reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Wszystkiego najlepszego dziewczyny
My jak zwykle narobilismy tyle jedzenia ze pol zamrazalnika zapelnilam. A tak ogolnie to ja tych swiat nie poczulam, sami bylismy wiec smutno, tylko dzieciaki mialy straszna radoche z prezentow.
Karola a co to za krolik? Mi to sie zawsze wydawalo ze nie istotne jaka rasa to kroliki smierdza i brudza
 
Wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji jeszcze trwajacych swiat ;-)
U mnie tez pelno jedzenia w lodowce/zamrazarce.U nas rodzinka w komplecie,bo moj m.skonczyl w pt.i ma wolne do 3-go stycznia wiec sie wybyczymy :-D;-):-p
Dzieciaki zachwyceni prezentami,nawet mala mimo ze dostala pieszczocha to i tak skacze z braciszkiem w Xboxa i troche mu przeszkadza,he:-p...no i ja z tatusiem tez sobie poskaczemy;-):tak:Dzisiaj jeszcze moj pojechal i dokupil gry takie dla starszych Jakis tenis/pilka plazowa/kule bo teraz to maly non stop bryka w pontonie na rzece :-D:rofl2: Trafiony prezent:-)
Po swiaecznym obzarstwie troche ruchu nam sie przyda ;-)
 
ja tez zabieram sie za silownie po swietach, chociaz nie mialam okazji az tak bardzo sie objesc bo zab mi na to nie pozwalal i teraz mam problem z dobiciem sie do dentysty i pewnie bede sie tak meczyc do nowego roku.
ja musze przyznac ze sie ciesze ze to juz poswietach i ze ten rok sie konczy. teraz licze na owocny nowy rok i ze w koncu uda sie zdzialac jakiegos bobaska dla mojej malej bo zaczela pytac czy jej kupie dzidzia:-) juz sie nastawiam do dzialania 2lata ale ciagle cos wychodzi plus to nie jest latwe zadanie dla nas i ciezko to wszystko nam idzie ale wierze ze sie jeszcze uda :-)
na przeceny nawet sie nie wybieralam w tym roku tylko online zakupy robie.
mam nadzieje ze chociaz wy milo spedziliscie swieta, ja za rok zabieram mala do polski bo zal mi bylo jak dzwonilismy a ona chciala isc do dziadkow i kuzynow :-(
 
Dzieci zadowolone z prezentow????
A jak tam dziewczyny macie jakies plany na Sylwestra?
My zostajemy w domu......ehhh na dodatek dzieci sie nam rozchorowaly : temp., kaszel, bol gardla :szok::baffled:
Teraz to panuje jakis wirus wywolujacy zapalenie pluc,bo moj m.byl z malym u lekarza i mowil ze wiele dzieci choruje ze niby grypa a okazuje sie co innego....:baffled:
Yas powodzenia na owocny rok;-)jak juz corcia pyta sie o rodzenstwo to juz dzialaj,bo czasami to nie taka sprawa hop siup:-D
 
my w domu jak co roku, ale juz sie przyzwyczailam. ogladamy sylwestra na polsacie i po polnocy idziemy spac, jak dziadki :-D
mikusia zdrowka dla dzieci, moje sie pochorowaly tydzien temu zarazajac nas, wiec swieta mielismy zasmarkane i spedzone bardziej w lozku..

yas powodzenia w staraniach, mnie dominik czesto pyta kiedy mu urodze dzidziusia, bo jest nas tylko 4 a on by chcial zeby bylo 5:rofl2: a ostatnio to wogule pojechal bo mowi do mnie zebym jemu urodzila kolejnego braciszka a patrykowi siostrzyczke :szok::szok::-D
 
Mikusia wlasnie wiem ze nie zawsze wszystko tak huop siup, zwlaszcza u mnie nie bylo latwo z pierwsza ciaza i teraz tez bedzie ciezko i juz nastawiam sie na staranka przez 2 lata ale ciagle cos wypada i tak na powaznie nie zaczelismy wiec malo robilismy zeby ciazy nie bylo ale jeszcze mniej zeby byla wiec teraz juz powaznie zabieram sie do roboty bo czas ucieka :-)

dzieki za kciuki bo sie na pewno przydadza :-)

szczesliwego nowego roku dla wszystkich :-)
 
reklama
Dziewczyny no to udanej zabawy dla tych co ida...;-)
Moje dzieci juz o 20.oo chca isc do lozka,wrecz prosza aby ich wykapac/umyc i ulozyc do lozka,wiec nie ma mowy zeby wytrzymaly na takiej imprezie...chyba ze nianie na Sylwka :tak:
Izka oby ci wytrzymaly i sie zaklimatyzowaly :-p
Anitha my to teraz ostatnio tez jak dziadki spedzamy w domu przed tv,nawet jak jestesmy w pl....:sorry2:No to bedziesz musiala spelnic zyczenia dzieci :-D
Yas powodzenia,dzialaj....i nie mysl o tym bo wtedy to nie wychodzi,tylko totalny spontan ;-):-)
Mam pytanie do dziewczyn ktore szczepily sie i dzieci (w polsce) przeciwko grypie....czy polecacie czy nie??? ile to kosztuje???
Bo tutaj to koszt 10f i szczepia nawet w aptece:tak:
 
Do góry