ?


A mnie zaraz piorun trzasnie. Wyobrazcie sobie ze wysylalismy pieniadze z banku do PL na konto bankowe....i tu nam pobrali oplate- rzecz oczywista- aleeeee bank w Pl tez sobie pobral oplate od wplywu na konto ...Zlodziejski KRAJ ! Szlag mnie trafi.
 
Do góry