reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelek 35tc., 2800g,50cm

Witajcie
Bylismy dzis na wizycie kontrolnej u pediatry, jest poprawa:-) jutro jedziemy na ostatni zastrzyk:-) tak mi żal mojej kruszynki pupcia cala skuta:-( no i oczywiscie do srody antybiotyk doustnie
Trzymajcie kciuki
 
reklama
Witajcie dawno nic nie pisalam bo jakos tak wyszlo. Marcelek dzielnie sie trzyma, zapalenie płuc minęlo i dzieki Bogu nic na razie mu nie dolega.Raz w tygodniu jezdzimy na rehabilitacje , Małemu bardzo podobaja sie cwiczenia zreszta rehabilitantka mowi ze widzi postepy. Za trzy dni konczymy juz 4 miesiace:tak: Marcelek wazy juz 5640 - kawal chlopa z niego;-) Za trzy tygonie wizyta u neurologa i usg głowki ,zobaczymy co tam z komorami bocznymi- bardzo sie bojewinikow usg
Trzymajcie kciuki za nas
 
Czesc dziewczyny przez te 3 miesiace tak duzo sie wydazylo w sumie same dobre rzeczy no wykluczjac alergie wziewna. Marcelek skonczyl 7 miesiecy , po wylewach dokomorowych nie ma sladu a nawet wrocily do rozmiarow prawidlowych. Przez 6 miesiecy sie rehabilitowalismy dzis bylismy na ostatniej rehabilitacji, musze sie pochwalic bo mały sam siedzi wyszly mu dwa ząbki i wszystko z nim wporzadku mimo ze wczesniak moze nie tak skrajny ale zawsze wczesniak.

Wiem ze wiele z was mam malutkich wczesniaczkow poczytuje historie na tym wątku, wiec one maja w sobie sile taka ktorej nie ma niejeden dorosły teraz to wiem.Ze wszystkiego potrafią wyjsc po przejsciach po powiklaniach predzej czy pozniej mam moj synek potrafil wiec wierze ze wasze kruszynki tez dadza rade
 
Czesc dziewczyny

Dzis Marcelek skonczył pierwszy rok swojego zycia , wspomnienia wrocily i jakis taki dziwny niepokoj.
Jak narazie wszystko jest wporzadku, siedzi, raczkuje, chodzi przy meblach sam sie jednak nie wypuszcza:-)
TRZYMAM KCIUKI ZA WASZE MALENSTWA I ZYCZE ZDROWKA ZDROWKA I JESZCZE RAZ ZDROWKA
 
reklama
Do góry