reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja jak na razie raczej spotykam się z uprzejmością ludzi wpuszczają w kolejkę w Ikei właśnie specjalnie skorzystaliśmy z przywileju mieliśmy jedną szafkę więc bez przesady można wpuścić komunikacja miejska nie jeżdżę na razie więc nie wiem ale jak mam kurtkę to ciąży nie widać. Przykro, że Wy trafiacie na buraków, pewnie i ja trafię.
Jutro czekają Mnie badania połówkowe i prenatalne więc proszę trzymam kciuki, musi być dobrze :-)

KasikP jesień boska ja w sobotę wybiorę się na spacer bardziej górkowaty mam nadzieję że dam radę. Miło czytać że pogoda ducha i pogoda nie opuszcza niektóre Mamy.

Anulka twój obiad wciągnęłabym nie ma co, ja też muszę coś pokombinować ze stanikami

Buziaki dziewczynki ja już padnięta więc się kładę rano poczytam.

Iman dziękuję za dodanie na listę marcóweczek :-) rodzeństwa brak
 
reklama
Ja na razie nie miałam styczności z sytuacjami gdzie ludzie mieliby ukazać swoją naturę i podejście do ciężarnej. Aloe cudów bym się nie spodziewała.

Ja dziś robiłam jarzynową i nie wiem czy juz miałam taką ochotę i jest mi obojętne czy faktycznie mi wyszła, ale normalnie zjadłabym pół garnka naraz tak mi smakowała :-D Powstrzymałam się więc jakby któraś miała ochotę to jutro zapraszam :-D

Żgutek, już dzisiaj zaciskam kciuki &&& i puszczę dopiero jak opiszesz jaka jesteś szczęśliwa po wizycie :tak::-)
 
witam wieczorowo!!!!nie było mnie cały dzień ale nie mam siły czytać całości..nawet nie mam siły pisać!!!!!

Patrycja ja dla otoczenia jako ciężarna jestem niewidoczna..ale co tam przeżyję!!!a co do uprzejmości to właśnie baby są najgorsze!!!!

padam na pysk!!!!trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i gratki za dzisiejsze udane wizyty!!!!

dzisiaj obudziłam się o 5 rano i koniec spania...i oczywiście czarne myśli na temat ruchów i cały dzień miałam spieprzony..dołek jak nic!!! zmęczona jestem z dnia na dzień coraz bardziej!!!przed wczoraj położyłam się spać o 20-30
 
Super ze wizyty udane!my juz w srode polowkowe i juz sie stresuje....odliczam codziennie i mega sie dluzyyy....

Z tymi uprzejmosciami w pierwsze ciazy ludzie czesto przepuszczali w kolejce badz miejsce ustapili....teraz w kurtce jak jesten to trzeba sie przyjrzec a mam wrazenie ze ludzie coraz mniej zwracaja na.siebie uwage...wiec nie doswiadczylam jeszcze zadnej uprzejmosci....

A moje dziecie mnie juz tak kopie ze jak leze widze jak rusza sie brzuchol;)i dziwnie bo odroznima kiedy to sa kopniakowe nozki a kiedy raczki;)raczki sa bardzo delikatne;))))

Ile.macie juz na plusie?ja mam 5 kg
 
heven, dawaj do mnie. Tylko po dworze biegają :-p
Ja dziś na przedzimowe zakupy dla młodego. Spodnie, rajstopki. Kurtka na szczęście dobra jest :happy:
Noc miło minęła, to większy zapał jakiś dziś :-D

Słyszałyście, że jakiś Brytyjczyk zmarł na ebolę?
 
wtam :-)
moje dziecko w piatki nie ma szkoly wiec niby moglabym sobie dluzej pospac ( rano przed praca daje mu sniadanie a mlody potem potrafi sie zajac soba) no, ale oczywiscie w taki dzien sie budze jakos bez problemu... ehh...

a wcz wieczorem wyciagnelam na wierzch wszytskie rzeczy jakie dostalam i kupilam dla Dzidzi. oblozylam nimi 1/3 calkiem sporej sofy. i segregowalam rozmiarami oraz rodzajami. ale to bylo mile :-)
w czw mam polowkowe wiec moe dowiem sie czy chlopczyk czy dziwczynka. mam juz imiona dla obu plci. a potem bede mogla wkoncu kupic jakis ciuszek precyzyjnie pod Dzidzie. oby tylko zechciala sie ujawnic.

poki co nasz Dzidzia jest bardzo aktywna, ale gdy wolam M, zeby podszedl bo kopie to ona udaje wtedy, ze wcale jej tam w brzuszku nie ma ;-). wiec nie wiem czy na USG bedzie chciala wspolpracowac.

juz oczywiscie nie jestem pewna czy to Iman czy kto inny - ale ktoras wspomniala o imieniu Mieszko. oszalalam na punk id tego imienia 7 lat temu. i nadal mi zostalo. ale niestety ze wzgledu na kraj w ktorym mieszkam absolutnie nie moge dac tak dziecku na imie. nikt by tego nie wymowil...

a kilogramy zaczely u mnie isx do gory jakis czas temu ( i nic dziwnego, bo zre jak dzika swinka) ale nadal jestem na minusie wedlug wagi startowej w ciazy. ale jak tak dalej bede jadla to oka mgnieniu nadrobie. tyle, ze tak trudno sie powstrzymac. ja sie po prostu rozkoszuje teraz obiadami. miesem. mniam. niestety nie gardze tez slodyczami zawierajacymi czekolade. jedynie czego nadal nie jem - to sieciowkowych fastfoodow, gotowcow, kielbas, wedlin, kabanosow, parowek. i ogolnie niczego co jest przyprawione chemicznymi przyprawami.
czyli tak naprawde skazana jestem na obiady wlasnej produkcji.
.
u nas za oknem brak slonca i dosc silny wiatr, ale tutaj to wlasciwie norma. jak nie wieje to to jest cos dziwnego.
 
reklama
Dzień dobry!
Ale dobrze spałam... no w końcu. :p
Już połowa za nami, szybko zleciało. :) mój Adam ześwirował i kupuje mi mnóstwo owoców i warzyw, codziennie z torbą przychodzi. :p Wczoraj koleżanka wyczuła Bobasa, a Adam nie mógł. Może faceci są mniej wrażliwi na dotyk?
 
Do góry