reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Witanko!
Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU ZYCZE KOCHANE!
Spelnienia marzen i duzo milosci oraz zdroweczka :-)

My w swieta ciagle gdzies bylismy.
Przed sywlestrem dotarla do nas nasza plyta weselna wiec mam ostatnio wspomnien czas...Po za tym szukam pracy i jakos nie moge znalesc jak sie tu nie ma pomocy znikad to ciezko.Teraz znow maly bedzie mial wolne i nawet jakbym podjela prace to z nim co?
Przynajmniej chcialabym taka znalesc na te godizny co maly jest w szkole.
Od jutra zaczynam tez silownie przed swietami schudlam ,a po swietach przytylam jakas masakra :eek:
Do wakacji trzeba zrzucic hehe...


A co u was kobietki?
ide was troszke podczytac BUZKA!
 
Kochane a teraz pytanie juz dla Mnie.Jak to jest z tym porodem w Uk bez lewatywy bo ktos mi powiedzial ze kobieta nie popuszcza a wyczytalam w internecie ze jednak kobieta popuszcza.Mimo wyczytanych informacji ze niby dla polznej w Uk jest to cos normalnego Ja jakos nie umiem sobie tego wyobrazic boje sie ze bede o tym myslec caly czas i bedzie mnie to krepowac i blokowac.A w Polsce rodzilam z lewatywa.
 
bedziesz myslec, ale o tym, zeby szybciej sie wszystko skonczylo i przestalo bolec. w takim momencie, to bynajmniej ja mialam wszystko gdzies, oby tylko sie skonczylo :-) tu nie robia lewatywy i w pl tez juz coraz rzadziej , przynajmneij w renomowanych szpitalach polozniczych. tak samo nie kaza sie golic. kobieta popuszcza, ale tylko wtedy, gdzy min 6 h przed jadla. pozatym za zaczynaj a sie skurcze, wlsciwie tak czesto lata sie do lazienki, ze wiekszosc sama sie przeczysci.
nie ma sobei czym glowy zawracac. lepeij przygotuj sie na bol i zaby sobei z tym poradzic i pocwiczyc oddech.
 
A czy ktoras z Was brala moze szczepionke przeciwko grypie w ciazy? Bo mi dzisiaj polozna o tym powiedziala troche pozno bo za 17 dni terminowy porod i nie wiem czy ufac takim szczepionkom czy nie?Wymieniala mi plusy i mowial ze duzo kobiet bierze ale Ja sama nie wiem bo niektore szczepionki maja skutki uboczne tyle sie o tym slyszy .
 
Kochane a teraz pytanie juz dla Mnie.Jak to jest z tym porodem w Uk bez lewatywy bo ktos mi powiedzial ze kobieta nie popuszcza a wyczytalam w internecie ze jednak kobieta popuszcza.Mimo wyczytanych informacji ze niby dla polznej w Uk jest to cos normalnego Ja jakos nie umiem sobie tego wyobrazic boje sie ze bede o tym myslec caly czas i bedzie mnie to krepowac i blokowac.A w Polsce rodzilam z lewatywa.

Ja miałam znieczulenie zewnątrz oponowe i niestety popuściłam, ale to prawda, że dla położnych z UK to normalka, więc się nie przejmuj ;-) Sama pracuję w szpitalu i zmienianie i mycie pacjentów to codzienność i jesteśmy do tego przyzwyczajone.

A czy ktoras z Was brala moze szczepionke przeciwko grypie w ciazy? Bo mi dzisiaj polozna o tym powiedziala troche pozno bo za 17 dni terminowy porod i nie wiem czy ufac takim szczepionkom czy nie?Wymieniala mi plusy i mowial ze duzo kobiet bierze ale Ja sama nie wiem bo niektore szczepionki maja skutki uboczne tyle sie o tym slyszy .

Nie szczepiłam się w ciąży z Filipem i teraz też nie. Ta szczepionka nie chroni przed zachorowaniem na świńską grypę, jedynie może zmniejszyć ryzyko powikłań. W tej chwili na rynku UK nie ma już szczepionek na zwykłą grypę-wszystkie są tzw. combine i są 2 w 1 ze szczepionką na świńską grypę. Decyzja należy do Ciebie.
 
Witajcie dziewczyny.

U mnie chorobsko juz prawie puscilo,jeszcze tylko troche kaszel meczy.Teraz Olivka sie biedna meczy troszke bo ja zarazilam,ale na szczescie nie jest zle.

Kingusia ja mieszkam narazie w Leytonstone i szczerze to tez nie mam zadnych kolezanek(nawet bez dzieci) z ktorymi mogla bym sie na kawce spotkac

Calineczka z bajki to widze ze mieszkasz nie az tak daleko ode mnie

Gosia27 ja jak bylam w ciazy z Olivka to zaczeli szczepic przez ta swinska grype,ale szczerze to wtedy duzo czytalam na temat tych szczepionek i postanowilam sie nie szczepic.

A gdzie reszta dziewczyn sie podziewa??
 
Ktos pytal o WLASNORECZNY ALBUM ...ja robilam.

Gosia_27 - zlap gleboki oddech...i daj spokoj sobie z lewatywa... a wygolona na lysiaka tez nie musisz byc...luzik. A jesli chodzi o szczepionke, to ja jestem zdania ze w ciazy sie kobiet nie powinno szczepic, tymbardziej ze dla mnie to szczepionka nie sprawdzona, ciagle testuja na ludziach na zwierzetach, a jak sie zaczyna czytac o tej szczepionce to moze wywolac tyyyyle skutkow ubocznych, tyyyyle powiklan...wiec jesli chcesz sie zaszczepic zaszczep sie gdy juz dziecko bedzie na swiecie, bo wtedy masz gwarancje ze dziecko nie bedzie mialo powiklan jesli mialyby takie wystapic. Ja ostatnio chorowalam na grype i tez mi polozna proponowala, ale moimzdaniem niech sie ta cala sluzba zdrowia najpierw zaszczepi ;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odp.No wlasnie z jednej strony jakbym miala pewnosc ze bedzie wszystko ok to fajnie by bylo dac sobie i dziecku dodatkowa ochrone ale z drugiej strony wiem jakie idzie za tym ryzyko ze te szczepionki to wlasnie tak naprawde nie wiadomo co to do konca jest i dlatego chcialam poznac zdanie innych bo zdaje sobie sprawe z konsekwencji jakie moga nastapic.Chyba sie jednak nie podejme zreszta takie bylo moje pierwsze odczucie wczoraj maz mowil zeby wziasc ale jak zaczelam mu wymieniac plusy i minusy to tez juz nie jest przekonany.Bo zeby nie bylo ze chcac dobrze zaszkodze tylko a zreszta starszy synek nigdy nie byl szczepiony i dobrze jest.
 
Do góry