reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Gosia dziekuje za przepis-napewno beda pyszne:-)

Kwiateczek ja tez nigdy tego nie jadlam

Mama z UK zazdroszcze Ci.My tez mielismy jechac ale nie wypalilo-jak zreszta wszystko nie wypala nam od roku ponad:-(

Co do testu to poczekam jeszcze do soboty:-D Ja nigdy w sumie nie mialam w 100% regularnych okresow,ale w miare regularnie.To ma byc dopiero moj 3 okres od porodu wiec dlatego wydaje mi sie ze moze mam jakies zachwiania,choc ciazy nie wykluczam bo sie nie zabezpieczamy.W sumie to planowalam do konca roku zajsc w ciaze,choc teraz wolala bym dopiero jakos w lutym bo mam wesele kuzyki pod koniec lipca i chciala bym pojechac a jesli bede teraz w ciazy to bedzie ciezko:-)
 
reklama
Dobry wieczor!!!
Dlugo mnie nie bylo,bo sie zle czuje...zle znosze te ciaze,
nawet do pracy dwa razy nie poszlam.
My od dzisiaj oficjalnie mamy wakacje,do 3 stycznia.:-D:-D:-D
Praca w szkole ma swoje wielkie plusy,minusem jest placa:confused:, ale coz!!
Strasznie mi slinka cieknie,gdy czytam liste Waszych swiatecznych potraw.
U nas tez beda pierogi,bigos,salatki, dwa rodzaje, pasztet z soczewicy,barszcz czerwony-z torebki;-) i jakies ciasta i ciasteczka - miedowniki(slowackie).
Te Swieta spedzimy tutaj,w Anglii,ale przyjedzie do nas moj brat :-)
 
Witam się z Wami serdecznie.

Chyba kiedyś tu pisałam albo i nie :confused: pamięć krótką mam :sorry2::dry:
W każdym bądź razie - nieśmiało chciałabym do Was dołączyć, a zatem - można? :zawstydzona/y:

kamilalopez a my to chyba "znamy się" z wątku "Ciężarne na Wyspach" :cool2::-p
 
helooooooo

jest 6;00 a ja nie spie:-p obudziły mnie 3 skurcze potem zrobiłam sie glodna i dupa trzeba było wstac....wchodze do salonu a tu biało na dworze:szok::szok::szok: nareszcie mamy snieg !!!! oby utrzymał sie do rana bo w przeciwnym razie Wiktorcia bedzie bardzo zawiedziona:tak:

jutro na 9;30 mam wizyte w prywatnej klinice w sprawie tego usg 3d trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze pewnie dzis nocka z glowy bo ja to sie denerwuje za bardzo.......

my na swieta tak jak juz wczesniej pisałam wsio gotowe bo ja w tym roku nie dam rady zrobic nic:no::no: brak kompletnie czasu i siły powoli też.......... Jak dobrze ze mamy ten sklep:-D:-D:-D:-D
kingusia- witaj i pisz...........
Igasia-ja na tym etapie to sie jeszcze dobrze czułam z kolei gorzej po 10 tygodniu ale pociesz sie ze ja szybko ci sie złe samopoczucie zaczeło tym szybciej sie skonczy:tak::tak:

Kamila-ooooo jak jeszcze ty bedziesz w ciazy to swierdze ze racowity był ten rok dla mam z uk haahhha
kwiateczek- ahha posikałam sie prawie jak czytałam o tej twojej wodzie sledziowej:tak::tak: ojeju ahahahah

patrzę własnie przez okno a tu ruch ahhah wszyscy chyba 10 na h jadą heheeh
 
Hej Dziewczyny,

kwiateczek,heronek Tak jedziemy samochodem,ale zwykle nam to dosc szybko schodzi,mieszkamy na zachodzie Polski,okolo 100km od granicy z niemcami, jestesmy w domu.Na szczescie nie musimy sie tluc w zimie przez pol Polski bo to juz byloby trudne.Nasza niunia bardzo dobrze znosi podroz,spi praktycznie caly czas,czasami jestesmy zadziwieni.Mamy nadzieje ze snieg nas tutaj nie zaskoczy a ponoc na weekend zapowiadaja konkretne opady,ale zimowki juz mamy zalozone ;-) damy rade.

kingusia witaj

igasia wyprobuj travel bands lub sea bands mi nawet pomagaja,ja pierwsza jak i druga ciaze znosze jak ty.Jak od rana nie mam mdlosci to zapowiada sie spokojny dzien,ale jak mam......to katastrofa,ledwo zyje,cokolwiek zjem,wypije odrazu wymiotuje.

kamilalopez my tez planowalismy w przyszlym roku jechac na wesele,juz tak sie cieszylam,bo jak bylam w pierwszej ciazy to 2 wesela nas ominely. No ale nic z tego i tym razem,wesele 25 czerwca a ja mam planowany porod miesiac pozniej,wiec nie bede sie wyglupiac :-)

Nie wiem czy bede miala czas jutro tutaj wdepnac,wiec chcialam zyczyc wszystkim mamusiom z rodzinkami:
Radosnych Swiat Bozego Narodzenia a w Nowy Roku przede wszystkim duuuuuuzo zdrowka,wytrwalosci i dla mam ciezarnych szczesliwego rozwiazania !!!
POzdrawiam i do napisania wkrotce.
 
kwiateczek - moze i naliczylas 13 potraw, ale ponad nie nadaje sie na wigilie heheheh wiec bedzie jakies 6 hehehehe a jesli chodzi o brandy czy koniak...powiem ci szczerze ze ja nie robilam tego ale na zdjeciu wyglada bosko i jakbym nie miala koniaku ( a akurat mam) to byl poprostu lekko poddusila w sosiku grzybowym
 
Witam
Gosia ja to licze wszystko,nawet sos jako potrawe i sie uzbiera:-D:-D:-D
Kingusia witaj i pisz jak najczesciej,napisz cos o sobie:-)

Zima zawitala do nas znowu.troche wczoraj popadalo,deszczu i sniegu a dzis jest -5 ale ladnie slonecznie wiec wybierzemy sie na spacer,rachunek za gaz do zaplacenia:baffled:
Troszke ciezarnych nam sie uzbieralo:-)zycze wam zdrowka i dobrego samopoczucia:-)
 
Witam się z Wami serdecznie.

Chyba kiedyś tu pisałam albo i nie :confused: pamięć krótką mam :sorry2::dry:
W każdym bądź razie - nieśmiało chciałabym do Was dołączyć, a zatem - można? :zawstydzona/y:

Witam serdecznie

helooooooo
jest 6;00 a ja nie spie:-p obudziły mnie 3 skurcze potem zrobiłam sie glodna i dupa trzeba było wstac....wchodze do salonu a tu biało na dworze:szok::szok::szok: nareszcie mamy snieg !!!! oby utrzymał sie do rana bo w przeciwnym razie Wiktorcia bedzie bardzo zawiedziona:tak:

Zazdroszczę wam śniegu u nas wczoraj poprószyło przez godzinę ale się nic nie utrzymało, więc sanki nadal w piwnicy. Oby popadało nam na święta!
 
reklama
ale jestem zła!!!!!!!!!!!

miałam miec jutro to usg ale ze względu na to ze snieg spadł to klinika bedzie zamknieta bo ludzie do pracy nie przyjechali( babka mi zadzwoniła) i termin mi na czwartek przełozyła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jakas paranoja normalnie!!!!!!1 ja to mam pecha jak nic:-:)-(
 
Do góry