reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie gotują - przepisy

Modro-ale super.Tez lubie dogodzic chlopu,taki zaraz zadowolony.
Edis-ale pysznosci to ciacho!!!Ptrzynajmniej z przepisu,az mi slina cieknie...
 
reklama
Magdalenka zapomnialam napisac ze....robilam pizze w poniedzialek z Twojego przepisu.....wyszla super moj m stwierdzil ze juz nie bedzie kupowal pizzy tylko mam mu robic:rofl2:.

A wczoraj wieczorem jeszcze garalete drobiowa robilam wyszla pyszna-palce lizac............
 
Hej,MM a masz przepis na tego orzechowaca?Mozesz podac???
Bo bedziemy w rozjazdach calutenki weekend z Julita od soboty rano oblatujemy groby w mojej rodzinie+obiad u moich rodzicow a potem prosto od nich jedziemy do tesciow i tam nocujemy do niedzieli z Juli.I chcialam wlasnie na swieta zawiesc obojgu parom rodzicow ciasto orzechowe!!!!Heeeelp!!!-ja nie chce JAKIEGOKOLWIEK przepisu z netu tylko SPRAWDZONY:tak:dysponujecie jakims?
 
karolka,szkoda bo chcialam sie "popisac":-D a ciastem z przepisu jakiegokolwiek to nie wiem czy mi wyjdzie.Nie chcialabym sie kompromitowac jakims zakalcem:-D
 
Dobrego orzechowca robi moja teściowa ale przepisu nie mam:sorry2:

A ma może któraś z Was przepis na dobry sernik? Najlepiej Złota rosa?
ja mam dobry przepis na sernik a wlasciwie kilka "izaura" "szachownica" i taki co jest duzo sera-nie wiem jak sie nazywa , "sernik wiedenski" i chyba cos jeszcze!!!

"zlota rosa" to jest jablecznik - przynajmniej ja taki jablecznik piekla,m
 
ewelcia-taaaak!to sernik wiedenski-PYCHAAAA!!!

jak bedziesz miala chwilusie to wrzuc te dobre przepisy na serniki-moge jeszcze zmienic opcje na pieczenie ciacha jutro bo zakupy jeszcze nie zrobione pod konkretne ciacho.A ja na diecie...no,ale maly kawalek zjesc moge,nie?
 
reklama
Do góry