reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
dzień dobry mamuśki!!!!!

ja dzisiaj na tydzień jadę(hii,hii całe 8 km)do mamy,bo wyjechali nad morze i muszę się zajmować 3 dzieci... z czego 2 w okresie buntu....może mnie nie wykończą!!!

lecę sobie kawkę zrobić..śniadanko już zjadłam!!!
nocka taka sobie...parę razy się przebudziłam no i pobudka 5..standard.....

miłego dnia
 
Dzień dobry Brzuchatki,


U Mnie pięknie słonecznie więc zapowiada się przyjemny dzień, znów oglądam go na razie zza krat w pracy. Oby u Was też było pięknie słonecznie, zdrówka wszystkim chorowitkom.

Kordosia ja właśnie też nie kupuję gazetek ale teraz pokusiłam się i kupiłam teraz nie pamiętam tytułu ale znalazłam parę ciekawych artykułów. Teraz chciałabym sobie kupić ksiązki pierwszą o ciąży a potem kolejne takie właśnie opisujące pierwszy rok życia, dziewczyny pisały tytuły więc popatrzę na nie.


Karola zdrówka bidaku ale masz przejścia z tym szpitalem współczuję.


Heven trzymam kciuki żeby Cię ta trójka nie wykończyła
 
Dzień dobry :)

U mnie dzisiaj noc przespana! W końcu :)

Heven powodzenia z tymi dzieciakami:) obyś za dużo nie musiała się denerwować.

Kasikz kciuki za wizytę! Daj znać po.

Żgutek u mnie też dzień zapowiada się słonecznie.

Dzisiaj czekam na dwóch kurierów jeden z paczką od everydayme i pastami blend-a-med do testów, a druga z moimi zakupami dla Róży. Leżaczek, mata i karuzela do łóżeczka! Zestaw używany, ale na zdjęciach wyglądał, że nie jest zniszczony. Czekam, więc z ciekawością, tym bardziej że na aukcji udało się kupic za 136zl z wysyłką!
 
Dzien dobry!

Karola, dobrze, że jesteś. :)
A propos - gdzie kartagina i sunajka?

Patrycja, dobre, co nie? ;)
Kasikz, no to trzymam kciuki! &&&
Heven, tylko ich nie pozabijaj! :D

Ja będę miała nerwówkę dziś na uczelni, mój ostatni dzień w komisji stypendialnej. Nie mogę już tam pracować, za dużo stresu, ludzie chyba jeszcze nie ogarnęli, że jestem już w połowie ciąży i jednak potrzebuję trochę spokoju. A tutaj wieczne darcie japy. Dobra, bez szczegółów, w każdym razie o to chodziło w piątek.
Adam chce mnie zabrać dziś na mój ulubiony makaron, także nie spisuję dnia na straty. :)

Buziaczki dla Was i Waszych lokatorów brzuszkowych! :) :*
 
Natalia rewelacja! Ale jak pomyślę ile to ma kalorii haha szczególnie jakby jeszcze dodać do tego masę kajmakową, ale cóż trzeba się rozpieszczać :p przygotuję sobię taki słoiczek dzisiaj. Udanego i spokojnego dnia w takim układzie!

Też zastanawiam się co dzieje się z dziewczynami, których kilka dni nie ma. Cześć zniknęła już bardzo dawno jak charlize czy rurka :(
 
Witam dziewczyny :happy2:
Rurka chyba w zeszłym tyg się odzywała. Charlie faktycznie długo nie widziałam.
A ja dziś odpoczywam, małemu już lepiej po tej alergii i idzie do przedszkola :-D
Kasik, powodzenia &&&
Heven, nie daj się wykończyć :-)

Tydzień do połówkowego.... jak ten czas leci :-p
Miłego dnia!
 
reklama
Witam się również :) u mnie na odmianę trochę deszczowo, ale da radę wytrzymać grunt, że nie jeste zimno, a w dzień ma być 20 stopni. No i cieszy mnie fakt, że półówkowe już w przyszłą środę. Ewa będę trzymać kciuki! Oby tylko wszystko było ok.

Karola, Ty to masz przeboje z tym brzuchem, oby teraz było tylko lepiej!

Natalia cierpliwości ! Dobrze, że to już ostatni dzień, u mnie też czasami nie kumają, że to połowa ciąży już...

Patrycja u mnie też już co raz lepiej z tym spaniem ! Zobaczymy jak to będzie jeszcze w tym tygodniu :)

Żgutek a Ty kiedy uciekasz na zwolnienie? Chyba już niedługo co? :)

Kasik kciuki za wizytę !!!

Heven dasz radę !!! Dobry trening na przyszłość he he

Miłego dnia mamuśki !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry