reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia ja akurat do ciebie chyba mam blizej niz do Anithy. Kurde podoba mi sie ten kolor ze zdjecia co wkleilas, chyba go podesle mojej fryzjerce zeby mi taki przygotowala, fryzura tez mi sie bardzo podoba ale mam za krotkie wlosy ale to powiem jej ze cos podobnego chce i moze do komuni mi wlosy na tyle podrosna ze da sie cos podobnego zrobic.
 
reklama
haha dzisiaj zadzwonilam do tej Magdy z emito i pytam ile bierze za zwykle podciecie wlosow i lekkie wycieniowanie zeby nie byly na prosto sciete jak pod garnkiem a ta oto pani, ze 30f :szok: hahahaha podziekowalam z miejsca...pozniej pojechalam z Basia i dzieciakami na kulki, ulotka nam wpadla w rece z uslugami kosmetyczki ifreyzjera...sciecie+modelowanie 20f, samo sciecie 10f. sobie pani Magda zyczy kwoty szalowe...Iza poszukaj namiarow na ta Milene ;) my dzisiaj bardzo udany dzien mielismy, z dzieciakami na kulkach, pozniej obiadek i teraz z zakupow wrocilam. moj M walentynkowo w pracy do 22...swietnie. ale chociaz mam czas na zrobienie mu pysznej domowej pizzy :D a tak moja malutka siedzisiaj bawila: 582577_496769993713564_2135581709_n.jpg
 
Wow to niezle sobie zaspiewala. Nr do Mileny 7543048020. Tak jak pisalam nie mam pojecia ile bierze za sciecie ale ja bylam z niej zadowolona. Karola a gdzie te kulki bo mi Basia nie umiala wytlumaczyc.

Znalazlam stronke tej fryzjerki
http://fryzjerglasgow.co.uk/cennik
 
Ostatnia edycja:
Karola no to faktycznie sie ceni....z tego co wiem to fryzjerki biora 8-10 funa za sciecie,a farbowanie 30 funa :szok:
No to widac ze nie ma klientow i probuje na kazdym zedrzec kasy jak najwiecej :angry:
Fajna masz malutka,moja tez sie bawila w niedziele z Izka + Majka i Kuba (choc on to juz kawal chlopa :-D) i Basia + Oskarem...Moja mala to pedzila na wszystko co wieksze dzieci,niczego sie nie bala a ja zmachalam sie niemilosiernie :-p
Izka a ja myslalam ze mieszkacie obok siebie...oj to musicie mnie odwiedzic :tak: albo moze umowimy sie wszystkie na kulki,bo moj maly wciaz mi truje ze mozemy nawet caly dzien tam siedziec :-D:baffled:
No moj maz skonczyl tez pozno od 6.oo-18.30 ,no ale sie postaral i przyniosl czerwone tulipanki i Ferrero Rocher + czerwone Martini (i jak tu sie odchudzac :szok:)?
Ide dzieci umyc i polozyc spac,zajrze pozniej co tam skrobnelyscie ;-)
 
O Jaa...też kurcze ciężko mi wytłumaczyć gdzie te kulki,one są w takim jakby małym centrum handlowym mckinnon mills czy jakoś tak.tylko,ze to jest dość małe,ale tak skoczyć na chwilę z dziećmi akurat :) jutro Iza zadzwonie do tej Mileny i dowiem się co i jak,nie sądzę żeby oczekiwała aż tyle kasy ;) ja może w sobote namówie mojego M żeby do tego motherwell skoczyc,niech się młody wylata,a i malutka skorzysta bo dzisiaj miała też ubaw,tyle kolorów, biegajace dzieci itd ;) uwielbiam takie przyjemności robić dla dzieci...jeszcze młodemu do kolekcji dokupilam dzisiaj pociąg z tomka i jest w niebowziety.jakiś maszynista mi rośnie chyba,dzisiaj na kulki nawet pociag wziął i zjeżdżał z nim ciagle,wariat mały...
 
Nie wiem jak tam jest w Coatbridge,ale najbardziej podobalo mi sie w Falkirk...ale troche daleko. No ale jestem tez zadowolona w Motherwell,tam jest sporo atrakcji i maly chce tam wracac :tak:Fajnie jest tam i tam bedziemy jezdzic.
Niby w sobote jest pelno ludzi,ale w niedziele bylo ok. Zobacze w jakim dniu uda nam sie tam jechac...;-)
Ulala juz lampke Martini wypilam i juz mi sie kreci w glowie...ot ja taka pijaczka jestem :-D:-D:-D
 
mowisz Mikusia, ze taki szal w tym Falkirk jest? bo ja dalej nie do konca zdecydowalam sie gdzie Filipa na urodziny zabrac, a jeszcze wieczorem w jego urodziny tesciowa przylatuje wiec tez chcemy z nia sie gdzies wybrac tak z dziecmi, na obiad itp i dalej nie wiem gdzie...moze to jest dobra opcja... :)

a Iza ten salon co Ty podalas...15f z modelowaniem, masakra, polowa ceny. i to ta dziewczyna dojezdza do domu tak?
 
Karola tak przyjezdza ale liczy sobie iles tam za dojazd, albo jedziesz do niej. Moze i to malae ale czasami zabralabym gdzies mloda chociaz na chwile to wtedy do motherwell nie chce mi sie jechac
Mikusia a to w falkirk to jak sie nazywa?
 
Iza nie mam pojecia jak to sie nazywa,poszperam w necie i napisze...jest to na pewno wieksze niz w Motherwell ,bo jest wiecej zjezdzalni-takich rurowych a to dla dzieci szal :tak: Slyszalam, ze jescze jest cos takiego w Edim ale gdzie :confused:
Warto tez sprawdzic inne... byl ktos kiedys na tych gorkach ''5 siost'' tam jest chyba takze jakies atrakcje dla dzieci i zoo
 
reklama
To poszukaj moze nastepnym razem tam sie wybiore. Na tych gorkach nie bylam, ale to i tak nie na ta pore roku. Jesli chodzi o zoo to bylam w edynburgu i na safari kolo stirling
 
Do góry