reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

kasik, również gratuluję córeczki i czekam na wieści, co oznaczają te wyniki i badania. Może to nie tak poważne? Mój mąż ma jedną nerkę o połowę mniejszą i w dodatku jest raz na dole, raz w górze.
 
reklama
Kazikz, super, że znasz już płeć. I nie martw się na zapas. Igor urodził się z niezrotowaną nerką, czyli była w niewłaściwym miejscu i z wiekiem to samo się przesunęło. A co o żołądku mówią lekarze? I dlaczego echo?
 
kasikz ja również gratuluję córy :):) Powtórzę to co pisały dziewczyny - Na pewno wszystko będzie dobrze !!! Marcowe ciotki i reszta fasolek mocno trzymają kciuki - głowa do góry i czekamy na wieści :):)
 
Kasikz niema się co martwić na zapas...może idź na inne usg dla potwierdzenia !!!!pocieszę cię my też mamy echo serduszka najpierw u mojego gina a potem w klinice!!!!i gratulacje na córeczkę

serduszko słyszałam..biło 140 więc ok..i mimo,że na ktg za wcześnie to długo nie musiałyśmy szukać serduszka...trochę jestem spokojniejsza i jakoś dotrwam do wizyty!!!
 
Kasikz trzymaj sie kochana i wszystkie tutaj wierzyny ze bedzie.dobrze a ty teraz sie martwisz.tylko niepotrzebnie!!!!a czy lekarz cos.wyjasnial???trzymaj sie i glowa do gory!z cora bedzie ok.
 
Heven, zawsze podejrzenie czy posłuchanie malucha uspokaja.

Dzisiaj syn wesoły, pogodny i do rany przyłóż, miły i grzeczny. A przez weekend? Taki, że w człowieku instynkty zabójcze się uaktywniają...
 
Poki co wiadomo ze jest po drugiej stronie to bardzo rzadkie. Pytanie czy serce ok i reszta ok. Skoro zolazek noe tam gdzie trzeba. W srode idziemy na echo serca ( bo w przypadku kazdych dziwnych zmian i prszemieszcZen trzeba to robic mamy w klinice )i beda decydowac czy mam isc ma iminopunkcje
 
reklama
A kasikz wczesniej z zoladkiem bylo ok?w sensie na prenatalnym?a pozostale narzady, przeplywy ok?trzymamy kciuki i myslami jestemsy z toba!!! A ty nie za szybko poszlas na.to badanie w 17tyg jestes tak?czy suwaczek.zle pokazuje?
 
Do góry