reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Witaj Agata ;-), moja córcia też przyszła na świat w bielańskim, ogólnie byłam bardzo zadowolona z personelu, chociaż zdarzały się różne sytuacje. Nasza dr prowadząca to Anna T., przesympatyczna kobitka ale bardzo zważająca na słowa, bardzo skąpiła nam dobrych wiadomości. Jakbym czytała o sobie z tą ropą w ranie, miałam to samo, może ci sami lekarze robili nam cc. Też odciągali mi ropę i zakładali sączki, a przez tydzień nie zauważyli krwiaka, codziennie na obchodzie oglądając ranę mówili że goi się bez problemów, dopiero przy zdejmowaniu szwów poleciała ropa. Naszej historii nie znajdziesz na korytarzu bo dopiero na roczek szykujemy naszą historię i planujemy zawieźć torcik .
Śliczne te Twoje dzieciaczki i do tego bardzo dzielne. U nas też była ROP II+, samoistnie się cofnęła.
 
reklama
Franiowa Mamo, chyba właśnie dlatego ciesze się, że tak szybko zadziałali:) W piątek na kontroli Pani dr powiedziała, że jest bardzo ładnie. Następna wizyta za 1,5 mies

Super, kurcze przy ROP szybka reakcja to 80% sukcesu.
Super, że jest dobrze:tak:

Jakbym czytała o sobie z tą ropą w ranie, miałam to samo, może ci sami lekarze robili nam cc. Też odciągali mi ropę i zakładali sączki, a przez tydzień nie zauważyli krwiaka, codziennie na obchodzie oglądając ranę mówili że goi się bez problemów, dopiero przy zdejmowaniu szwów poleciała ropa.

Brrr, dreszcze mam jak czytam o waszych problemach po cc. Ja miałam dwie cesarki i żadnych tego typu przejść..
 
Mam ograniczony dostęp do netu.Marcelinka ma kontrolę oczu za 9 dni.Karmiliśmy z butli.Jasio wciąga 30ml z butelki a Marcelinka 15,potem trzeba było dokarmić sondą.Pozdrawiamy wszystkich.
beetka
user-offline.png
-Moje szkraby prowadziła dr.Jędrasiak a teraz dr.Turzyńska.Ja jestem bardzo zadowolona z personelu.Ropsko fuj,sama wiesz jakie to nieprzyjemne.My jak wyjdziemy ze szpitala też planujemy zawiesić naszą historię na korytarzu.
 
Ostatnia edycja:
Pamiętam, że na samym początku te historie na ścianach dawały nam nadzieję że wszystko będzie dobrze, że mała wyjdzie z tego obronną ręką. Przeczytałam je chyba po sto razy. Tam wisi od niedawna historia Pawełka z 27 tyg, to chłopak mojej Amelki, leżeli długo sami na jednej sali :-). U niego też wszystko w porządku, idzie jak burza, mamy cały czas kontakt. My w kwietniu dowieziemy naszą historię, nie byłyśmy na oddziale od lipca, a obiecywałam że będę przyjeżdżać. Czasu niestety brak. Pozdrawiam.
 
Na początku jeździłam, ale lekarka poradziła mi żebym zapisała małą do poradni neonatologicznej do IMiDZ do dr Polak, no i tak zrobiłam.
 
Dziękujemy za pamięć:-)Ja jestem mega zabiegana,szpital,dom,remont w domu sajgon.
Mój M się uparł i koniec,maluje mieszkanie:angry:U niuniek ok.Pozdrawiamy serdecznie.
 
reklama
Ja dzisiaj nie mogłam pojechać do krasnali.Miałam całą noc biegunkę po antybiotyku.Mam go przerwać,brzuch boli,ropa dalej leci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jak tak dalej będzie to się wykończę:wściekła/y:
 
Do góry