reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ojeju,Pinka,normalnie Ci wspolczuje!!!Powariowali w tej Anglii!!!
Wczoraj slyszalam w wiadomosciach takie zdanie- mamy nadzieje ,ze snieg nie spadnie!! Ludzie ,przeciez jest zima!!! i to nie pierwszy rok w Anglii jest snieg! Niech biora przyklad z innych panstw,niech cos zaczna robic,a nie tylko biadola!!Raty!!Anglicy czasem sa takimi ciamajdami!!!
Mama z UK,widze,ze mieszkasz w Bournemouth i u Was proszy!!!to moze i do nas dojdzie!!!Ja mieszkam w Salisbury! Wlasnie chcemy sie przeprowadzic do Twojego miasta...jak tam sie zyje?
Kingusia, siemka!!pisz co tam u Ciebie.
 
reklama
kingusia witaj!!!!

Pinka kurka tak to jest, troche sniegu napada i z domu wyjsc juz sie boja....trzymam kciuki na czwartek wtedy!!!

igasia wspolczuje!!!szybko sie u Ciebie zaczelo, tez mialam ciezki pierwszy trymestr, wolalam nawet wtedy juz na macierzynski pojsc, niz w koncowce...mam nadzieje, ze jak szybko sie zaczelo, szybciej sie skonczy!

mama z uk szerokiej i suchej szosy!!!!I Tobie rowniez pogodnych, cudnych swiat zycze!!!

sniegu jeszcze u nas nie ma, ale mrozik...bbbrrrrrrr...na spacerku uszy mi odmarzly, bo ja czapek nie nosze...hehehehe

Milego Dzionka!
 
Dzięki za miłe przyjęcie ;)

gratulacje dla ciężaróweczek :)


No więc mam na imię Kinga :) mam córeczkę Kornelię, które ma 9 miesięcy. Mieszkamy w Londynie sobie... Hmmm nie wiem co jeszcze by tu skrobnąć :) jak coś chcecie wiedzieć to pytajcie po prostu.

Kornelka z reguły grzecznym dzieckiem jest, ale teraz marudkowo Nam się włączyło, bo ząbek górna lewa jedynka będzie raczej wychodzić. (Mamy już dwie dolne jedynki :) )

Podaję też antybiotyk dla niuni (muszę do niedzieli - 7 dni) , byliśmy w tamtą niedzielę na emergency, jakoś o północy :O i trzymali Nas tam 3 godziny... tyle dzieciaczków, a z dwóch doktorków było (oszaleć można.

Nelka miała 39,4 temp. była strasznie rozpalona. Stwierdziła lekarz,że to infekcja ucha i dała antybiotyk... (Amoxicilim czy jakoś tak)



Co do śniegu - wlaśnie spadło trochę w Londynie :) jak jeszcze spadnie to w ogóle anglicy się pochowają w swoich domach i nawet metro nie będzie chodzić :/ ehh
 
A tu troszke zdjęć Nelki :-):-D:cool2:
 

Załączniki

  • DSC00032.jpg
    DSC00032.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC00398.jpg
    DSC00398.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC_0013male.jpg
    DSC_0013male.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_0014malef (2)33.jpg
    DSC_0014malef (2)33.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC00418.jpg
    DSC00418.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 24
  • P261110_13.48[01].jpg
    P261110_13.48[01].jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 22
  • P071210_13.42[01].jpg
    P071210_13.42[01].jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 25
Witam i ja:-)

Ja wam wspolczuje dziewczyny,ze zle ciaze znosicie-ja z Olivka w ciazy zero mdlosci,wymiotow,zlego samopoczucia.Czulam sie tak jak bym nie byla w ciazy,nawet przy koncu ciazy brzucha wcale nie mialam duzego wiec tez w niczym mi nie przeszkadzal:-)

Kingusia
witaj:-) Dlugo Cie nie bylo na forum:tak:A Kornelia juz duza panna jest;-)

Mama z uk a gdzie dokladniej w Polsce mieszkacie?? W razie czego to tez zycze Ci i Twojej rodzince duzo zrdowia,szczescia,spelnienia marzen i wogole wszystkiego co najlepsze:-)

Pinka co zrobisz,ludzie tutaj dziwnie reaguja na snieg:szok: Ale nie powinnas sie denerwowac. Fajnie,ze jusz masz wszystko gotowe na swieta-ja to nawet nie mam jeszcze listy dan:-D

Co do tego sniegu to wlasnie dzis u nas posypal z godzinke,ale tak w miare intensywnie i mam nadzieje ze bedzie teraz sypal codziennie bo ja chce miec swieta ze sniegiem. a co do Angoli to tez nie raz sie zastanawialam co by zrobili jak by posypal tu snieg tak porzadnie jak nie raz w polsce,ze zesmy chodzili w sniegu po kolana-chyba oglosili by stan kleski zywiolowej albo cos i kazali wszystkim pozostac w domach:-D
 
Witam
Pinka co sie odwlecze to nie uciecze:sorry:moze bedzie lepsza pogoda i dla ciebie bedzie lepiej:tak:musisz dbac o siebie,nie rozchorowac sie.Moze ci jakis upust dadza za przesuniecie daty:sorry:
Kingusia sliczna masz corcie:-)co do antybiotyku amoxcilina jest dobra,Kondzio tylko ten antybiotyk wezmie do ust:tak:mielismy kilka i nie zauwazylam ze inny a potem wracalam po amoxiciline:sorry:
Co do anglikow toprawda,troche sniegu i konbiec ale powinni teraz wziac pod uwage ze kolejne zimy moga byc gorsze,ostatnie 2 byly zimne i sniezne.Najbardziej mnie przeraz to ze dzieciom zakladaja kalosze wrrr boshhhh jak musi byc im zimno w nozki:no:

Mama z uk bezpiecznej podrozy wam zycze i wesolych swiat:-)
 
Igasia Witam sasiadke ;-) Jesli chodzi o Bournemouth to mi sie bardzo tutaj podoba,mamy morze pod nosem,wiec jak tylko jest piekna pogoda to na spacerek na plaze idziemy,a jak pogoda nam nie dopisuje to albo na jakies polskie albo angielskie playgroup'y chodzimy.Jesli chodzi o prace to niewiele moge powiedziec na ten temat bo jeszcze nie mialam okazji tutaj pracowac,a moj P pracuje w Ringwood. Mieszkamy niedaleko centrum,wiec w wiele miejsc mam blisko na nogach lub 5 min autobusem.
Co do Salisbury ,rodzilam tam moja córcie,bardzo polubilam ten szpital,spotkalam sie z fachowa opieka.Tym razem nie mam takiego wyboru i bede rodzic tutaj :-(
kingusia masz przesliczna coreczke,ma piekne niebieskie oczka ,gratulacje :):):)
kamilalopez mieszkamy kolo Wrocławia
PINKA pewnie bylabym tak samo wnerwiona jak ty! Ale nic nie poradzisz na nieporadnosc tego narodu,zawsze byli,sa i bede lazy. Ja pamietam jak chodzilam do podstawowki czy liceum,jak nawalilo sniegu z pol metra i bylo -15 to jakos do szkoly chodzilismy,ludzie do pracy tez,poubierani jak eskimosi ale chodzilismy. A jak oni tutaj maja "kulture" hartowania organizmu,to sie nie dziwie ze jak jest zimno to siedza w domach,a poza tym moj P rozmawial ze swoim szefem o zimie,opowiadal mu jak jest w polsce,ze u nas nie ma takiej kleski przy 10 metrach sniegu a u nich 5 cm i szok.To szef mu odpowiedzial ze chodzi o to,ze jak np dzieci pojda do szkoly,jeden drugiego popchnie,ten sie wywroci niedajboze cos zlamie to rodzice odrazu skarza szkole. No i tak prawie w kazdej sytuacji,ktos zrobi sobie krzywde zaraz skarza dana instytucje,dlatego w zimie pozamykac wszystko wychodzi im taniej. Jak to uslyszalam to smiac mi sie chcialo,ale ostatnio u mnie w szkole,kolega z klasy poslizgnal sie na schodach,bo byl mroz a schody metalowe wiec sliskie,spadl poobijal sie i oskarzyl szkole.No to chyba cos w tym jest.
 
Kwiateczek co do tych kaszoly to to jakas paronoja.Ja nie wiem czym oni mysla.

Mama z uk ja tez mieszkam kolo Wroclawia. Co do tych pozwow to masakra:-DTylko ciekawa jestem czy wygrywaja takie sprawy
 
kingusia sliczna masz coreczke!!!zauwazylam, ze tylko tydzien roznicy miedzy naszymi maluszkami!!!:-)

a z tymi pozwami, to pewnie, ze wygrywaja i to jakie pieniadze!:tak: dla mnie to durnota pozywac szkole, czy urzad miasta za wlasna nieporadnosc....wypadki sie zdarzaja, trzeba to po prostu przyjac do wiadomosci....h&s zaszlo w tym kraju za daleko...
 
reklama
Centralnie!!Paranoja!!!
A najlepsze jest ,gdy widze dziewczyny smigajace w balerinkach,przeciez to but wiosenny!!!
Acha!!i to jeszcze bez skarpetek-nogi odmrozone-granatowe,ani to fajne ani sexy nie jest....o co chodzi????

dziekuje dziewczyny za slowa otuchy...mam nadzieje,ze cale to zle samopoczucie da mi szybko spokoj!
U mnie jak zwykle wesolo z sasiadka!!! zadzwonila dzo counsilu,ze tym razem przeszkadzaja jej odglosy z mojego domu,ktore wydaje moja corka!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Powiedzieli mi,ze najlepiej by bylo,zebym sobie kupila dywan do kuchni!!!!!No nerw niesamowity mnie chwycil!!!:no::no:
Ze mam utrzymac w ciszy i w jednym miejscu moje dziecko od godziny 19.30!!!!
Chyba zaczne przywiazywac moja coreczke,bo widze ,ze psychopaci sa w modzie!!:-(
Juz nie mam na nia sily!!
Heronek czapka na glowe,bo sobie mozg odmrozisz!!!:-D
Mama z UK akurat o prace nie bardzo sie martwie,bo bedziemy mieli okazje przenisc sie ze szkoly do szkoly,takze luz...U nas w Salisbury jest strasznie nudno,ludzie tez sa specyficzni:confused:,dlatego bardziej mnie interesuje takie zycie-dla duszy:tak:
 
Do góry