reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hejo i ja sie witam wspolczuje wan tych pobolewan brzucha ale samej tez sie borykam z twardniejacym brzuchem biore 160mg na.dobe nospy ile wy bierzecie???jak chcialam zmniejszyc dawke brzuch sie stawial....echhhh jutro juz wizyta ale mega sie boje bo od dwoch nocy mam sny ze w.lazience.odkrywam zakrwawiona wkladke;(((

U nas szaro buro syna zostaawilam.w domu bo.od 2 tyg kaszle i ten kaszel jest mokry i brzydki ale po wczorajszej wizycie u pediatry niby oskrzela.czyste i kazala go normalnie puszczac do przedsz tylko troche sie boje ze ciagle taki niedoleczony...echhh dzis dzien marudzenia;)

Zgutek zwolnij kochana!ja jestem troche tego zdania ze jezeli mozna isc na l4 to bym kprzystala bo nikt nam.nie podziekuje za zrobiona prace a jak cos sie stanie to bedziemy mialy do siebie tylko pretensje....takze korzystajcie z l4 bo to juz 4/
miesiac!!!

Ana zaszalalas z lpzeczkiem jest piekne wrzuc fote jak juz.zlozycie;)a co do ruchow w pierwszej.ciazy czulam w 18 tyg i w 21(aktualnie teraz jesten)ruchy byly duze slabsze niz teraz takze w pierwszej wszystko pozniej...

Agamaja gratuluje drugiej.cory!!!u nas drugi syn i tez sie ciesze ze wszystkie ciuszki poodziedziczy po pierwszym tym bardziej ze wlasnie staralam sie mu kupowac lepsze wrazie rodzenstwa i sie udalo;)!oczywiscie tak jak piszesz cos nowego i osobistego musi byc tym bardziej ze pierszy z sierpnia a teraz koniec lutego
 
reklama
Witam się z łóżka. Od wczoraj okropnie się czuję. Cebula mi szkodzi. Rano porcelana, głowa pęka. Pewnie ciśnienie, bo za oknem pada dość mocno. Nic mi się nie chce...
Potem się ogarnę i obiad zrobię.
Ana, devolaje z kalafiorem :)
 
Dzień dobry! :tak:

Ana, u mnie dziś krem z porów i ziemniaczków. ;-)
Jeśli chodzi o ruchy - pierwsze konkretne poczułam po obronie, to będzie jakiś... 16 tydzień? Teraz już czuję regularnie, kopsanie w pęcherz i fikołki po czymś smacznym. Mimo wszystko jest to głównie łaskotanie, każdy mocniejszy ruch ogłaszam w domu. :-p
 
kasikz - to czekamy na wiesci od ciebie.
Xenian - najmocniej fika wieczorami, wtedy to sa przwrotu w burszuszku, czuje jakbym taki rociaganie od srodka i taki jakby ktos od srodka cie zaczepia :) czasem troche przypomina to jkabym sie objadla i obiadek układał :) choc to przyjmne jeszcze jest :)
jak tylko wołam męża to od razu się uspokaja, ale nie sądze by te ruchy on byl w stanie wyczuć
anulka- nie przemeczaj sie :)
żgutek -zdrówka!
kobita- tez biore nospe - 2-3 tabletki dziennie
ana - ja robi polędwiczki pieczone z cukinią :)

wyspana :) nie wiem jak to się mi udało, ale w końcu z rana wstałam bez problemu. Chyba zasługa soczku z marchwi, bo od kilku dni mam na nie taką ochotę :) a pogoda jak Ewy , mgliście, pada i slonca brak
 
Dzien dobry :*
Dużo zdrówka dla wszystkich chorych :)
Dzisiaj warsztaty mamo to ja, ale tak sobie teraz myślę, że dzisiaj mecz. I może byc straszny zamęt w Warszawie. A te warsztaty od 17 do 20 na torwarze. Muszę pogadać z mężem, bo nie uśmiecha mi się stać w korku, albo jechać tam wcześniej i czekać. Ale warsztatów tez nie chcę przegapić :(

Moja Róża kopie najwcześniej po jedzeniu. Czasami delikatnie, ale mocniej też się zdarzy.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Brzuchatki
Dobrego dnia
Kciuki za wizyty dzisiejsze

Ja też dzisiaj mam wizytę ale idę spokojna bo w piątek przecież byłam więc dzisiaj to rutynowa kontrola.

U mnie mokro zimno brr i do tego ten katar i gardło

Kradz, KasikZ kciuki za wizytę
KasikZ trzymam bardzo bardzo mocno kciuki

Agamaja fajnie ze się odezwałaś

Xenian u mnie ruchy są z różna intensywnością najbardziej odczuwalne jak siedzę i jak się kładę spać, bóle mam od czasu do czasu jak się za bardzo powysilam ale kontrolowałam u lekarza i wszystko ok. biore luteinę i nospę.

Anulka pracusiu zwolnij

Ana mam nadzieję że ten ból to od kopnięć, u Mnie Wojtuś upodobał sobie mój pęcherz He He. Fajnie, że łóżeczko już przyjdzie dzisiaj.

Kobita no właśnie dzisiaj idę na L-4 mam nadzieje z powodu przeziębienia ale potem od listopada mam 6 tygodni urlopu a potem już na zwolnienie. Masz rację nikt nie podziękuje za te starania, napiszę kilka instrukcji w Wordzie dla dziewczyn jak będę w domu ale potem LABA.

Margerrita zazdroszczę wyspania ja dzisiaj jak pisałam od 4 nie śpie masakra
 
witam :-)
ja juz po zakupach porannych. smignelam od razu do sklepu spod szkoly syna. na dworze bezslonecznie i rzezko. dzis ma ponoc nie padac, ale caly dzien ma byc szary. za to sroda i czwartek sciana deszczu. a Filip ma miec jutro wycieczke ze szkoly taka plenerowowa domkowa. znajac szwedow to nie odwolaja na okolicznosc deszczu. wiec trza go bedzie odziac gumowo od stop do glow.

ana89 ja nabylam karkowke z koscia i dzis zrobie dwa obiady - na owej gosci zrobie ogorkowa a z samej karkowki zrobie gulasz a do tego buraczki i kasza.

a poza tym zabrala, sie dzis za pieczenie chlebka na moim zakwasie. juz sobie ciasto zarasta.
 
reklama
Dzień dobry :-)

Idę zaraz liście trochę pograbić bo znowu ich pełno na podwórku.
Słońce właśnie wyszło to i się dotlenie trochę.

Ja codziennie dotykam brzuszka w nadziei,że poczuje ruchy dzidziusia ale narazie nic nie poczułam :-(

Miłego dnia :-)
 
Do góry