reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Micelka ciesze sie, ze druga nereczka sie znalazla
xenin - potem jeszcze urzadzania i znow bedzie stres :) ale fajnie, zazdroszcze troszeczke kasik - sunajaka to ja mam troszke inaczej, ja w delagacjach z jednej pracy + firma + Ptysiek i powiem, ze mi tak dobrze, ze troche zwolnilam bo za duzo chyba jednak tego bylo, ufff..
Patrcja- fajowo, ze ze wszytsko ok
Kropelka - u nas po basenie mielsimy ciagle zapalenie ucha, wiec jak widac basen wcale nie taki zdrowy, a ja wlanie nie chodze ze wzgledu na infekcje intymne, jak mnie po aqua prku wzielo to potem na lekach bylam dosc dlugo i sie wystrzegam teraz i zycze lepszych, przespanych nocy

no to czekamy na wiesci i informacje kogo tam macie w brzuszkach :)
ide powalesam sie po mieszkaniu, poudaje, ze cos ogarne bo na wiecej sil nie mam

 
Ja już mam nadzieję, że u mnie się nic nie zmieni bo już niby dwa razy potwierdzili dziewczynkę, ale za każdym razem "głowy sobie uciąć nie dali". Chociaż dwaj różni lekarze więc nastawiam się, że faktycznie to Hania tam sobie rośnie i fika. ;-)

U nas dziś piękna pogoda i póki jeszcze jasno to korzystam i się dotleniam. Miłego dnia:-)
 
Masakra ja dziś odebralam wyniki moczu nadal tak źle jak przed leczeniem ani trochę lepiej :( jutro IDE dac mocz na posiew i do poniedzialku nie pewność. Boje się,ze przez ten mocz stracie ta ciążę.
Mala coraz mocniej daje o sobie znać,ze mieszka po drugiej stronie ;) tylko tak mogę poczuć ulgę,ze tam ma się dobrze. Może iść z tymi wynikami niż czekać na posiew? Choć kazała z posiewem.
 
Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie ! Strasznie się tym martwiłam i teraz jestem spokojniejsza.
Z szyjką na szczęście wszystko dobrze. Skurczy też nie mam.
Kopniaki już dość intensywnie czuję :)

Mamusia bardzo Ci współczuję, ale bądź dobrej myśli :) po posiewie dopasują Ci leki i będzie dobrze.
 
Ja też jeszcze nie wiem,kto u mnie mieszka:) W piątek mam połówkowe to może się dowiemy. Oby, bo chyba nie wytrzymam dłużej w niepewności:)

Dziś dobiłam do połowy ciąży. Ufff!!!!
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za wsparcie.
kasikZ ja mam zachcianki wlasnie na kwaśne i na silne niż na slodkie i zurawine jem suszona.
Co do zdrowia to nie czuje żadnych dolegliwości gorzej z hala choć ponoc dziewczynki są silniejsze juz w piątek 21 tydzień oby co najmniej jeszcze 17 ;) tygodni wytrzymać.
W piątek pij de z wynikami z posiewu o ile będą może da cos mocniejszego niż palin.
 
Do góry