reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
dzień dobry!!!!!!

Żgutek wyluzuj...daj sobie na wstrzymanie!!!!

u nas nie dosyć,że pochmurno to jeszcze zimno!!!!najchętniej położyłabym się do wyra,ale za dużo pracy mam!!!

kuźwa czy ja ten brudny kibel muszę oglądać..nie można z tym nic zrobić..normalnie rzygać się chce od tego
 
Kochane dziękuję wam bardzo za wsparcie, jak dobrze mieć kogoś kto pocieszy :tak: trzeba być dobrej myśli, jedyne co mogę teraz zrobić.

Kasikz mam nadzieję, że albo ją znajdą niedługo albo okaże się tak jak mówisz
 
dzień dobry
Micela trzymam kciuki za lepsze usg
Stary sprzęt powinni powywalać aby nie stresować niepotrzebnie mam:wściekła/y:

ann_nececsary witaj :)

Ale mi się w głowie ostatnio kręci teraz np. siedzę i też alkoholu nie można to choć mam fazę kręciołkową
:-)

Żgutek wyluzuj, wiem czasem ciężko też jeszcze pracuje potem dom i dziecko męża też trzeba przytulić
:-)
A co do jedzenia teraz też zaczynam więcej jeść ostatnio na początku miesiąca miałam wagę sprzed ciąży czyli 55 na 16 tydz. 0 na plusie, ale najpierw trochę schudłam no i nie jem słodkiego.
Teraz już będzie więcej ja z kolei mam głodna rano jem trzy śniadania
:-)
 
Witam się i ja.
Powodzonka na badaniach:-)
I tak mnie nie pobijecie, bo ja mam 6kg na plusie. I co? Ale dwie koleżanki zgodnie stwierdziły, że poszło mi w brzuch i cycki:-) Tyłeczek i nogi mam bez zmian. Oby tak dalej, ha, ha. 103 w brzuszku!
 
kropelka - fajowe ciasteczka
aniulka - szacunek :)
witam nową mamusie :)
micela -trzymam kciuki i pusze jak powiesz, ze wszystko ok

ja mam 5,5kg na plus, w pierwszej ciazy mialam+22kg i to bylo straszne, ale wtedy jadlam za dwoch a teraz spokojnie :) az takiego apetytu nie mam

bylam wczoraj na warsztatach mamo to ja :) calkiem spoko, nie wygralam nic, ale siate probek dostalam i tak mnie natchnelo na zakupy, aaaa!!!

 
Witajcie dziewczyny,
Kolejna noc nieprzespana :(....ech.
Mam do Was pytanie odnośnie ruchów maleństwa: czujecie je codzienie tak samo? Bo u mnie są dni kiedy czuje dość sporo, a są dni kiedy nie czuje prawie nic, i właśnie od dwóch dni bardzo rzadko odczuwam doslownie do 5 razy na dzień takie delikatne smyranie.

Miłego dnia
 
reklama
Dziewczynki teraz mam chwilę w pracy żeby napisać od rana piszę instrukcje, przekazanie spraw dokumentacji itp itd osobie która będzie Mnie zastępować dzisiaj nie latam do labu dziewczyny do Mnie przychodzą dbam o siebie pocieszam sie ze jeszcze jutro i nastepny tydzień
Dobrego dnia dla wszystkich
Odezwe sie wieczorem jak bedą siły jeszcze
 
Do góry