reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

U nas nie ma lumpkow :) na fejsie mamy kjøpe,salg,bytte i tam można coś znaleźć ale ciuchów to ja mam ogrom po Arlence tym bardziej ze te do rozmiaru 74 są uniwersalne i jak nowe dopiero potem ilość dziewczynskich rosła :) lindex i kappahl mają dobre jakościowo hm niektóre lekko badziewne szczególnie body :0
Hehe Kropelka no ja mam gorzej ale ogólnie Lubie tu żyć mimo chorych cen i zadupia ;) aaa i jedzenie norweskie...jessuu
 
reklama
A propos wózków, też myślałam nad używkami lepszych firm, ale naczytałam sie roznych opinii na forach kobiecych m.in. o x-leanderach m.in., że pękały ramy, więc mimo wszystko stawiam na gwarancję i przez dwa lata uda mi sie przetestować i w razie co reklamować.Tako bardzo popularne, ale zdarzały im się wpadki po gwarancji lub, ze byly strasznie ciezkie i nieporeczne a to jak wiadomo - trzeba przezyc w takim wypadku nie ma wyjscia :) Dużo oglądałam wózków i czytałam opinii i wreszcie się mąż zaangazowal i jak zobaczylismy wozek to stwierdzilismy, ze "to ten" i teraz innego nie chce ani M. ani ja :) zakupimy dopiero chwile przed porodem by jak najdluzej korzystac z gwarancji :)
 
Salomi tak sobie mysle, ze pewnie poziom zycia w naszych krajach jest podobny. pewnie w norwegii zarobki sa wyzsze niz u nas, ale ceny tez adekwatnie do tego wyzsze. a i tak pewnie duzo zalezy od rejonu.
jedzenie... coz... po tych 8 latach idzie sie do rozmaitych rzeczy przyzwyczaic. jak jeszcze kros umie ugotowac, upiec to tez pewne rzeczy przeskoczy. a od jakiegos czasu mamy sensowny polski sklep w miescie wiec np. wedliny na wage w plastrach mozna kupic. z polski zawsze prosze o domestosa a bez reszty rzeczy jakos zyje ;).
 
Kordosia wszystko kwestia tego czego oczekujesz od wozka. jesli wiesz, ze bedziesz musiala go nosic to wazne by byl lekki a jesli nie to te ciezkie sa bardziej stabilne. ja mieszkam na 3 pietrze bez windy, ale planuje wnosic do domu tylko gondole a przy spacerowce samo dziecko wiec nie ma znaczenia czy ciezki czy nie. tako mi sie wizualnie podobaja a i cena przystepna. zdarzyc sie cos po gwarancji zawsze moze, ale to trzeba trafic na feralny egzemplarz.
nie powiem, ze nie patrzylam na inne wozki. ale fortuny wydac nie chcea uzywki sa tu drogie badz brzydkie.
 
Sie przywitam po powrocie z wakacji. Widze tematy zakupowe;)
Co do wozka mialam kilka i dosc obeznana jestem;) wiec mozecie pytac nie polecam wozka z malymi kolkami z przodu zwlaszcza na pocztek. W zime mozecie zapomniec o spacerze tylko proste chodniki wchodza w gre. Z moich typow wozki na poczatek; mura. Teutonia( teraz jakos innaczej sie. Nazywa) bugaboo ale. Annowszy model terenowy, mutsy to tak na szybko.
 
Witam dziewczyny. Ja już po zakupach w tesco, po śniadaniu i teraz usiadłam do netu. Moje chłopaki jeszcze śpią, śpiochy z nich okropne.
Cieszę się, że mam problem wózka z głowy i profilaktycznie zostawiłam sobie po synu.
Życzę wam powodzenia w wybieraniu:-)
 
Kropelka, wiem mniej więcej jaki musi być, tak sie niestety sklada, że wózek z takimi samymi opcjami jednak prowadzi sie zupełnie inaczej. Dochodzi amortyzacja, zrownowazenie wagowe i takie tam, ktore sprawdzimy tylko mogac przejechac sie w terenie. Ja mimo, ze mieszkam w domu jednorodzinnym to chce wozek lekki i przede wszystkim taki, ktory wytrzyma rozne drogi- czasem nie drogi bo dojscie o domu mam totalnie robocze ( kamienie) i pewnie dlugo to sie nie zmieni. w kazdym razie u mnie to juz tylko kupic wybrany :)
Kasikz- Teutonia i Mutsy to jedne z tych znanych, ale cenowo dla tych co mogą sobie pozwolić :)
Anulka marcowa- dzieki, ja juz bym chciala, zeby wozek czekał :)
 
Witam sie niedzielnie :-)
Ja tez sie ciesze ze problem wozkowy mam z glowy,mam po synu,sprawdzil sie super wiec teraz czeka schowany :-)
Mysmy wczoraj u znajomych byli synus sie wyszalal z dziewczynami tam,wrocilismy dosc pozna a synus zrobil nam psikusa dzisiaj i wstal o 6:50 :szok: szok bo juz dawno tak wczesnie nie wstal.

Super ze moderatorki juz maja wladze,gratki dziewczyny oraz przyjemnego sprzatania ;-) co do watku zamknietego to tez jestem za watkiem brzuszkowym bo potem mozemy tam kontynuowac i wrzucac focie naszych dzieci taki temacik "od brzuszka do maluszka" ;-) no a najwazniejsze to ze nikt nieznajomy nie bedzie nas podgladal bo wiadomo,nigdy nie wiemy kto to :tak:

Milej niedzieli dziewczyny ;-)
 
Kasikz ale to są same kosztowne wózki, mój ma pompowane z przodu o średnicy ok 20 z oponami a z tyłu duże i daje rade w warunkach dużo gorszych niż polskie chodniki ;) ma dobrą amortyzację itd znam mamy które przy jednym dziecku zmieniały wózek wielokrotnie takie hobby dla mnie bez sensu nieco ;) ja mam podbite oko przez meszke :9 dopiero skulalismy się na śniadanie ehh psowatego wpuscilam i teraz dziecię go meczy ;) na jutro do nowego przedszkola wszystko musze przygotować,okleic kombinezony, wełnę,kalosze ubrań sto na zmianę itd duzzzo
 
reklama
Do góry