reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Orientujecie się w ogóle jak to jest z L4 w ciąży? Przy pierwszej nie pracowałam a teraz nie wiem... będę chodzila prywatnie do gina raczej a slyszalam ze tak latwiej uzyskac zwolnienie. Nie bardzo mi się usmiecha szalec po np 9-10 h non stop na nogach bedac w ciazy :(
 
reklama
Orientujecie się w ogóle jak to jest z L4 w ciąży? Przy pierwszej nie pracowałam a teraz nie wiem... będę chodzila prywatnie do gina raczej a slyszalam ze tak latwiej uzyskac zwolnienie. Nie bardzo mi się usmiecha szalec po np 9-10 h non stop na nogach bedac w ciazy :(
Ja w pierwszą ciążę jak zaszlam pracowalam fizycznie i to bardzo w sklepie. Poszłam do gina i od 6tc juz mialam zwolnienie. Bym pracowała dłużej no ale szarpanina ze zlodziejami, rozladowywanie palet nie sprzyjalo by ciazy... No i oczywiscie tekst z-cy kierownika nie ciesz sie tak, bo jeszcze mozesz stracic:realmad:to przewazylo szale..:realmad:
 
Ja w pierwszą ciążę jak zaszlam pracowalam fizycznie i to bardzo w sklepie. Poszłam do gina i od 6tc juz mialam zwolnienie. Bym pracowała dłużej no ale szarpanina ze zlodziejami, rozladowywanie palet nie sprzyjalo by ciazy... No i oczywiscie tekst z-cy kierownika nie ciesz sie tak, bo jeszcze mozesz stracic:realmad:to przewazylo szale..:realmad:
Pamietam jak szef mojej kolezance tak powiedzial... byla w 8t jak mu powiedziala a on wkurzony i ze niech sie nie chwali bo jeszcze moze stracic
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie. Jeszcze nie bylo serduszka ale pani doktor kazala sie nie martwic i przyjsc za 2 tygodnie. Dzis 6t2d od ostatniej miesiączki. Mam duzo leżeć ze wzgledu na kwietniowe poronienie. Ale lekarka kazala byc dobrej myśli. W ogóle uspokoila mnie ta wizyta i wierzę ze wszystko będzie dobrze :) no i na następna wizytę juz zrobic badania, a gdyby cos niepokojacego sie dzialo zgłosić sie do niej :)
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie. Jeszcze nie bylo serduszka ale pani doktor kazala sie nie martwic i przyjsc za 2 tygodnie. Dzis 6t2d od ostatniej miesiączki. Mam duzo leżeć ze wzgledu na kwietniowe poronienie. Ale lekarka kazala byc dobrej myśli. W ogóle uspokoila mnie ta wizyta i wierzę ze wszystko będzie dobrze :) no i na następna wizytę juz zrobic badania, a gdyby cos niepokojacego sie dzialo zgłosić sie do niej :)
Będzie wszystko dobrze;)
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie. Jeszcze nie bylo serduszka ale pani doktor kazala sie nie martwic i przyjsc za 2 tygodnie. Dzis 6t2d od ostatniej miesiączki. Mam duzo leżeć ze wzgledu na kwietniowe poronienie. Ale lekarka kazala byc dobrej myśli. W ogóle uspokoila mnie ta wizyta i wierzę ze wszystko będzie dobrze :) no i na następna wizytę juz zrobic badania, a gdyby cos niepokojacego sie dzialo zgłosić sie do niej :)
Napewno będzie wszystko dobrze!!! Odpoczywaj dużo i dbaj o Was[emoji8][emoji8][emoji8]za 2tyg będzie już większe maleństwo i serduszko jak dzwon!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i tutaj :) Nie dałoby się tego tematu przekleić do tamtego głównego folderu marzec 2018?

braneta- ja również mocno trzymam- na pewno będzie wszystko dobrze :)

Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę 17.07, a czas tak strasznie się ciągnie... byłam już u lekarza zaraz po teście, bo plamiłam 2 dni, a beta ładnie przyrastała. Dostałam duphaston i czekam na rozwój wydarzeń ;)
 
Hej witam się i tutaj ... dzisiaj zrobiłam test (a w zasadzie testy) ale beta dziś tylko 80....
1499375702-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Orientujecie się w ogóle jak to jest z L4 w ciąży? Przy pierwszej nie pracowałam a teraz nie wiem... będę chodzila prywatnie do gina raczej a slyszalam ze tak latwiej uzyskac zwolnienie. Nie bardzo mi się usmiecha szalec po np 9-10 h non stop na nogach bedac w ciazy :(
Ja jestem na l4 o 1 lipca i moj lekarz nie mial z tym problemu gdyż w mojej pracy nie ma pracy dla kobiet w ciazy :)
 
Do góry