reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Wlasnie tez dlugo bralam nospe i juz.sie zaczelam stresowac ze dziecko moze.miec problem w przyszlosci z napieciem miesniowym (w porownaniu do przedwczesnwgo porodu to pikus e.jednak juz zaczelam.sie.zchizowac i odstawilam.nospe ale.jestem caly czas na progesteronie.ktory tez ma.male. dzialanie p/skurczowe wiec jak narazie twardnienia.bez nospy w miare przyzwoite....zet czekamy na.info bedzie dobrze!
 
reklama
Kropelka to rzeczywiście miałaś nerwy
z@t trzymam kciuki
K@sik super że wizyta udana kolejny chłopak na razie najwięcej chłopców
Heven za ciebie jutro będę trzymać
Buziaki dla wszystkich
 
Dobry wieczór kochane dawno do Was nie zaglądałam:zawstydzona/y:
Ale jeszcze mnie nie wywaliłyście, bo mogę pisać na forum :-)
Nawet nie próbuję nadrabiać zaległości w czytaniu bo po prostu się nie da
Gratuluję udanych wizyt i poznania płci.
Mam nadzieję iż same dobre nowiny się pojawiły
U mnie po ostatniej wizycie z 2 października wszystko ok dzidzia rośnie wypięła dupkę więc co do płci nie ma pewności, nawet dobrze pomierzyć się nie dała, kolejna wizyta za 10 dni może się pochwali wtedy.
Chyba muszę wsiąść l4 na czytanie i udzielanie się na forum, ale nie wiem czy takie dają :-D
cierpię na chroniczny barak czasu
Praca, co tydzień jakaś impreza :-), a wieczorami padam do łóżka jak zabita i śpię.
w dzień sapię jak parowóz i czuję się coraz większa.
Pozdrawiam kochane miłej nocki.
U mnie pierwsza noc bez męża od dłuższego czasu nie wiem czy dam radę usnąć nie będzie mojego przytulaska :-(, a na misia chyba jestem za duża, ewentualnie została mi jego piżama :-)
 
Sunajka, a my się już zaczęłyśmy stresować co u Ciebie! Dobrze, że zajrzałaś i że wszystko w porządku z Dzidziulem. :tak::-)
 
Dzień Dobry

Buuu a ja nie wiem gdzie filmik Miceli jakoś nie mogę znaleźć

Sunajka super że z dzidzią ok martwiłyśmy się o Ciebie, nikt nikogo nie wyrzuca he he

Heven trzymam kciuki za wizytę nie wiem czy ktoś jeszcze dzisiaj wizytuje

Buziaki dobrego dnia
 
Witajcie i ratujcie, nie mogę spać w nocy:(, budzę się 3-4 i koniec spania :( jakaś masakra......

Haven kciuki za wizytę.

Miłego dzionka, mimo niesprzyjającej aury.
 
reklama
K@sik no ja nie pomogę:-( dla mnie wstać o 7 rano to problem, ale ja zasadniczo przez te moje dwa szkraby nie dosypiam od prawie 6 lat. Wiem że wiele ciężarówek ma problem ze spaniem:-(
Sunajka wspaniale że z dzidzią wszystko ok i że zajrzałaś:-)
My już po usg polowkowym, dzidzia ( o dziwo i jak na moje normy) w normie, ok 360 gram, wszystkie pomiary prawidłowe, gin powiedział że Gosia wygrywa w konkursie na piękny profil:-)
Moja pierwsza córcia ważyła na tym etapie ok 500 gram i zawsze była większa ok 2-3 tygodnie niż ciąża. Urodziła się tez długa na 60 cm. Druga była ciut mniejsza ale też zawsze większa. Może teraz zobaczę jak to jest mieć malutkiego dzidziusia:-)
pokaże Wam moje dziewczynki bo chyba jeszcze nie pokazywałam. ZOSIA I TOSIA
 

Załączniki

  • 1413876964329.jpg
    1413876964329.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 64
Do góry