reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej :) jak to dobrze ze juz piatek :) Patrycja my tez szukamy wozu dla mnie ale w kategorii do 1500euro he he. Chyba wezmiemy golfa iv. Mialam kiedys I byl nawet ok.
 
reklama
Dzien dobry :-)
nas tez czeka zmana auta, ale to najwczesniejbpo nowym roku zaczniemy sie ogladac. nasze jest male i to jest jego glowny problem. tez bierzemy pod uwage takie, w ktorym da sie uzyskac 7 miejsc. ale to sie jeszcze zobaczy. grunt zeby bagaznik byl porzadny bo nasz obecny jest wielkosxi skrzynki pocztowej :-D
ale to jakos mi snu z powiek nie sciaga poki co.
mieszkamy w malym miasteczku i po nim najlepiej poruszac sie na rowerze. a jak sie Dzidzia urodzi to bede duzo kursowac z wozkiem. pamietam jakie kilometry robilam. Filipkiem. spexjalnie wymyslalam sobie jakies cele na drugim koncu miasta i wio. Filipek sie wietrzyl a i mnie to dobrze zrobilo. a jak mial okolo 2 lat to wlasxiwie calkiem przerzucilam sie na rower. a filip dosc szybko odzwyczail sie od jezdzenia w wozku. do auta mielismy taka najprosrza z najprostrzych parasolke wiec jak juz sie wybieralismy na wiekszy shopping po ciuchach to mlody jezdzil po sklepach w nim.
a dzis moj maz konczy 30 :-). w srode jego brat skonczyl 25. a w niedziele robimy im wspolna impreze :-)
w sobote z dzieczyna brata M bedziemy siekac salatke jarzynowa. mniam :-p

a wczoraj wszyscy czekali na rozwiazanie zagadki a tu nic :-D. zaraz po wizycie w sklepie weszlam wprost na ciotke M i ta szczesliwa, ze pierwsza sie dowie :-D.
a kolezankq to sie ze mnie smiala, ze sie martwilam, e w szwecji robia tylko jedno usg a teraz latam na nie raz za razem. ale to zawdzieczam tylko i wylacznie mojej przebojowej Dzidzi, ktora nam te widzenia zalatwia :tak:
 
patrycja- Hyundai ładny jest :)
Z@t no ja nie wiem czy bym Dacie wybierała, Peugota też raczej nie. Ale już ta Kia brzmi lepiej, tylko, że w środku sama Korea :) jest jeszcze Sharon i Mitsubishi Outlander. w sumie to jak kupujecie używany to mało co pomogę, bo najważniejszy będzie i tak stan techniczny auta i wasz komfort jazdy w nim.

a my dziś zostaliśmy w domu, młody miał wysoką temperaturę w nocy. zero jakiś objawów przeziębienia, ale nie będę go posyłać do przedszkola.
miłego dnia idę budować zamki z lego :)
czy ktoś dziś wizytuje?
 
U mnie za oknem szaro i buro, jak dobrze, że już piątek!

Wczoraj żaliłam się Wam, że brak kandydatek na moje miejsce... A dziś się jedna zgłasza na rozmowę :-)

Odnośnie aut... Jeżdżę do pracy służbowym ale jak odejdę, będę musiała oddać... A M ma tak sportowe auto, że we trójkę się nie zmieścimy... :angry: Nie liczę na wycieczki ale do jego rodziców mamy do przejechania 25km... Cóż, sami będą nas odwiedzać, my się z domu nie będziemy ruszać ;-)

Patrycja, zaglądam z wielką przyjemnością na Twojego bloga :tak: Mam pytanko do ostatniego wpisu, odnośnie naszego przyszłego "must have". Wspominasz o spirytusie do przemywania pępka; słyszałam, że coraz częściej stosuje się do tego Octenisept. Osobiście mam w domowej apteczce i sobie chwalę - działa bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo, stosuję do dezynfekcji. Jeszcze trochę i zaczną się lekcje w szkołach rodzenia... Ciekawa jestem, co będą nam polecać w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
Patrycja, mieliśmy przez chwilę jako zastepczy i30 - całkiem fajny i bywają wybajerzone dosyć :-). choć nam było ciężko się przestawić po przesiadce z suv-a (rąbneli nam...)


z@t, a patrzyliście na mitschubishi outlander? szwagier ma i bardzo chwali sobie. jeszcze są fordy 7-osobowe, znajoma ma juz wielu lat i tez zadowolona


ja odkąd mam audi, to nie wyobrażam sobie jazdy innym autem. nadciąga pora wymiany na nowsze, ale jestem emocjonalnie związana z tym co mam i nie potrafię się z nim rozstać (hm... wizyta u psychologa wskazana? :-D). przejechałam nim w około 4 lata ponad 250 tys i jest mi baaardzo bliski ;-)


u mnie przeczucie dziewczynkowe sie nei sprawdziło :-D. no chyba ze dziś lekarz zmieni zdanie ;-). na ost usg poszłam z ciekawości do jakiegoś "domowego" gabinetu, wiec może sprzęt okłamał ;-). dziś mam połówkowe w słynnym już tu wilanowie :-D


o właśnie - szkoła rodzenia - wybiera się któraś?

a dziś na śaniadanie zepsuł mi sie ekspres do kawy. plecie jakieś głupoty o jednostce zaparzającej, że nei ustawiona:baffled:. wyciagałam ją ostatnio do mycia, wiec standardowo moje techniczne zdolności wylazły na wierzch:nerd::sorry2:
 
Kurczę, jakoś kiepsko się czuję. Tak się niewyraźnie czuję, boli mnie trochę gardło... Opatuliłam się szalem. Kurczę, tylko, że mam dzisiaj masę pracy... Łyknę panadol, gorąca herbata i może będzie lepiej.
 
reklama
Do góry