reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny a powiedzcie jakie mleko mm najlepsze? Ja dawałam na początku NAN ale zastanawiam się czy później nie wziąść innego.

Waszym maluchom przeszło juz wiszenie na cycu? Bo mój w nocy mniej więcej śpi jak wasze. Kładę go tak 20-21 to śpi tak do 1 a czasami nawet do 3 a później co dwie godziny. Ale w dzień mam problem bo dalej wisi non stop. Niby mowia ze to mija ale ciekawe kiedy. Juz nie mam sił.
 
reklama
Najlepsze takie, które będzie tolerować Twoje dziecko :) ja daje Bebiko i jest ok. :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a powiedzcie jakie mleko mm najlepsze? Ja dawałam na początku NAN ale zastanawiam się czy później nie wziąść innego.

Waszym maluchom przeszło juz wiszenie na cycu? Bo mój w nocy mniej więcej śpi jak wasze. Kładę go tak 20-21 to śpi tak do 1 a czasami nawet do 3 a później co dwie godziny. Ale w dzień mam problem bo dalej wisi non stop. Niby mowia ze to mija ale ciekawe kiedy. Juz nie mam sił.
Powinny co raz dluzej spac w nocy ale roznie to bywa. Moj chyba typ wlasnie ze musze go karmic w nocy ale i tak luz jak u ciebie. Dzis np karmilam o 20 i21 pozniej 1 i 3 i 4. A czasami tylko 21 i 3. [emoji6]
jak malemu pasuje ja bym nie zmieniala bo moze roznie zareagowac, jedne dzieci toleruja takie drugie inne. Jak twoj lubi nan i nie ma zadnego uczulenia na niego to nie zmieniaj [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dawałam Nan i moja po nim przytkało :/ miała straszne zatwardzenia. Podaje Hipp bio combiotic i jest wszystko ok.
Jak Twojemu po Nan nic nie było to tez bym nie zmieniała bo możesz gorzej trafić.
 
No właśnie jak pił na początku to kupy zrobić nie mógł i gazy. Dlatego myślę żeby w razie czego dać inne mleko spróbować.
W nocy to jescze ujdzie ale najgorzej w dzień bo nic zrobić nie można.
 
To jak miał problem to ja polecam Hipp on jest dość drogi, ale dobry. Mojej problem od razu minął, a z Nan dużo dzieci ma problem bo ma dużo żelaza i to je przytyka.
 
Dobrze ze ja przetrwalam ten straszny bol sutkow i karmie nadal cycem juz bez bólu :D

Dziewczyny nie wiem jak sobie radzicie ale ja zdecydowalam sie na nosidlo Ergobaby - na allegro sprzedaja w oryginalnym opakowaniu z numerem i kodem kreskowym model z 2012r sprowadzony z francji za 119zl a normalnie nosidla te kosztuja 400-500zl jak ktos zaintetesowany polecam - kupilam :)
Link do: ERGONOMICZNE NOSIDEŁKO NOSIDŁO BAWEŁNA 3-30M. 20KG
 
Dobrze ze ja przetrwalam ten straszny bol sutkow i karmie nadal cycem juz bez bólu :D

Dziewczyny nie wiem jak sobie radzicie ale ja zdecydowalam sie na nosidlo Ergobaby - na allegro sprzedaja w oryginalnym opakowaniu z numerem i kodem kreskowym model z 2012r sprowadzony z francji za 119zl a normalnie nosidla te kosztuja 400-500zl jak ktos zaintetesowany polecam - kupilam :)
Link do: ERGONOMICZNE NOSIDEŁKO NOSIDŁO BAWEŁNA 3-30M. 20KG

Nosidła, nawet ergonomiczne i z wkładka nadają tylko dla samodzielnie siedzących dzieci zw na wymuszony wyprostuje kregoslupa i brak stabilizacji bocznej. Wcześniej chusta tylko.
 
reklama
Czytalam o tym i radzilam sie kuzynki ktora nosila i to nosidlo i chuste i dzueci w tym nosidle siedza tak jak w chuscie... dodala tylko ze wskazane sa (nosidla) od 6kg a moja juz tyle prawie ma :) Przesadzac nie bede ale 40-60min dziennie pewnie bede uzywac... ręce coraz trudniej dzwigaja szkraba a on leżec nie chce a pozwolic na histeryczny płacz nie mam zamiaru...

Nikogo nie namawiam do wczesnego noszenia w nosidle tylko mowie ze jest w dobrej cenie okazja kupic oryginalne. Wasze dzieci pewnie jeszcze sa lżejsze ale zobaczycie za chwile jak sie nosi tyle kg ;)
Pozdrawiam mamuski :)
 
Do góry