reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sunajka, oczywiście, że Wam podesłałam pogodę, bo niby dlaczego Wy nie macie się wygrzewać na słoneczku. Tylko szkoda,ze nie wszędzie doszła...


Kajkapol, postaram się taką spróbować, ale chyba w tej chwili taka polędwiczka odpada...


Ja na razie z leków to łykam żelazo i acard na rozrzedzenie krwi, szczególnie będąc tutaj. K@sik, fajnie, że zobaczyłaś choć na chwilkę swoją dzidzię:-)
 
reklama
zarunia, biorę wszystkie centymetry, które dasz :) i mogę cały jeden rozmiar biustu oddać :) jak tak dalej pójdzie to w marcu będę mogła ze 3 dziewczyny obdzielić :-D
anulka, ja poproszę największe i najładniejsze krewetki, jak znajdziesz, w sosie z białego wina, tam się nazywały 'gambas a salsa du vino bianco' czy jakoś tak :) o matko, zabiłabym za nie.
micela, opisz proszę w wolnej chwili bo dla mnie to nie do pojęcia jest wszystko... szczególnie przypadki zagrożonych ciąż czy pracy fizycznej kobiet. A potem w europie trąbią, że niż demograficzny, a kobietom utrudniają macierzyństwo, jak tylko mogą :/
 
Żarunia jeszcze się spotkamy w poniedzialek w lidlu na Borowskiej a i tak w czwartek muszę podejść bo są bluzki dwie za 22zl to starszego tez trzeba zaopatrzyć a ja chwale sobie ubrania z Lidia tanie a jakościowe dobre nic się nie rozciąga no i po dwie są to tez plus bo dzieci szybko wyrastaja.
 
ana umowa stoi :) wiedziałam, że się dogadamy :-D

mamusia ja biegam na Hubską bo bliżej ale na Borowską też mogę zajrzeć :) a ciuchy z lidla
też bardzo lubię, na jakość nie narzekam tylko czasem rozmiarówka jest taka z d.... :)
 
Hejo i ja dzis po wizycie...balam.sie twardnego brzuchola ale szyjka dluga.takze mam.brac nospe plus wrocic do luteiny....no i Tymcio.na.100%dzis juz piekne jajucha;))))no i termin z 1.03 przesunal.sie.na 28 luty ale mam nadzieje ze juz mnie stad nie.wyrzucicie;ppp
Widze ze coraz wiecej dziewczyn ma problem.z twaedym brzucholem....och uroki ciazy....

Anulka ale ci zazdroszce;p

Jedyne co mnie martwi ze rosnie mi leukocytoza....ale gin mowi ze w ciazy tak moze byc...musze zrobic w tyg crp;/

A za dwa tyg juz polowkowe....szok jak ten czas leci....
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewuszki :-)
Przed chwilą z wizyty wróciłam. Waga nadal -4 kg, to dlatego bo jem często po trochu, więc nie przybieram niepotrzebnie.
Wynik moczu dobry. Kolejne zlecenie dostałam na mocz, morfologie i tsh.
Usg w porządku, dzidzia ponoć zdenerwowana i nawet zdjęcia dobrego nie dała zrobić. I wstydnisia, nic nie pokazała, pewno dziewczynka :-p
Na koniec cytologie miałam.

Kolejna wizyta za 3 tyg - połówkowe, dokładnie w ostatni dzień 20-go tygodnia :-D Może się ośmieli małe.

Chyba już wszystko wytrajkotałam.... miłego wieczorku :happy:


Aaaa... w Polo dorwałam pomelo :-)
 
reklama
Wiem wiem, długo mnie nie było ale zabiegana jestem jak nigdy:) A po pracy dopchać się do komputera nie mogę, więc cóż;) Zazdroszczę Wam tego, że już znacie płeć. Na poprzednim USG położna nie za bardzo widziała. Kolejne za miesiąc i to ostatnia szansa na takie nowiny. Więc trzymam za dzidzię kciukasy, żeby się pięknie nastawiła do zdjęć. Nie będę miała więcej USG, więc jeśli wciąż nie będzie wiadomo, pojedziemy pewnie prywatnie.

Z dobrych nowin- dziecko jest w grupie bardzo niskiego ryzyka zespołu Downa:)

Dziewczyny w UK- w Bootsie rozdają witaminy dla przyszłych mam i torbę na pieluszki i inne przydasie na spacer. Torba nie jest jakaś ogromna, ale zaskoczyła mnie, bo nie jest badziewiasta, jedną kieszeń ma termiczną i piękną matę do przewijania:) Więc polecam:)
 
Do góry