reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Uffff...włąśnie usiadłam po całym dniu na nogach, sprzatnie, przygotowanie jedzenia na jutrzejszą imprezkę. Chwila dla mnie bo chłopaki na mecz poszli.

Micela ale masz fajnie że możesz w pracy podejrzeć maluszka :)

MamaTymcia, ja też mam takie twardnienie brzucha, nic nie boli tylko daje taki dyskomfort. Biorę magnez 2 x2 i raz dziennie na noc nospe zwykłą.

Miłego wieczorku
 
reklama
O rety Micela ale czad takie USG w pracy :-) ja bym sie pisala na ogladniecie Twojego szkraba
Ja dzisiaj caly dzien poza domem a teraz juz ledwo żyję brzuch dzisiaj sie stawia równiez ale Mama poszalala to nie ma co się dziwić
Dobranoc
 
Co się robi w niedzielę o 6- tej rano? Koniec spania... Masakra, będę przez cały dzień jak zombi chodzić... Dobrze, że na obia wprosiłam się dzię do rodziców, to będę leniuchować, leżeć i pachnieć dzisiaj;-)

Miłego dnia wam życzę:-)
 
Witam z rana !!!

Zgutek kochana Wojtus pewnie chce odpoczac dzisiaj prosze odpoczywac!!! Co robiliscie wczoraj ciekawego? Dzis wrzuce filmik I podpowiecie mi moze kto tam mieszka he he

Anulka to pieknie pospalas rzeczywiscie!!
 
Kroopelka mysłałam, że to bardziej piernikowa kostka, ale mnie zainspirowalas i juz mam plan na niedziele

miclea- czekam na filmik :)

anulka- no tak a drzemka w ciagu dnia jak nie ma meza tez sie nie uda dzis

ewa- ja wyzwania sernikowego sie nie podejmuje, moja tesciowa robi taki pyszny, ze nie mam co nawet probowac

a my sie wybieramy dzis na festiwl food truckow na obiadek, jak wczoraj ogladalam co dobrego tam maja, to tak zglodanialam, ze przed 24 zjadlam pozna druga kolacje :-D
 
Dzień dobry brzuchatki

Micela O nie dzisiaj Wojtuś pójdzie na spacer :-) jest pięknie ale pochodzimy raczej po płaskim mało pod górę :-) potem poleżakuję, później zobaczę czy jest filmik
Dobrego dnia
 
reklama
dzień dobry dziewczyny!!!!!jak ja się dzisiaj źle czuję...słabo mi,duszno,kręci mi się w głowie i tak mi ciężko...do tego ten brzuch..aż się boję,że się powtórzy...ale dobrze,że we wtorek już wizyta!!!!
u nas pogoda piękna a ja siły na spacer nie mam nawet ochoty brak!!!

Micela czekamy na filmik!!!
oj zjadłabym coś słodkiego ale takiego domowego

obiad mam od wczoraj więc nie muszę stać w kuchni!!!miłego dnia!!!!
 
Do góry