reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kropelka świetna fotka :-)
Kobita fajna ta karuzela
Natalka sprzedaj przepisy na swoje pyszności bo znów jestem głodna jak czytam wasze wpisy
U Mnie z zakupami szaleje Mama poczekajcie Az fotę strzelę chyba będę musiała dodatkowy pokój zrobić na garderobę He He

KasikZ ooo super że dziewczynka, 3 mam kciuki za kolejne badania buziaki dla Was
Heven super że słyszałaś serduszko i jesteś spokojniejsza

Anulka dobrze ze Igor się uspokoił
Buziaki dla wszystkich ja padam już dobranoc
 
reklama
Hejka dziewczyny
Kilka dni mnie nie było a tu tyle nadrabiania...
Niestety nie mam tego luksusu co w pierwszej ciąży, w pracy nie mam szans na zaglądanie na forum, potem obiad, coś w domu zrobić i córcia mnie nie odstępuje bo stęskniona, tak że mogę do Was wejść dopiero wieczorem jak pójdzie spać.
Czytam Was dość regularnie ale jak nadrobię wpisy z całego dnia to już jest po 22 i nie mam siły pisać tylko padam spać.
Widzę że się zakupowo zrobiło... U mnie będzie prawdopodobnie druga córcia więc prawie wszystko mam, ale pewnie w nowym roku się skuszę na jakieś promocje i coś nowego też się maleństwu należy a nie tylko wszystko po starszej siostrze :-D
No i jak zwykle piszecie tu o smakołykach że mi aż ślinka cieknie :tak:
Pozdrowionka
 
Hej poki co to jeszcze nie polowkowe tylko moja gin wykryla na usg, ( ona tez robingentyczne) . Reszta badan poko co byla ok. Zobaczymy co wyjdzie na echo. Musze przezyc do srody
Buziaki dzieki dziewczyny
 
kasikz - kciuki zaciskamy i nie puszczamy do srody. przytulam mocno, oby wszystko okazlo sie pomyslnie

agamaja - druga cora :) rozumiem cie z tym brakiem czasu itd.

uciekam spac, dobranoc!
 
Margerrita- zabawki z Tiny Love są w ogóle świetne. Może są drogie, ale na pewno znają się tam na rozwoju dziecka.

Ja w pierwszych miesiącach zamiast karuzeli powieszę nad łóżeczkiem czarno-białe elementy. To bardzo rozwija i skupia uwagę dziecka.

Wczoraj najadłam się strachu bo po całym dniu wrażeń i biegania zapadły mnie bóle w dole brzucha. Przestraszyłam się jak nie wiem co. Zwłaszcza, że dziecko nie rusza się jeszcze jakoś super intensywnie i często, żeby się tym kierować. Byłam dziś u lekarza i mnie uspokoił, że to wciąż normalne bóle spowodowane rozciąganiem. Niby przeszły mi po drugim miesiącu, ale widocznie dziecko zaczęło się intensywnie ruszać i znów czuję rozciąganie. Najważniejsze, żeby nie wariować:):):) A dziś na pocieszenie kopie mnie całkiem żwawo.

Jak Wy odczuwacie ruchy? Są częste i silne? Ja czuję je dopiero od kilku dni, ale są znikome. Delikatne puknięcia rano, kilka przewrotów po obiedzie i jakieś mocniejsze ruchy przed zaśnięciem, ale "mocniejsze" są i tak lekkie. Jak to jest u Was? Dodam, że pierwsze poczułam pod koniec 16go tygodnia.
 
Xenian to moja druga ciaza wiec zapewne dlatego, czuje ruchy juz 4 tyg i od kilku dni widac jak skacze mi brzuch, nie sa to jeszcze bolesne.kopniaki ale w miare silne, czuje malenstwo nawet jak.jestem w ruchu wiec malenstwo ma powera;)w miare czesto napewno po wstaniu, po zjedzeniu czegos dkbrego i chyba najdluzej wieczoren kiedy czytam pierwszemu synalowi bajke;)moje polowkoe juz w srode i chyba oszaleje ze stresu.....

Dobrej nocy i czekamy na dobre wiesci kasikz!!!
 
Mnie dzisiaj też wieczorem pobolewał brzuch i kręgosłup dokuczał. Na własne życzenie. Nie umiem czasem zwolić... Dziś od rana biegałam, dosłownie, rano do autobusu truchtem dosyć szybkim, w pracy sporo łażenia po schodach, później podbiec do metra itd. Po pierwszym dniu pracy wróciłam zmęczona, obiad zrobiłam jeszcze.
Po 21-szej jakoś tak mocno osłabłam i usnęłam na pół godzinki. M wyjeżdża na kilka dni, pomogłam mu się spakować i brykam spać.

Dobranoc Brzuchatki, miłych snów i całej przespanej nocy do rana:-)
 
Dzień dobry Brzuchatki

Ja dzisiaj nie pospalam od 4 leżałam i nie mogłam spać o 5 wstalam i działalam. Niestety i Mnie dopadło przeziebienie w pracy wszyscy chorzy, wybiore sie do lekarza i pewnie L-4.
DObrego dnia odezwe sie później
 
reklama
Dzień dobry :)
Żgutek, dbaj o siebie i zdrówka!
Anulka, ja wczoraj też polatałam po szkole i do teraz jajnik kłuje okropnie. Tylko prawy, więc nie wiem czy to tak normalnie... w piątek zapytam. Musisz trochę odpuścić, bo to połowa dopiero, a Ci kręgosłup wysiada.... Będziemy Cię hamować i kontrolować :D
Xenian, ja niby coś czasem czuję w dole brzucha, ale nie jestem w stanie rozpoznać, czy to w ogóle są ruchy, czy po prostu coś mnie pobolewa, a jestem w 18tc. To też podobno zależy, czy to pierwsza, czy kolejna ciąża.

Witamy się z rana. Alek mnie chyba puka w ten jajnik, że tak mnie boli. Coś czuję, że to wredota po mamie będzie ;) Śniadanie, potem szkoła, a później ma przyjechać kurier z naszym łóżeczkiem :) jeszcze 3 dni do wizyty, co za oczekiwanie... tak długiej przerwy w podglądaniu malucha jeszcze nie miałam, dlatego tak się ekscytuję :p
Miłego dnia!
P.S. Kto mi powie, co mam zrobić dzisiaj na obiad? :)
 
Do góry