reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witam brzuchatki ja jestem ostatnie 1,5 tygodnia w pracy wiec zapracowana jestem na maska i ledwo zipie już w tej pracy, ciagle szkole przekazuje obowiązki i już mi to doskwiera. Brzuch ciagnie, kręgosłup boli. Jak wracam do domu i wszystko zrobie jest 20, 21 to brak sil na pisanie wiec mniej teraz pisze.
Dzisiaj jeszcze po pracy wyklad wiec wroce ok. 20 do domu

Micelka kochana trzymam kciuki za Ciebie pewnie zaraz jak przeglądnę kolejną strone zobaczę że już pewnie opisałaś wizyte

Ann Necessary witamy ale pozno się pojawilas

Kropelka ale czadowe ciasteczka

Buziaki dla wszystkich
 
dzień dobry!!!!!

Micella oczywiście kciuki zaciśnięte.....i wracaj szybko,bo lubię czytać dobre wiadomości!!!!

Kropelka jak zwykle pyszności produkuje

witam nową mamuśkę!!!

a ja na jutro kupiłam kaczkę i mężowi zrobię na obiad...ale nie mam pojęcia jakie kaczka lubi przyprawy...no i do tego pyzy i buraczki...trochę mu podmaślę!!!

zaszalałam dzisiaj trochę w lumpku i kupiłam sobie spodnie z panelem..kilka bluzek i płaszczyk...może nie będzie do końca ciąży..bo ja mam już brzuszysko..ale po ciąży wejdę w niego!!!dużo było ubranek dla noworodków,ale jeszcze boję się kupować...niby wszystko mam,ale jak tu nie kupić:eek::eek:

u nas pogoda masakryczna...aż w głowie mi się kręci

miłego popołudnia!!!
 
Dziewczyny, położna nie mogła znaleźć prawej nerki...skierowali mnie do większego szpitala na inne usg i powiedzieli, że dziecko jest za małe..waży 274g, ale nie są pewni czy to 21 czy 20 tydzień...ale się martwię:-(następne usg ma niby być jutro lub pojutrze... To synek.

Dzięki za kciuki, potrzebuję jeszcze na następnej wizycie !!!
 
Micela trzymam kciuki....musi byc dobrze...przeciez.mozna.urodzic sie z.jedna.nerka i normalnie.zyc....a dzidzia nie wydaje mi.sie az taka mala...kolo 300 gramow wedlug wszystkich portali to odpowiednia waga na twoj tydzien a idziesz jutro do innego gina?
 
reklama
Kobita jutro lub pojutrze idę na dokładniejsze usg do innego szpitala w większym mieście, a i tak zaraz poszukam jakiegoś ginekologa w Niemczech i to polskiego. Synek ma za mały brzuszek i za krótką kość udową, te pomiary wskazują na prawie 19 tydzień, a pozostałe na 20 i ok.3 dzień. Zwariuję tu, tylko raz zrobili mi krew, a moczu to np. wcale. Zrobiłam sama jak byłam w Polsce.
 
Do góry