reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam.
Widze ze nie tylko moje dziecko niej:baffled:znam juz powod:tak:wczoraj jak pojechalysmy po suknie przebieralam go w aucie i kolezanka zobaczyla ze wyszly mu na samymkoncu zeby:sorry:a dwojek brak:angry:ja tu kombinuje a to musialo go bolec,trzeba zaczac dawac nurofen na noc by sie dziecko nie meczylo:sorry:

Co du sukienki Pinka to raz sie bierze slub koscielny:tak::tak:
Moja kolezanka wczoraj wybrala sobie jedna,bezowa ladna.nie bylo zbyt wiele w jej rozmiaze 18:no:ale przez nia ja kupilam tez:sorry:pomaranczowa,bez plecow,zpinana na haftki na szyji:tak:przez plecy tylko taki pasek z koralikami idzie,cudna mowie wam:-)ale za dluga i ja maja zrobic:tak:jej tez za dluga byla i mieli zrobic na piatek za tydz a teraz dzwoniliu ze jej juz jest:tak:od razy butki kupila i ja chyba tez tam wezme.dzis zadzwonili ze moj rozmiar maja,przyszlo dzis.sloczne sandalki,szampagne colour:tak:delikatny pasek a przez rodek stopy do gory lancuszek jakby no i pelna pieta.sliczne mowie wam.35 f:sorry:suknie kosztowala 90 ale opuscili 10f:tak:bo za dwie uprosilam:-D:-D G jak nic nie mowie.mam niby odebrac jaw piatek przed wyjazdem:tak:miala tren z tylu ale kazalam wyrownac bo jak mam tanczyc:sorry:boshh juz sie nie doczekam chyba:sorry:
oki musze leciec;-)

Miska to fajnie ze sie zadomowilisci,teraz bedziesz juz z nami tak?:-)
 
reklama
miska -super ze sie odezwałas mam nadzieje ze teraz juz bedziesz z nami normalnie pisac.... ciesze sie ze tak wam sie poukladało:tak::tak::tak: oby było tylko lepiej......

Kwiateczke- to jak juz bedziesz miała stroj to kochana koniecznie pokaz bo z opisu brzmi ciekawie


kochane a co tu taka cisza dzis??????????????
 
Kwiateczek, Pinka, dzieki dziewczynki, poukladalo sie poki co, jest dobrze, brakuje mi tylko ze maly moj nie chodzi do przedszkola, bo wiadomo jak jest z tym w Polsce...... jak dobrze pojdzie to zacznie od wrzesnia ale ni mam 100% gwarancji, bo miejsc brak, no zobaczymy, ja tez zlozylam papiery do pracy w jednym z prywatnych przedszkoli, trz od wrzesnia, super by bylo jakbysmy oboje sie dostali, bo jak nie to wracamy na zime do UK ;-) bedzie mogl Leos pochodzic do playgroup ;-)

PINKA, sukienka sliczna, taka delikatna-subtelna, podoba mi sie , dobry wybor!!!
 
witam:)
Kondzio wlasnie stara sie usnac w lozeczku ale nie wiem czy do tego dojdzie:baffled:cos marudny ostatnio wieczorem jest:dry: dzisiaj pogoda taka srednia byla, niby cieplo ale wietrznie i zaczelo troche kropic:sorry2: ale na spacerku bylismy:tak:odprowadzilismy tate do pracy i poszlismy do parku:-p no i w koncu udalo mi sie jako tako w domku ogarnac:-) jeszcze tylko odkurzanie zostalo, ale tym juz sie M zajmie:tak:
dzisiaj Konrad zaszokowal mnie i M, lezal sobie na brzuszku M i w pewnym momencie uniosl sie na raczkach i trzymal tak ladnych pare minut:-) a przy tym sie jeszcze cieszyl:-) chcialam zrobic zdjecie ale aparat gdzies gleboko byl i nie zdazylam, ale to byl super widok:-):tak:
kwiateczek to super musi byc ta Twoja kiecka:-)jak tak patrze na te zdjecia to sama chetnie bym taka kupila ale na razie nie mam okazji by sie w taka ubrac:-p
ogolnie cos ostatnio nawet spodniczek nie nosze, jakos spodnie mi sie upodobaly:sorry2: wcisnelam sie w koncu w moje dzinsy ktore juz przed ciaza byly troche przyciasne, teraz jakby lepiej pasuja:-D
joklis ja mam na ledzwiach rozyczki i mam juz plany by sobie przeciagnac dalej na brzuch i dodac tam jeszcze jakies inne kwiaty :)
 
Ostatnia edycja:
oj kochane mamusie :-)

miska- no to super. "wpadaj " do nas czesto tak jakbys mieszkala w UK :tak:

Kwiateczek- a mowilam ci ze zabki mu pewnie ida i nie warto maluszka meczyc w tym stadium rozwoju jakimis naukami. Napewno go bolalo, biedaczek nie mogl spac, budzil sie i pewnie chcial sie poprzytulac. U mnie bylo tak samo...tylko ze moja darla sie w nocy jak popazona jak nie spala z nami, chciala czuc dotyk...a ja myslalam ze ona taa kaprysna :baffled: a to tez byly zeby...dokladnie jak u was. No ale kazdy sie uczy na bledach. Zobaczysz ze jak skoncza sie zeby bedzie spal y 1000% lepiej.

Teraz Nastka ma jakies gorsze dni...ze tak powiem. Znowu sie budzi w nocy np o 2 am i do 5-6am mamy balety bo spac nie chce. W to ze wyspana jest to nie wierze ani troszke ale cos moze jej dolega, bo przeciez jak jest ok to spi cala noc u siebie i ewentualnie budzi o 5-6 i mnie wola .
Moze znowu jakies zeby ida :sorry2: a moze ma jakas infekcje ze jest niespokojna.
Ogolnie to moje dziecko bez sekundu przerwy wola mama....:wściekła/y: ja po takim dniu jestem wykonczona. A jak sie jej spytam co chce to sie na mnie tylko spojrzy jakby nigdy nic a jak odejde to znow to samo. Ale jak sie nie spytam to zaczyna krzyczec mama glosniej i glosniej....:zawstydzona/y: jak nie urok to sraczka.

Poza tym ona nas tak zaskakuje.... ona wogole po polsku do nas nie gada dziewczyny :confused: ona mowi:
up,down, bus, pig, apple, mummy, hello, bye, car, ball, catch, kick... :shocked2:

A ja wlasnie schowalam pierozki...40 szt z jagodami i 50 szt z serem:-D

Lece na film :-)
 
Goska- co ty tak te pierogi wszamasz ciagle ehheeheh ja to nie moge patrzec na pierogi bleeeeeeeeeeeeeeee czasami zjem ale rzadko za to moj uwielbia...............moja za to duzo po polsku ale po angielsku tez całkiem dobrze jej idzie:tak::tak::tak:
ada- nie odpisałas mi ile dawałas za bukiet slubny???????? to sa storczyki z rozami tak???

Izka- co tam u was dawno nic nie pisałals.......................


kurcze brzuch mnie boli a raczej podbrzusze jakies jajeczkowanie chyba czy cosik ehhhhhhhhhhhh zawsze cos sie znajdzie................
pogoda beznadziejna a ja dzis zapałam do pracy:-p:-p:-p:-p
 
oj kochane mamusie :-)

miska- no to super. "wpadaj " do nas czesto tak jakbys mieszkala w UK :tak:

Kwiateczek- a mowilam ci ze zabki mu pewnie ida i nie warto maluszka meczyc w tym stadium rozwoju jakimis naukami. Napewno go bolalo, biedaczek nie mogl spac, budzil sie i pewnie chcial sie poprzytulac. U mnie bylo tak samo...tylko ze moja darla sie w nocy jak popazona jak nie spala z nami, chciala czuc dotyk...a ja myslalam ze ona taa kaprysna :baffled: a to tez byly zeby...dokladnie jak u was. No ale kazdy sie uczy na bledach. Zobaczysz ze jak skoncza sie zeby bedzie spal y 1000% lepiej.


Poza tym ona nas tak zaskakuje.... ona wogole po polsku do nas nie gada dziewczyny :confused: ona mowi:
up,down, bus, pig, apple, mummy, hello, bye, car, ball, catch, kick... :shocked2:

no ale jak patrzylam to nic spuchniete nie bylo:sorry:boshhh a kiedy dwojki wyjda bo chyba pierwsze powinny byc:baffled:
Brawo dla corci:tak:

Goska- co ty tak te pierogi wszamasz ciagle ehheeheh ja to nie moge patrzec na pierogi bleeeeeeeeeeeeeeee czasami zjem ale rzadko za to moj uwielbia...............moja za to duzo po polsku ale po angielsku tez całkiem dobrze jej idzie:tak::tak::tak:

ja uwiebiam pierogi:tak:z serem najbradziej:-p:-p

moje dziecie wstalo u 8ej a po 10 juz usnelo:baffled:dalam mu dzis calpol tez rano bocaly czas plakal:no:boshhh co jest grane.wiecie jeszcze od tyg moze dluzej leci mu taka woda z noska i jak przyschnie to widac troche krwi w nosku:baffled:nie wiem co to,czy moze od tego ostatniego uderzenia:no:ale uderzyl sie w zeby,pod nosem:no:nie wiem juz:baffled:
 
Witam Mamusie!

U nas nauka nocnikowania!:-)
ale musze przyznac ,ze idzie mu swietnie.Tyle razy juz do tego podchodzilismy i pozniej niestety konczylo sie tym,ze trzeba bylo wrocic do pampersow-bylo poprostu za wczesnie.
Wczoraj zaczelam znow synka uczyc zalozylam majteczki i wyszlam z nim na spacer i do jego kumpla.Kumpel juz opd dawna sika do kibelka wiec jak weszlismy do jego domku to pokazalam mu ze Brianek ma majteczki i bilismy Briankowi brawo:blink:Synek sie ucieszyl i chyba widzac ,ze wszyscy gow tym wspieramy i bardzo nam sie to podoba jak robi siusiu do kibelka to stwierdzil,ze bedzie sikal tak.Z sikaniem jest narazie ok,ale z kupka mamy problemik.Mam nadzieje ,ze i kupke zrobi wkoncu do kibelka lub nosniczka:-)
Dzis rano sie obudzil,bo na noc daje jeszcze pieluche i zawolal,ze chce siku!wiec szybko poszedl do lazienki ,a pampers byl suchy z nocy jesten w szoku:-p:-)
Trzymajcie kciuki bo kurka tyle razy do tego podchodzilam,ze juz myslalam,ze nie dam rady malego nauczyc,ale teraz mam znow nadzieje.


Pinka i co juz zamowilas ta nowa suknie?
Dofinansowania sa takie do lokalu ze daja ci na start jakas kase,ale musisz miec dobry biznes plan,i daja ci dofinansowanie do czynszu.Najlepiej jak tym badzie zjamowac sie jakas agencja,ale musisz co miesiac agencji placic 50f.
a i musisz miec jakis wklad zeby dostac pienizaki na otwarcie:-)
Jednak trzeba pamietac ze prad i councill trzeba placic a do tego dofinansowania raczej nie ma z tego co wiem.Chyba ze zatrudnisz pracownika jestes zwolniona z podatku.Ja nie wiem czy otwierac czy nie?
Mam taki metlik.
Bo hajtamy sie w nastepnym roku i co? i wtedy tez nie otworze chyba ze po slubie w pazdzierniku ale to bedzie taki okres ze nie wiem czy ktos sobie robi tu na zime takie rozne pielegnacje czy opala sie na solarce:sorry2:
Pinka naszyjnik nr1 bardzo mi sie podoba :blink:

Kwiateczek a ty wychodzisz za maz?czy jedziesz na kogos wesele?
bo jejku sie poglubilam:zawstydzona/y:
ale z tego co opisujesz suknia musi byc cudna prosze o foteczki jak juz ja bedziesz miala!:-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
reklama
maggusia- tak kiecka juz zamowiona bede miała za okolo 3 tygodnie wczoraj jeszcze rekawiczki domówiam:tak::tak::tak::tak:a to juz wiem o jakich dofinansowaniach mowisz............my otwieramy akurat za gotowke ale tak tylko sie z ciekawosci pytałam bedziemy miec sklep w stylu retro:-D:-D:-D:-D:-D:-D mam juz lokal mały remoncik w nim i bedzie super!!!! moze przed bozym narodzeniem nam sie uda teraz w sobote sie wszystko wyjasni......................
Kwiateczek- no to jak taki mix kiecek to musi to byc cos odjazdowego:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry