reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie gotują - przepisy

reklama
bansik-moj przepis na blok jest b.podobny do Dominiki,tyle ze zgubilam gdzies swoja kartke przepisem by podac swoje proporcje (sama robie juz na oko).
 
no ja sproboje moze jutro ?? ale mi to sie zawsze wydawalo te on jest robiony z przetopionych dabliczek czekolady :-D.... ale ja glupia jestem
 
Ja tak kiedys zrobilam,ze dodalam do tej masy kakaowej pol tabliczki czekolady stopionej ale wyszlo to takie twarde (ten blok) ze zeby miozna bylo polamac:-D
 
ale nie wszyscy się tu dietują:-p:-p:-p więc Edis wrzucaj śmiało to swoje dzieło, ja chętnie zobaczę a dziewczyny na diecie niech trenują swoją silna wolę :-D
 
reklama
Edis wrzucaj,ja na diecie ale popatrzec zawsze moge.

A co do tortu pietrowego to ja robilam tylko z takim zwyklym kremem z margaryny.
6jaj ubic na parze z cukrem i dodac do tego 4 kost margaryny najlepiej kasie.
krem dzielilam na 3 czesci jedna biala,druga kakaowa a 3 rozowa (soku z buraka dodawalam).
W srodek tortu dodawalam winogron a czasami smarowalam srodkowa warstwe dzemem.
Nasaczalam przegotowana woda z sokiem z cytryny cukrem i jakims alkoholem;-)
Heh mowie Wam ze ja tez mam zdolnosci do pieczenia tylko od kad tu jetsem to lichutko z tym:-p:-p:-p
 
Do góry