reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej dziewczyny:-)

mamo Blaneczki u nas informacje o play group i ogloszenia gdzie i kiedy sie odbywaja wisza w przychodni:tak:ale tez szukalam na necie, wpisz play group w googlach i nazwe miejscowosci albo osiedla;-)
my bylismy po roczku z malym na takich platnych.

Paula ale sliczny synus i tez ma super pokoik:-)

syla faktycznie wybierz sie do lekarza, ja tak mialam czesto jak jechalam do uk z pl albo odwrotnie...nie wiem moze zmiana klimatu:confused:

a my we wtorek do uk lecimy, niic nie mam przygotowanego a musze porcje lekow kupic w razie czego i pomyslec o pakowaniu...
 
reklama
A ja ide z Leosiem w poniedzialek do dentysty, zauwazylam u niego wczoraj takie biale plamki na jedynach, przy dziaslach, mam nadzieje ze to nie prochnica, zabki myje codziennie i z czekolada tez nieprzesadzamy, troche poczytalam na necie i sie wystraszylam!!! tazke ide z nim sprawdzic co to takiego, jeszcze niebyl nigdy u dentysty wiec nie wiem jak to przezyje, poki co wyporzyczylam w bibliotece ksiazeczke o dentyscie i bedziemy ja meczyc przez weekend ;-)
Hmmm wiesz co moja kolezanka nie dawno byla ze swoja coreczka w Blanki wieku u dentysty i Pani dentystka na te biale plamki powiedziala ze jest OK:tak:
Ze to nie ejst prochnica ale takie przebarwienia bo zabki:tak:i sa mlode , ale idz bo moze u ciebie to inaczej wyglada:sorry2:
napisz co powiedzial ?
a moja nie chce myc zebow nie daje szorowac :no::angry: tylko zlizuje paste:-D
i czysci jezyk:wściekła/y::dry::dry::dry:
nie wiem kiedy nauczy sie wkoncu poprawnie myc , chyba dopiero jak jej sie wyrzna porzadnie te 4 -3:sorry2:przez nie nie daje sie dotknac do zebow i dziasel:sorry2::sorry2::-:)-(



hej dziewczyny:-)

mamo Blaneczki u nas informacje o play group i ogloszenia gdzie i kiedy sie odbywaja wisza w przychodni:tak:ale tez szukalam na necie, wpisz play group w googlach i nazwe miejscowosci albo osiedla;-)
my bylismy po roczku z malym na takich platnych.
Dziekuje za widomosc przejde sie jak bede szla po recepete dla siebie i spytam co wiedza na ten temat:tak::tak:;-);-);-).
na necie nie ma konkretnych danych na ten temat albo ja nie czaje tych rozpisek:dry:
 
Witam:-)
Ja tylko wpadam sie przywitac i mowie ze jeszcze zyje:tak:praca sie dzis skonczyla wiec juz wracam od jutra:tak:
Paula synus slodko spi:sorry:
Miska pewnie to nic takiego te plamki:tak:ale lepiej sprawdzic:tk:
Lece zrobic inhalacje bo kaszel nadal meczy,szok normalnie:no:w poniedz id edo lekarza bo jeszcze mi sie przezuci::abffeld:juz 1.5 tyg mnie dusi:no:a glos juz powoli odzyskuje tylko klatka boli coraz bardziej:baffled:
lece i klade sie zaraz:tak:papa
 
Kaiwteczek - Zrob sobie kochana syrop z cebuli i czosnku pomoze Ci taka kuracja 3 dniowa i choroba mienie , i natrzyj sobie pozadnie klatkje piersiowa mascmi:tak::tak:rozgrzewjacymi i Minie :tak:noi cieplej sie ubieraj na dekoldzie poki kaszel masz okropny ,

A gdzie pracowalas?
czemu praca sie skonczyla? ja wlansie suzkam pracy:nerd::nerd:

JAk tam pogoda nad morzem ?
WYbieram sie do skeegnees za tydzien w sobote :happy:
 
Mamusia blaneczki to daj znac zanim przyjedziesz,moze spotkamy sie:-);-)
Syrop zrobilam wczoraj ale tylko z cebulu,musze czosnek dolozyc:tak:dzis sprobowalam,straszne to jest:no:moze z czosnkiem da sie wypic:sorry:
Pracowam prawie 5 lat na fabryce warzyw:baffled:teraz ja zamykaja:sorry:czes ludzi zabieraja na inna ale to 40mil stad:baffled:G idzie ale ja nie bo oboje dziecka bysmy nie widzieli:no:Ci co zrezygnowali konczyli 20go,czesc jeszcze tydz pracuje:tak:A ci co zostaja ida juz za tydz na te druga:baffled:tam jest cholernie zimno,jak w chlodni:no::no:Moj G ZOSTAJE TU DO 15 MAJA:tak:spoko jeszcze ma miesiac:tak:tutaj jest bliziutko 10 min autem.Jak cos to 10 min i byl a teraz....no ale jedno musi pracowac:sorry:moze cos znajdzie do maja wtedy zrezygnuje:tak:ale jak narazie sie nie zapowiada:no::sorry:
Milego weekendu kochane:-)
lece dac zupke Konradkowi i na spacer bo sloneczko piekie dzis swieci:tak:wkoncu na spacer pojdziemy:-):-)
 
widze pustki weekendowe;-)

dziewczyny mam pytanie do mam dwulaktow bo Nikus skonczyl w styczniu 2lata a ostatnio nie lecielismy, jak jest z wozkiem po ukonczeniu przez dziecko 2 lat w samolocie?? dalej jest za darmo czy juz nie??
bo jest napisane ze urzadzenia ruchome na niemowle sa przeowozone nieoddplatnie ale przeciez to nie jest niemowle a ja chcialabym zdac wozek wczesniej, przy odprawie a nie pod samolotem:confused:
 
Witam sie niedzielnie:-)
Marta mysle ze trzeba oddac pozniej ,moga pobrac jakas oplate:tak:oni ostatnio biora za wszystko,niedlugo za powietrze w samolocie bedzie sie placic:baffled:zadzwon moze do nich,nr znajdziesz na stronie danego przewoznika,bedziesz wtedy pewna:tak:
Ja sie dzis pochwale pieknym sloneczkiem:tak:ale ziab jest narazie:baffled:
Dzis mam msze za ojca wiec musimy wyjsc o 12 najpozniej!
milego dnia kobiety;-)
 
My juz dzisiaj po wizycie u dentysty, ponoc te biale plamki to nie prochnica, pochwalono zabki Leosia ze ladne i dobrze myte ;-) takze jestem zadowolona, troche mial strachu ale w koncu dal sobie obejrzec ale siedzac u mnie na kolanach;-)

U nas tez strasznie zimny wiatr,glowe urywa, maly idzi8e do przedszkola wiec niebedziemy musieli za dlugo dzisiaj przebywac na dworzu

MARTUCHA, ja zawsze latalam z wozkiem, Leos ma teraz 2,5 roku, ale ostatni raz leielismy jak juz byl po 2 urodzinach i bez wozka akurat, wiem ze przypada dzieku bagaz podreczny jak doroslemu ale co z wozkiem to nie wiem!
 
kwiateczek, Miska dzieki, no mam nadzieje ze nie bedziemy musieli dopacac no ale wyjdzie w praniu:-p;-)

Miska a byliscie prywatnie u dentysty??jesli tak to ile wizyta kosztuje i jak oceniasz lekarza??pytam z czystej ciekawosci;-)

a ja mam lenia totalnego, musze wziasc sie za sprzatanie, prasowanie i pakowanie a rozklada mnie choroba i nie wychodze od rana spod koca:-(
mlodego zabrala moja mama i chyba to jeszcze bardziej mnie rozleniwilo:sorry2:
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Przyznam sie szczerze, ze od dawna was podczytuje, ale strasznie trudno mi za wami nadazyc....oj, duzo tych Waszych poscikow:-D. Mam nadzieje ze sie nie gniewacie....
Mam male pytanko w zwiazku z podrozami. Za 2 tygodnie lece do polski, pierwszy raz z moja malutka i powiedzcie prosze jak to jest z fotelikiem samochodowym:confused::confused::confused:. Lece wizzarem i na ich stronie nic nie znalazlam o fotelikach:confused::confused: Najpierw mialam wogole fotelika nie brac, tylko pozyczyc taki od brata w polsce, ale teraz zastanawiam sie nad tym....
 
Do góry