reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

A co tu taka cisza? Pogoda do kitu, majka pol nocy i pol dnia dzisiaj mi wymiotowala, teraz jakby przeszlo, mam nadzieje ze na dobre
 
reklama
No wlasnie...nudy tu :baffled:
Ja do poludnia sobie troche poszylam,a teraz sacze z moim po obiadku winko...;-)
Dzisiaj w sumie chcielismy troche odpoczac i zrobic weekend dla siebie,ale wiadomo jak sa dzieci :-p
Taka pogoda ze nie chce sie nigdzie tylka ruszyc :no:
Izka,a czym twoja mala sie zatrula,a moze to wirusowka?:confused:
 
N nuda straszna az sie z tych nudow nic nie chce. Mysle ze jej cos zaszkodzilo na szczescie od 14 juz spokoj i zaczęła jesc. Ja to sie chyba piwka dzisiaj napije chociaz tak samej to mi sie nie chce. A jutro moze do rainforest sie wybierzemy bo co tu robic?
 
Cześć
u nas też napadało śniegu troche,no i jest dość zimno.
Jutro jedziemy po nowy wózek dla mojego sunuśka.
AA i dostałam dziś laurke :cool2:

Mam pytanko,czy jest gdzieś tutaj opcja,zeby wyrzucało mnie do pierwszego nieprzeczytanego postu?
Juz mam ;)
 
Ostatnia edycja:
hehe i zima wrocila:szok: ja juz pochowalam plaszcz i buty zimowe, dzis musialam dzieciom kozaki wyciagac ale swoich rzeczy powiedzialam ze nie ruszam bo ja juz sie do wiosny szykuje :-)

kadanny gdzie znalazlas taka opcje , ja nawet nie wiedzialam ze taka jest. od kad jestem tu na forum wchodze i przelatuje strony szukajac momentu na ktorym skonczylam :confused:

izka samej picie to nie to samo co w towarzystwie, ale od czasu do czasu mozna sie napic ;-) nasze zdrowie mamuski ;-)
 
Izka a bylas na playu tam gdzie chcialas??bo mi tez jakos dzien zlecial,a dodatkowo mala dostala straszny katar,nos zapchany ze szok...:szok:
Anithko tez powyciagalam zimowe buty dla nas wszystkich i ciuchy...choc te zawsze mam pod reka bo ja straszny zmarzluch jestem ;-):-p
KaDanny dawno cie nie bylo...myslalam ze sie przestraszylas pytaniem gdzie mieszkasz...nie martw sie nie zwalimy ci sie na chate:no: :-D
Bylam wlasnie z synkiem odsniezac,pieknie sloneczko swiecilo a jak wszystko odsniezylismy to zaczal padac snieg :-p
Balwan dzielnie stoi,tylko troche trzeba bylo go podreperowac:rofl2:
Mam nadzieje ze juz bedzie koniec zimy i zaczniemy miec prawdziwa wiosne:tak:,bo w pl.za tydzien juz coraz cieplej...zawita wiosna :-)
 
reklama
Mikusia nie bylam, zabralam sie za robote i dzien mi zlecial, do kuby przyszedl kolega i o matkooo cala lazienka do wyszorowania wszystko w farbkach, majki pokoj w farbkach plus wszedzie brokat i inne *******y, o kuby pokoju nie wspomne.
 
Do góry