reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja tez czuje sie normalnie. Te bole tego brzucha mam co godzine bo na zegarek patrze i mi lekko ten brzuch twardnieje. Dziejuje za wsparcie i kciuki.A dla was mamuski zycze cierpliwości z malymi szkrabami.
 
reklama
Za szybko wyslalam. Dochodzimy do siebie, miałam problemy z pokarmem, ale już sie pojawia :-)
justynka, mam podobny problem z sutkami, ale na razie udaje mi sie karmić. Tylko Mały strasznie dramatyzuje, bp ciągle gubi. Polozna proponuje mi te kapturki - co myślisz Justynka i inne ? Boję sie że sie przyzwyczai i nie będzie chciał bez. Poza tym mamy sie nieźle, ciężka noc za nami. Dzięki za wsparcie.
i gratulacje dla tych, co urodziły.
Karola, wiesz co czuje wobec tego i jeszcze nasze dzieci w ten san dzień urodzone :-)
 
Gratuluję kolejnych rozpakowań. Życzę rzeki mleka i w miarę przespanych nocek.
Ja jutro idę do mojego gina i dowiem się już konkretnie co do terminu cc czy 27.03, 30.03 czy 31.03, wtedy lekarz mój ma dyżur w szpitalu.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny a my zostajemy w szpitalu i przenoszą nas na oddzial neonatologiczny.
Mały przez to ze był przenoszony to ma strasznie popękana skore i czekamy na wyniki bo skóra wyglada tragicznie.
Jestem załamana [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
 
Bachuta ja kupiłam te nakladki i dzieki temu tylko udaje mi sie karmić.. Zaczynam z kapturkiem a potem w miedzy czasie jak maly brodawke wyciągnie to zdejmuje i karmie bez.. Powiem Ci ze sa dla mnie mega ratunkiem..

Karola wszystko będzie dobrze.. Musi byc!

Sofi spokojnie, na pewno wyjdzie ja tez dramatyzowalam tak strasznie ze sie nie urodzi o czasie ze popadlam nawet w lekka paranoje.. Ale naszczescie udalo mi się ogarnac..

Znowu boli mnie ten szef.. Normalnie cala noga mnie boli prawa dramat normalnie.. Ale gdy tylko eS. Poda mi malutkiego na karmienie to wszystko wynagradza :)
Teraz śpią obaj.. Mój mały mężczyzna i duży. Mężczyzna.. ES. Dziś ogarnął cale mieszkanie jak spałam.. Należy mu się pospać..
 
Karola przykro mi.
Justynka - dzięki, nie ogarniam karmienia, każdy mówi coś innego.
ogólnie bolinie rana po cieciu. Ale jest szansa że jutro do domu, obyyyyyy!!!!
 
Cześć dziewczyny! Dawno, bardzo dawno mnie tu nie było.
Moja córeczka przyszła na świat dokładnie miesiąc temu w dniu swojego terminu.
26.02. o godz. 5:15. Ważyła 3460g i mierzyła 55cm. 10/10 urodziłam naturalnie.
ImageUploadedByForum BabyBoom1427355782.024206.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427355782.024206.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427355782.024206.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Patrycja martwilysmy się o Ciebie! Gratuluję córeczki! Ja urodziłam dwa dni po Tobie, godzinę przed 1 marca więc sporo marcowek stało się lutówkami...
Karola trzymam kciuki! Na epwno będzie ok, dzieci przenoszone mają problemy skórne, ba pocieszenie powiem że dzieci terminowe też je mają. Moja szesciolatka już od 6 lat ma problemy które ostatecznie przeszły w Azs, i kilka razy w roku ma zaognienie.
Gosia moja wymiotuje, nie ulewa ale wymiotuje nawet mleko z dwóch karmien, więc myślę że też coś jest na rzeczy jeśli idzie o alergie, do tego zielone kupki i kolki...:-S nie jest mi fajnie i niewiem w co ręce włożyć
 
Do góry