reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

No tak z tym mam łatwiej i pewnie temu sie tak nie spinam. Będę trzymać żeby Cie wzięło 23 ;) a ile Twoja mała już wazy?
 
reklama
moja 14.03 wazyla +- 3000 wiec mała raczej bedzie :p
ponoc z jej wagą i moją szyjką to w 10 min bym urodzila naturalnie ale wole nie probowac :p
 
Mój synuś dziś był wazony i wazy 3,690 straszny głodomorek z niego...czasem muszę go dokarmić z butelki mlekiem robionym...ale teraz to juz mniej najgorzej były początki bo nie miałam na tyle pokarmu i mały miał problem z ssaniem to dostawał butelkę... ja staram sie jeść wszystko co mogę a mimo to mały ma problem z wypróżnieniem, codziennie tylko jestem po dwóch godz snu i juz troszkę wysiadam... muszę z mężem ustalić jak dalej to ma wyglądać bo on nie może dalej po 18 h pracować gdyż ja tez potrzebuje jego pomocy... wiadomo on tez jest zmęczony strasznie wiec oboje musimy odespać jakoś to...oprócz tego tak mnie woda zaczęła oblewać ze szok... dobra dziewczyny ja muszę skorzystać z okazji ze mały spi...
 
Jakby nie maz w domu nie mialabym jak zrobic sobie jesc i sie umyc... mała od 2 dni nie lubi spac w dzuen a jak nie spi to placze... czasem ide prac jej ciuszki bo okichane i musze zawrocic bo znow placze ... heh... dzieje sie dzieje ;)
 
Ja mam tak po bokach poniżej pępka. A smarowalam regularnie od 3 miesiąca. Niestety brzuch jest już tak duży, że to nie uniknione. A jeszcze do terminu 10 dni.
 
Ja sie juz moimi rozstępami nie przejmuje, o dziwo nie mam żadnych na piersiach jedynie ponownej inprawej stronie pępka w podbrzuszu...a muszę iść zakupić te majtki ściągające bo podobno to tez pomaga przywrócić w miarę normalny kształt brzuchowi i nie zostaje ta skóra wisieć...
 
Ja propojuje zamiast tych majtek zamowic po porodzie wizyte domowa fizjoterapeuty od połogu.. ale tylko takiego! Musi sie znac nie byle jaki fizjoterapeuta. Mi po 1 wizycie poprawil napiecie miesni brzucha... zdecydowanie polecam!
 
reklama
Mnie nowe rozstępy nie wyszły, ale za to te stare.... [emoji23] [emoji23] [emoji23] już mi chyba natura oszczędzić chciała po prostu przy drugim ;)

My się cycujemy właśnie i nie wiem czy na burze się nie zbiera. Bo nim mała zaczęła zjadać kocyk i rożek to chwilę wcześniej obudził mnie chyba grzmot...

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry