reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dziękuję Wam za wszystkie informacje. Zbieram je do kupy i już mi raźniej. Najważniejsze, żeby młody urodził się zdrowo... Skacze mi po brzuchu jak sprężynka. Już przeżywa!

Umawiam się właśnie na spotkanie z położną z polecenia. Musi mi wszystko, wszystko o porodzie opowiedzieć, żeby mi było łatwiej później rozumieć angielskie pielęgniarki.

Ogarniam transport dla moich dwóch psich mikrusów- nie ruszę się bez nich z kraju. Mają już paszporty, chipy, szczepienia. Teraz tylko auto lub samolot- temat na najbliższe dni. Jeśli możecie coś podpowiedzieć w tym temacie uprzejmie proszę o info.
Z najpotrzebniejszych rzeczy uzbiera się jedna- dwie paczki po 30kg. Najtańsza opcja wyszła mi po 81zł. To dobra kwota?
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie.
 
reklama
Huraa to dobra cena za 81zl/30kg ja tez jak lece badz jade do pl.lub z pl.to wysylam wszystkie ciuchy i inne p*i*e*r*d*o*l*y ,a biore tylko torbe podreczna....bo po cholere dzwigac ;-)
 
81zl to malutko,naprawde.bagaz kosztuje kupe kasy i max 20kg,nie oplaca sie.co do psa to zalezy jakimi liniami lecicie,ryanair nie przewozi zwierzat napewno wiec chyba samochod wchodzi w gre.

ja wlasnie wczoraj rozmawialam z przyjaciolka, prawdopodobnie przyleca tez tutaj do nas, w polsce oczywiscie brak pracy...masakra.ciesze sie bo to jedna z moich dwoch najlepszych przyjaciolek, znamy sie od gimnazjum wiec jestem w niebowzieeta :))

a to moje wczorajsze,wieczorne wypociny :-)
Zobacz załącznik 554202
 
k4arol4- śliczne wypociny :-)
Z linii lotniczych tylko LOT zabiera zwierzęta na pokład do UK- masakra. Autobus też w regulaminie mają zakaz. Trzeba by iść na żywioł- próbować przekupić kierowcę. Samochodu nie mam. Kombinuję.
 
Hej dziewczyny paczka fajna sprawa tylko pamietajcie zeby wpisac prawdziwa wartosc paczki w zamowieniu.Mi paczka zaginela w pazdzierniku i do kwietnia czekalalam na odszkodowanie.Wiec lepiej nie wysylac cennych zeczy roznie to moze byc.Do nas tez pzryjaciele pzryjezdzaja bo w Pl coraz gorzej .Fajnie pojechac na urlop nacieszyc sie rodzinka .Sluchajcie jesli wiecie kto potrzebuje rozowy lezaczek to dajcie znac kolezanka ma do oddania .
 
no to chyba problem masz z glowy, musicie bilety w locie kupic, z tym, ze nie wiem jak oni cenowo za bilety sobie zycza, ale wszystko mozna sie dowiedziec. Autobus moim zdaniem to katorga i dla psow i przede wszystkim dla Ciebie w tak zaawansowanej ciazy, to nie jest krotka jazda niestety....

marlenka, a jak ten lezaczek wyglada? moja niunka ma 8 miesiecy, no prawie 9,na lezaczki juz chyba zaduza ;)
 
k4rol4 to taki lezaczeka dla niemowlaczkow bo kolezanki corka ma 9 miesiecy i mala juz z niego wyrosla on jest na cienkich nozkach z serii bright stars .A jak zrobilas te zdjecie super to wyglada
 
k4arol4- niestety nie stać mnie na LOT- za bilet dla mnie chcą 3800!!! Autobusy kategorycznie zabraniają zabierać psów, nie maja uprawnień do przewozu zwierząt. Tragedia. Tańsza opcja-350f to bus (cena na oba psy, mogą jechać beze mnie), ale też spora kwota.
Szukam innej opcji... może ktoś prywatnie autem będzie jechać w tę stronę. Jakbyście miały info dajcie znać, proszę. Zapłacimy. One śpią w trasie- nawet nie jedzą. Mam opcję zostawienia ich tu w PL do czasu zorganizowania transportu, więc termin może być na prawdę różny.

Zobacz załącznik 554243 Zobacz załącznik 554244
Wygląda na to, że lecimy jednak razem. Mąż nagrał sobie pracę. Wylot 13.05...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Karola ale Tobie sie nudzi ;-)....super wypocinki :-D
Huraaa mam znajomych co jada do pl.teraz autem,ale niestety psow nie chca przewozic (pytalam)...sorki :sorry:
Dobrze ze twoj ma juz prace...zycze zeby sie udalo tutaj zagniezdzic;-)
Dziewczyny tak patrze zeta pogoda w pl.juz zwariowala....raz maja prawie 30stC a pare dni pozniej 11stC....moja mama mowila ze straszne skoki temp.non stop glowa ja boli :szok: a my tutaj marzniemy,brrrr :crazy:
 
Do góry