reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

mala-gorzatka- wiesz to dokladnie nazywa sie ,,spojenie lonowe,, i mnie tez tak strasznie boli... u mnie zaczal sie 33 tydzien... i tez nie moge sie ruszyc... a chodzenie to straszna meczarnia...

Paula trzymaj sie kochana:tak:moz eodpoczywaj wiecej:sorry2:

U mnie bez zmian,stracilam glos na dobre a kaszel to juz taki ze az w piersiach boli i jak tu wytrzymac do piatku:baffled::sorry2:chyba nie dam rady:baffled:

witam nowa mamusie:tak::tak::tak:Wszystkiego naj dla Alana,dzis ma 4razy 2
2 lata,2 mies,2,tyg,2 dni;-):-):-)

lece spac
 
reklama
paula- trzymaj sie...sprawdzilam na necie i dokladnie to : SPD Pelvic pain (SPD)
Pelvic Pain & SPD in Pregnancy - Pelvis Girdle Discomfort, Childbirth, Advice... -mozesz o tym poczytac, sa tez tam rady jak sobie samej pomagac.... ale na mnie to nie dzialalo.
Wiem jedno- gdy cie boli...nie staraj sie chodzic sama...podpieraj sie czegos by moc przeniesc ciezar ciala- ja chodzilam o krzesle po domu (krzeslo mialam przed soba i je lekko posuwalam do przodu) i chodzilam malymi kroczkami. A jak masz dni ze nie boli- to sie nie forsuj bo gwarantuje ci ze nastepnego dnia cie chwyci bol.
Wlasnie przeczytalam ze jak sie mialo to w poprzedniej ciazy to sa duze szanse na powtorke w kolejnej.... to ja sie zastanowie powaznie nad nastepnym bobasem :sorry2:
 
hey dziewczyny :-)

Miśka T dziękuję, że o mnie pytasz. Podczytuję Was codziennie, ale jakoś do pisania weny nie miałam :zawstydzona/y: Sorki...

Witam nowe mamy na forum. Piszcie dziewczyny o czym tylko chcecie, to się szybko wdrożycie, a my będziemy mieć co czytać ;-)

Paula pokoik dla córeczki marzenie :tak: Super po prostu. Szkoda, że Ty nie najlepiej się czujesz :-( Uważaj na siebie kochana. Szkoda, że nie mieszkam bliżej to bym przyszła i Ci troszkę pomogła.

kwiateczek dziękujemy za informacje o lekach, muszę sobie to skopiować.

U mnie ostatnio w sumie ok. W piątek idę do pracy. Będę pracowała w piątki i soboty we włoskiej restauracji, już tam kiedyś pracowałam, także super. Lubiłam tam pracować. Jak sezon się rozkręci, to może dojdą jeszcze dwa wieczory, także kaska dodatkowa będzie :tak: Poza tym pogoda u nas od niedzieli super. Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Mam nadzieję, że już tak zostanie, bo ja na tą wiosnę już tak czekałam :tak::tak::tak: Postanowiłam też zacząć biegać, co prawda od wczoraj dopiero, ale mam nadzieję, że wytrwam. Trzeba w końcu zrzucić ten brzuszek...
 
Czesc dziewczyny :-)

Syla- duzo wytrwalosci zatem w bieganiu....:tak::tak:
Paula- przykro mi ze tak Cie boli, ja nic takiego nie mialam... Trzymaj sie dzielnie. A gdzie dokladnie mieszkasz?
Kwiateczek- duuuzo zdroweczka dla Ciebie....:tak::tak:
MiskaT- niech juz te zabki wychodza... biedne dziecko.....:sorry2:

U nas tez ostatnio slicznie. No wreszcie wiosna! :tak::-)
A tak to wszystko po staremu.... juz dni do Wielkanocy odliczam, bo jade do mamy, wiec ciesze sie jak dziecko.....
 
SYLA, fajnie ze robote znalazlas, chociaz wiesz co i jak skoro tam juz pracowalas!!! powodzenia w bieganiu, ale na brzuszek lepsze beda cwiczenia, brzuszki itp, wszystko co dziala na miesnie brzucha, a jesli juz bedziesz biegac to postaraj sie po miekim podlozu, bieganie po twardym(chodnik itp) niszczy stawy , ( mam meza wyszkolonego) ;-)

ALEX, dzieki,jeszcze pewnie troche sie pomeczymy ;-) ja pewnie w Wielkanoc bede sie pakowac do wyjazdu, wcale mi sie niechce................

PAULA, trzymaj sie dzielnie!!!!!
 
Miska- racja...bieganie po dwardym niszczy stawy !

Paula - jak sie dzis czujesz ???


I tak wogole gdzie jest nasza druga kolezanka z brzuszkiem KATARZYNKOOOO ?


Dzis bylismy w Sundhurst (chyba tak sie pisze) w jakims Parku :confused: i tak byl taki super plac zabaw dla dzieci ze takiego jeszcze nie spotkalam..i nawet piaskownica duza byla...no moja byla w siodmym niebie. Super miejsce na spedzenie dluzszego czasu, bo i laweczki i stoliczki sa...i pond jest, duzo zieleni...polecam
 
mala-gorzatka- tak dziekuje... podperam sie i nosze pas troszke pomaga... ale dzis juz lepiej...

syla- dziekuje jestes kochana... super u nas tez sloneczko dzis caly dzien sie opalam a moj synek skacze jak szalony na trampolinie... powodzenia w bieganiu...

kwiateczek- dziekuje odpoczywam i juz mniej chodze... kwiateczku uwazaj na siebie... a te 2 to swietnie sie sklada....

alex- dziekuje mieszkam obok Belfastu w Irlandii pol... u nas tez cudnie dzis sie opalami leze plackiem na fotelu... super ze sieta beda rodzinnie spedzone...
 
miska- dziekuje juz troszke lepiej...

mala-gorzatka- dziekuje lepiej... super ze dzien sie udal to Nastulka zachwycona i z pewnoscia sie wyszalala... swietnie ze dzionek zlecial przyjemnie...


U nas tez sloneczko ja sie opalam na fotelu... a moj szaleniec lata jak opetany... skacze na trampolinie i wymysla jakies dzikie salta i fikolki... moj M w pracy jak zwykle wraca jutro... i jesli to bedzie mozliwe to chce pojechac dokupic sobie i malej pare jeszcze rzeczy...
juz czesc zamawialam wczoraj przez internet z Next-a... ale jeszcze trzeba butelki, smoczki, pieluszki itp; chce to zrobic teraz bo po mojim nieszczesnym weekendzie boje sie ze nie bede miala na to pozniej sil i czasu... wiez z pomoca meza ruszam na ostatnie zakupki... bo on sam nie da rady... a jak da to kupi to czego nie chce...
 
reklama
MAMUSIA BLANECZKI, Leos chodzi do playgroup od 2 roku zycia, 2 razy w tyg. po 1,5godz, jak dziecko konczy 2 lata i 9mc. wtedy zwieksza sie do 3 razy w tyg. po 2,5 tyg, jesli masz CHTC, nieplacisz za zajecia, sa refundowane przez panstwo
 
Do góry