reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

dzień dobry:-)
u nas dziś też słonecznie super !!!!!:-)
Iman &&&&& za wizytę i oby maleństwo się ujawniło:tak:, ja wizytuję o 17;-)
Żgutek no właśnie nie wiem czemu nie wyszła, zrobiłam według przepisu babci, poproszę żeby ugotowała ją ze mną i wtedy będę widziała co i jak.
Kordosia co do fety to są różne opinie, generalnie chodzi o to że można zarazić się listerią, tak jak w przypadku serów pleśniowych, ja w pierwszym trymestrze nie jadłam, ale w drugim już wcinam od czasu do czasu bo bardzo lubię sałatkę z fetą:-):-)
Anulka szybkiego lotu do domku;-)
Kasikz, Ewa&Kubuś zdrówka dla dzieciaczków:tak:
miłego dnia marcóweczki kochane:-)
 
reklama
Cześć, Dziewczyny!
Nadaję z dziekanatu, z osobistego pomieszczenia. :-D Raz na jakiś czas się odezwę, coby Wam smutno nie było. ;-)
Czuję się dobrze, chociaż cienko spałam. A do 18 zajęcia... :crazy:

Kordosia, zrobiłaś mi smaka na sałatkę grecką. O jaaaa, muszę zrobić! :-D
 
Hej i ja sie przywitam....po ciezkiej nocy....po pierwsze w nocy byla pelnia wiec nie moglam zasnac do 2 sie meczylam i co najgorsze z twardniejacym brzuchem poraz pierwszy tak dlugo mi.sie stawial...wrrrr biore luteine i nospe izastanawiam sie nad magnezem, te co biora magnez jaka dawke bierzecie???

Milego dnia!i powodzenia na wizytach dzis polowkowe.sa jakies? Co do fety to tez zajadam ale wczesniej wrzucam na.ogien (bo przewaznie robie potrawe z feta na goraco np. Ze szpinakiem i czosnkiem)
 
Oj nie! Chyba bym zwariowała na bujanym z moją chorobą lokomocyjną. Nigdy w życiu. Nawet te fińskie mnie wkurzają. Bardziej taki miękki wygodny mam na myśli.
Mi się ochota zebrała na brokuły i gołąbki. Dziś chyba żurek zrobię, a gołąbki może w niedzielę? Więcej czasu będzie to może na zapas od razu.

Trochę mi się brzuch zmęczył, na podłodze siedziałam z małym i klocki układaliśmy. Ciężko go czymś zająć. A małe się rozfikało zgniecione :-p
 
Hejka :)
Ja dziś zaszalałam i jeszcze przed 9 na targu zrobiłam takie oto zakupy. W końcu jest miejsce na brzusio :)
 

Załączniki

  • 1412755737957.jpg
    1412755737957.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 26
Hej mamuśki :)

Ja dziś totalnie nieprzytomna bo sąsiedzi hałasują od 4:30. Wrrrrr....agresor od rana 600
Do tego od rana pada deszcz, słonka brak i przyszła jesień
Dobrze, że moja miłość dzis przylatuje to humor się z lekka poprawia :)

ana to chyba z Twojego powodu chodzi za mną sałatka jarzynowa :-D

Dziewczynki kciuki za dzisiejsze wizyty i miłego dnia :)
 
reklama
Zarunia, u nas tez dziś pochmurno. właśnie zaczęło padać. Typowa jesień. Ale oglądałam prognozy - od jutra ma być ładnie i słonecznie, także Anulka pewnie przezornie w plecaki i torby zabrała to hiszpańskie słoneczko i nam przywozi właśnie :-D
Współczuję Ci strasznie tych hałasów. Od 4.30 to już przesada, dobrze że teraz przynajmniej do pracy nie wstajesz.

Natalia, ale masz względy. Specjalny pokój w dziekanacie ohoho :-D

Heven, a w ogóle udało się wyjaśnić coś z tą kobietą w sprawie jej podejścia do ucznia?

Żgutek cieszę się, że humor Ci dopisuje!!!:tak::-)

Ewka, Kasikz: zdrówka dla dzieciaczków!!!

Iman, miłego podglądania Dzidziula, oby się ujawnił przy tatusiu &&& :-)


A płaszczyk to taki właśnie grzybek - nie wiem czy to widać na fotce?, bo była cyknięta na szybko, żebym się mogła przejrzeć, bo nie mieli pod ręką lustra :-D Dość ładnie się prezentuje nawet teraz jeszcze bez "wypełnienia" i mam nadzieję, że się sprawdzi zimą, bo ma fajną podszewkę.
 
Do góry