reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

my już po wizycie...i idę dziś do szpitala...
Ciśnienie mam bardzo wysokie, wód naprawdę mało, dziecko słabo się rusza. Jest groźnie i martwię się
:(
Oprócz tego szyjka już krótka, rozwarcie 2cm, główka bardzo nisko.
Jola trzymaj się kochana! Życzę szybkiego i bezproblemowego porodu! Czekamy na wieści!
 
reklama
Ania gratulacje ! Masz już za sobą :)

my już po wizycie...i idę dziś do szpitala...
Ciśnienie mam bardzo wysokie, wód naprawdę mało, dziecko słabo się rusza. Jest groźnie i martwię się
:(
Oprócz tego szyjka już krótka, rozwarcie 2cm, główka bardzo nisko.
trzymam kciuki kochana !

Ja dzisiaj większość dnia przespałam... już nawet narzekać nie mam siły :p
 
Ewciiik dasz radę. Też mnie to zastanawiało, a spokojnie pieluchy zmieniam i przebieram. Przy pierwszej pieluszce jeszcze tego wieczoru co cięcie poprosiłam położną o szybki coaching na co zwrócić uwagę i tyle. Idzie coraz szybciej ;)

U mnie odwiedziny są do 23.
 
Mam nadzieje ze ogarnę ;) w sumie nie ma wyjścia:)

Co do prania ochraniacza to tez zalezy jaki masz bo z jednych sie wyciąga wnętrzności z innych nie. Ja swój cały wypralam i wyprasowalam. Teraz sie zastanawiam czy szumisia prac:)
 
Ja mam nowe. Ale zastanawiam się czy prac bo jak mówią że ciuszki trzeba wszystkie prac i prasowac bo mają bezpośredni kontakt z cialkiem. Ale ochraniacz i ten organizer nie dlatego takie mam głupie pytanie.

Ja to na pewno będę się bała maluszkiem zajmować. A mój mąż to już w ogóle. Ale myślę, że ze szybko się oswoje.
 
reklama
Do góry