reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witajcie
Coś ostatnio mało "produkujecie" i szybko udało mi się nadrobić zaległości.
Chyba przeniosłyście się z pogaduchami na fb. Szkoda że mnie tam nie ma :-(
z@t gratuluję wizyty i śliczne masz dziewuszki i wszystkie imiona kończą się na "sia" :-D
mamusia gratuluję córeczki :tak:
A ja wizytuję już w piątek... Nareszcie po 5 tygodniach... Ciekawe czy się potwierdzi córcia :-D
 
reklama
Witajcie,

Witam się już nie tak całkiem rano. Jakiś dzisiaj taki dzień nijaki, nic mi się nie chce, a muszę jakoś się zmobilizować bo mąż ma urodziny. Jakiś obiadek ugotować wypadałoby, torcik kupić. Więc zbieram na razie siły.

Miłego dnia życzę
 
sunajka - wlasnie dokładnie o tym kibelku pomsylalam w momenice gdzy czytalam twoj post :) wrrrr, jest niesmaczny
ewa &kubus - jak kogos znajdziesz do prasowania to ci podrzuce moje :) mam taka sterte a sil brak, czeka na lepsze czasy


ja sie dzis wybieram na warsztaty mamo to ja : ) mam nadzieje, ze bedzie fajnie

przyznac sie prosze gdzie macie grupe na FB :) i dlaczego ja nic nie wiem
 
reklama
Do góry