reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam
My po nocce jak zwykle:no:
Czekam na HV wiec napisze pozniej,spoznia sie w sumie ale nikt nie dzwonil:no:
Malgorzatka ja jak robilam do paszportu to tylko tutaj podlozyla biala poszewkw pod glowe i tyle:tak:akurat maly otworzyl oczka:-)ale jest taka pyzia bo wlasnie mam wozek graco mirage,z nosidelkiem do auta i tka mu glowka opadala:baffled:taki pulchny jakby byl,zamieszalam:sorry:
Na dowod to w Pl robilismy.Tez ladnie siedziel i byloby piekne zdjecie za pierwszym podejsciem ale koszulka byla podwinieta a pozniej sobie nie dal:baffled:i mamy takie jakby byl wystraszony:sorry:
Do gazetki tutaj to juz byl mistrz:tak:3 min kilka ujec,wszystkie za pierwszym podejsciem:tak:usmiechniety i wogole:-)
Syla powodzenia w poszukiwaniu pracy:tak:
 
reklama
Mamusia Blaneczki - M stwierdzil,ze wolalby taka typowa,twarda gondole jednak,a tym razem obiecalam Mu ze sama nie bede decydowala,bo z Nika to nic do powiedzenia nie mial:-pale dziekuje Ci bardzo.znalazlam pare opcji na ebay wiec pewnie tam kupimy wlasnie.zalezy nam glownie na gondoli jednak,bo drugi wozek - posredni mdzy gondolka a laska- postanowilismy kupic extra dopiero,tak samo z Nika bylo:tak:jesli jednak sie zgodzisz to podpytam pare laseczek,ktore rodza niedlugo czy chcialyby ten wozek,ok?a swoja droga to O RETY!BLANECZKA JAKA MALUUUUUUUUTKA!!!!!!!szok!slicznosci!!!
Ok jak cos to wozek czeka na sprzedanie :tak::tak::tak:
 
Wiecie nie przyszla oczywiscie hv bo byla na starym mieszkaniu:angry:zadzwonilam do nich znowu bo nie razcyli oddzwonic a oni na to ze nie maja adresu na co ja ze zmienilam pol roku temu w przychodnia a ona ze u nie tez powinnam:angry::angry::angry:normalnie :angry:siedza w tej przychodni i nie wiedza co maja w komputerze,przeciez to jeden system:no:Mogla zadzwonic jak stala pod drzwiami ale po co:angry::angry:jak odwolac wizyte to wiedzieli nr:angry:brak slow:no:
lece spac,maly mnie bardzo wymeczyl,biegal po parku za dziecmi a ja za nim:baffled:dzieci padaly a on nie:no::szok:
dobranoc
 
Wiecie nie przyszla oczywiscie hv bo byla na starym mieszkaniu:angry:zadzwonilam do nich znowu bo nie razcyli oddzwonic a oni na to ze nie maja adresu na co ja ze zmienilam pol roku temu w przychodnia a ona ze u nie tez powinnam:angry::angry::angry:normalnie :angry:siedza w tej przychodni i nie wiedza co maja w komputerze,przeciez to jeden system:no:Mogla zadzwonic jak stala pod drzwiami ale po co:angry::angry:jak odwolac wizyte to wiedzieli nr:angry:brak slow:no:
lece spac,maly mnie bardzo wymeczyl,biegal po parku za dziecmi a ja za nim:baffled:dzieci padaly a on nie:no::szok:
dobranoc
ale mialas dzis przezycie :wściekła/y::wściekła/y:
 
ale mialas dzis przezycie :wściekła/y::wściekła/y:
No i nie skonczylo sie:no::no::no:
W nocy ok 11.30 bylo wlamanie do spara:szok::szok::szok:jeste obok:no:uslyszalam krzyk,wstalam zeby zobaczyc,myslalam ze ktos nam na podworko moze wskoczyl,za chwile auto przejechalo tak szybko:eek:Pomyslam ze moe znow nam ktos w plot walna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nagle slysze glosy od ulicy,otworzylam okno a tu ludzie stoja(na przeciwko sa dwi chinski knajpy)patrze w bok a tam 3 policje jedna wielka,halas lataja no i alarm sie wlaczyl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:maly na szczescie spal:tak:nagle patrze,podnasza goscia z ulicy:szok::szok:zucal sie,wrzucili go na pake a on jeszcze w srodku walil:eek::eek:jakis koles cos widzial bo wsiadl z policja i zaczeli chyba kogos szukac bo jezdzili w kolko:baffled:to auto z tylu to chyba od tego goscia bylo.Ja mam taka waska uliczke od ogrodu tak ze mozna objechac dookola:sorry:no i mialam po spaniu,balam sie ze ktos nam na chate wskoczy a poza tym zabezpieczali sklep bo slychac bylo jakies ciecie metalu i wogole i tak do 2ej:baffled::baffled::baffled:kurcze niebezpiecznie sie tu robi:no:za chwile wyjzalam zeby zobaczyc co tam robia jeszcze przy tym sklepie a tu laska sobie spaceruje sama:no::szok::szok::szok::baffled:jak sie nie boja:baffled:
 
Hej Dziewczynki, dluuuugo mnie nie bylo, ale tez dlugo mielismy niesprawnego kompa, a teraz przygotowujemy sie do wyjazdu, no i co za tym idzie duzo roboty jest!!! ;-) nienadrobie wszytskiego co napisalyscie, postaram sie troszke podczytac
PAULA, widze ze juz masz na swiecie swoja mala dziewczynke??? jak sie masz? jak mala?

PINKA, widzialam twoja sukienke, slicznie wygladasz!!!!!

SYLA, jak praca? samopoczucie lepsze??

KASIA, ty jeszcze widze 2 w 1? jak sie masz??
 
dzieki kochane mamusie....
mam nadzieje ze jeszcze troszke przytyje do porodu... o i wszystko bedzie ok...
oby byla zdrowa... a to ze bedzie malenka to nic.... latwiejszy porod bedzie....

ja po dzisiejszej wizycie... pobrano mi krew i mocz... chca zbadac cukier.... bo ostatnio mialam dosc wysokie cisnienie.... wiec latam od lekarza do poloznej.... oj ciezko mi juz...
 
reklama
Do góry