reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Nadal jestem w domu siedziałam tak ze skurczami co 10 min do 3 w nocy.. stwierdziłam że się położę i jakoś zasypiałam z przerwami choć nie tak częstymi.. Rano wstałam i cały czas mam taki nieprzyjemny i ciągły ból krzyża i brzucha.. Sama nie wiem co się dzieje.. Dzisiaj wizyta u gin jak dotrwam, mam nadzieje że coś ruszyło.. Coś czuję że bez ingerencji się nie obejdzie.. Idę zaraz poleżeć w wannie i zobaczymy..

oar8xzkrhgscy4jp.png
 
Hej :)

Na mnie pełnia kompletnie nie zadziałała :p Przespałam noc idealnie, ale Ranigast Max mi pomaga, bo wrócił refluks konkretny i już musiałam się poratować inaczej.
Skurczy brak, wczoraj ogromny ból podbrzusza i kłucie w kroczu :p i to na tyle...
Mała jeszcze sobie tam posiedzi coś czuję ;)

Dziś wizyta u ginekologa, zobaczymy co powie... czy szyjka coś ruszyła... obawiam się, że niestety nie :p Także za chwilę idę działać z maszynką do golenia i lusterkiem :D
 
Hej :)

Na mnie pełnia kompletnie nie zadziałała :p Przespałam noc idealnie, ale Ranigast Max mi pomaga, bo wrócił refluks konkretny i już musiałam się poratować inaczej.
Skurczy brak, wczoraj ogromny ból podbrzusza i kłucie w kroczu :p i to na tyle...
Mała jeszcze sobie tam posiedzi coś czuję ;)

Dziś wizyta u ginekologa, zobaczymy co powie... czy szyjka coś ruszyła... obawiam się, że niestety nie :p Także za chwilę idę działać z maszynką do golenia i lusterkiem :D
My mamy chyba wyznaczony termin na ten sam dzien.. no i u mnie nic sie nie dzieje. Skurczy przepowiadajacych nie mam w ogole, ale w pierwszej ciazy tez ich nie mialam. Czasami cos tam zakluje, ogolnie nic konkretnego.
Czuje ze przenosze do kwietnia i bede ostatnia ;)
 
My mamy chyba wyznaczony termin na ten sam dzien.. no i u mnie nic sie nie dzieje. Skurczy przepowiadajacych nie mam w ogole, ale w pierwszej ciazy tez ich nie mialam. Czasami cos tam zakluje, ogolnie nic konkretnego.
Czuje ze przenosze do kwietnia i bede ostatnia ;)
Moja mama nie miała w 3 ciążach skurczy przepowiadających, nie czuła rozwierania szyjki, za każdym razem na porodówce już rozwarcie 6-8 cm :D bardzo chciałabym iść w jej ślady :p
a rodziła w 39-40 tygodniach... termin z om mam na 24 marca :) nie chciałabym przenosić przy cukrzycy ciążowej... bo boję się dziecka ponad 4 kg przy porodzie sn :D
 
My mamy chyba wyznaczony termin na ten sam dzien.. no i u mnie nic sie nie dzieje. Skurczy przepowiadajacych nie mam w ogole, ale w pierwszej ciazy tez ich nie mialam. Czasami cos tam zakluje, ogolnie nic konkretnego.
Czuje ze przenosze do kwietnia i bede ostatnia ;)

Ja mam termin na 28 marca a zwolnienie wystawił mi do 4 kwietnia więc jak się nic nie zacznie to też mogę w kwietniu urodzić. Chociaż 20 marca mam KTG i szybka ocenę wagi płodu. Też się boje takie duże dziecko rodzic tym bardziej, że mam wąska miednice. Dzis strasznie się wystrsszylam i nie wiem co robić. Na papierze zauważyłam trochę jasnej krwi a moja położna nie odbiera i teraz nie wiem.
 
reklama
Moja mama nie miała w 3 ciążach skurczy przepowiadających, nie czuła rozwierania szyjki, za każdym razem na porodówce już rozwarcie 6-8 cm :D bardzo chciałabym iść w jej ślady :p
a rodziła w 39-40 tygodniach... termin z om mam na 24 marca :) nie chciałabym przenosić przy cukrzycy ciążowej... bo boję się dziecka ponad 4 kg przy porodzie sn :D
Z om 21 a z usg mam 24 marca.

Tez przyjechalam na porodowke z 5cm rozwarcia ;) caly dzien lekkie bole na okres, ale nawet nie zaliczylabym tego jako skurcz... nie zwracalam na nie wiekszej uwagi i dopiero jak odeszly mi wody to pomyslalam ze to jednak bede rodzic.

Trzymam kciuki za wczesniejszy porod bo z takim klocuszkiem to faktycznie moze byc ciezko:)
A ja jeszcze poodpoczywam te dwa tygodnie :)
 
Do góry