reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja kupilam ze wzgledu na to ze przy pierwszym dziecku nie mialam odrazu laktatora. A piersi tak mialam napęczniałe od pokarmu ze maly nie mogl normalnie złapać sutka albo za duże ciśnienie było. Musiałam troszke odciagnac i wtedy przystawic i bylo ok.
Dlatego tez duzo nie wymagam bo raczej odciagac regularnie nie bede, czasem moze jak bede chciala gdzies wyjsc albo wlasnie jakby za duzo w piersiach bylo.
 
reklama
anik, gratulacje dla kolejnej marcowej mamy!:)
Dziewczyny, czy dostałyście zaświadczenie o urodzeniu dziecka ze szpitala?
Tak, ale musiałam po nie specjalnie iść (u mnie była to położnicza izba przyjęć).
Ja kupowalam przez internet ale tez nie oczekuje niewiadomoczego od laktatora. A wybralam philips avent reczny.
Ja mam z kolei sprawdzony też Philips Avent, ale elektryczny z serii Natural. I bardzo sobie go chwalę.
 
Babymamusia! To normalne ze poczatkowo masz malo mleka tez tak mialam to norma tylko przystawiaj to zawsze cos tam wyssie i mozg dostanie sygnal ze ma produkowac.

Na 3 cia dobe bywa nawal mleka cycki beda chcialy peknac! Kup kapuste i poczytaj o okladach mi tylko to pomoglo... a na sutki lano-masc ziaja
 
Ja po badaniach.. Mała ma się dobrze, rozwarcie jest takie jak było 10 dni temu, szyjka jeszcze nadal nie do końca skrócona, skurcze nieregularne.. Jak nie urodze do tygodnia to skierują mnie do szpitala i podłączą oxytocyne.. Czego wolałabym uniknąć :no2:
 
Paulyna a ile waży Twoja mała? Ty drobniutka ale dasz rade! U Ciebie jeszcze 2 tyg do terminu tak?
ostatnio ważyła 3 kg (36+3), lekarz mówił, że 3600 dobije na pewno :p ja się martwię, aby 4 nie przekroczyła, bo boję się rodzić większej dzidzi, czy dam radę, żeby komplikacji nie było okołoporodowych...

Ostatecznie niestety cesarka i o 18:23 prezent na Dzień Kobiet 3360 g (a rano po usg typowali 3800-3900), 54cm, 10p. Składa Wam najlepsze życzenia wisząc na cycku ;)
ooooo gratulacje! <3 to nieźle się pomylili na usg, a czemu ostatecznie cesarka coś się zadziało w trakcie?
 
Ja po wizycie. Na poród się na razie nie zapowiada. Wszystko zamknięte i szyjka się nie skraca ani mm. Mały waży 3750g. 20 marca mam KTG i jeśli do tego czasu mnie nie chwyci to chyba cc.
 
reklama
Do góry