reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kasikz to w takim razie trzymamy za jutrzejsza wizyte kciuki...a co lekarze mowia o zoladku z prawej strony?z czym to sie moze.wiazac? Przed trudna decyzja.stoicie jezeli chodzi o amiopunkcje...ale mam.nadzieje i wierze ze bedzie wszystko ok!trzymaj sie dzielnie! Dziewczynki to silne babki;)
 
reklama
Kasikz, mam nadzieję, że reszta badań wypadnie w porządku &&&!

Natalia
, ale buty wow. Taki trochę "bułgarski szyk" :-D nie obrażając nikogo ;P

Krropelka, ale chlebek pysznie wygląda, faktycznie prawie czuć tutaj zapach ;-)

Faktycznie, teraz możemy korzystać, póki drugi trymestr to power do działania jest i tylko wiadomo kobietki - z umiarem:tak:

Z@t
, ściskam mocno, zdrówka dla dziewczynek.
 
Natalia ja zrobilam cos znacznie gorszego... schrzanilam blok... nie wiem jak to moglo sie stac. nie wiedzialam, ze blok moze nie wyjsc. ale dzis sie dowiedzialam. calosc wyszlla potwornie sucha nawet przed dodaniem herbatnikow. probowalam to ratowac dodatkowym maslem, ale ile mozna? koniec koncow mam wielka miche "bloku" o konsystencji kruszonki... ale jest smaczne ;-). zjadlam miseczke tego specjalu przy uzyciu lyzki do zupy :tak:. tylko calej tej wielkiej michy chyba nie zdolam spozyc w tej postaci :-D
 
Brzuchatki
wizyta bardzo udana, szyjka ok. ja ok. no a Wojtuś rośnie i rośnie i waży 450 g He He szybko przybiera na wadze Doktorek się śmiał, że kawał chłopa rośnie.
Jutro byczymy się w domu no powiedzmy bo pranie, prasowanie też trzeba zrobić

Kradz kuruje kuruje dzisiaj pyszny napój na dobranoc mleko miód i CZOSNEK He He. Niezły tekst małej. Gratuluję córeczki cieszę się że wizyta udana.

Ana mam nadzieję że przestanie Ci „jamnik” dokuczać
KasikP no łobuzie łobuzie dzisiaj kolega jak przyszłam ze zwolnieniem bił brawo i mówi no nareszcie ale we wtorek wracam na plac boju ale jeszcze tylko 2 tygodnie i znów do domu na wykluwanie.

Kropelka chleb wygląda apetycznie
z@t fajnie że się odzywasz zdrówka dla córeczki życzę

KasikZ trzymam dalej mocno kciuki za was buziaki trzymaj się kochana wszystkie tu jesteśmy z Tobą.

Tak a propo rozwalających tesktów dzieciaków i zadziwiającego logicznego myślenia wszystko tyczy się córki mojej koleżanki która jest lekarzem
Przykład 1. Okazało się że mała ma przerośnięte migdałki więc moja koleżanka pod pretekstem żeby jakoś dziecko skłonić do wizyty w szpitalu, zaproponowała że pokaże jak pracuję.
Mała ochoczo pojechała i nagle dowiedziała się o badaniu i o operacji więc koleżanka tłumaczy, że będzie podczas wycinania spała i nic nie będzie czuła. Mała patrzy patrzy i mówi ja nie jestem taka głupia jak będę spała to tak ale co będzie jak się obudzę.

2 akcja mała była u moich rodziców na działce mamy koło siebie działki, moja Mama chodziła i pokazywała rośliny, jedną z prezentowanych roślin był LUBCZYK. Więc Mama powiedziała 5 letniej dziewczynce, że jeżeli w przedszkolu podoba się jej jakiś chłopczyk to żeby ugotować mu zupę z lubczykiem to nie będzie zainteresowany jej koleżankami, mała nie wiele czekając spuentowała a co jeżeli moja koleżanka zrobi to samo?
 
z@t zdrówka dla córci :tak:
kasik powodzenia na jutrzejszej wizycie!
I gratuluję dzisiejszych udanych wizyt
kradz witaj w klubie mamuś córeczek. Będziemy je stroić :-D
żgutek super że Wojtuś pięknie rośnie, będzie duży i silny chłopczyk. I jak się źle czujesz to nie wahaj się iść na L4 tak jak napisałaś jeśli same o siebie nie zadbamy to kto. A w pracy tego nie docenią czy będziesz pracować do 20, 30 czy 40 tygodnia.
Ja mam plan pracować do końca roku, pracuję z małymi dziećmi i chcę ominąć sezon grypowy, ale oczywiście gdybym wcześniej się źle poczuła to się nie będę wahać iść wcześniej. Zdrowie dzidzi i moje ważniejsze teraz niż praca
 
reklama
kasikz - by bylo ok, musi

żgutek - kawał chłopa ci rośnie, będzie miał kto na rękach cie nosić:)

kradz - Hania mi się bardziej podoba :) i fajowy prezent dostal tatus :)

zapisałam się na warsztaty, a ty Patrycja byłaś na nich dziś?
 
Do góry