reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
A ja mam jeszcze taki dylemat. W poprzedniej ciąży brałam witaminy falvit mama teraz też chciałam to brać ale położna powiedziała mi żeby lepiej nie brać bo zawiera wit A. I nie wiem co teraz o tym myśleć?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja biorę to. Nie no super jestem zachwycona tą wiadomością.
 
A ja biorę to. Nie no super jestem zachwycona tą wiadomością.
Ja brałam w 1 ciąży femibion. u synka w 20 tyg stwierdzili małe torbiele wodne w główce. Potem wchłonely się. Ciekawe czy to od tego... kurcze ale to lek dla kobiet w ciąży! Przecież powinni go wycofać ![emoji34]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie! Mało piszę ale regularnie Was czytam.
Co do witamin- w poprzedniej ciąży gin polecał mi Omegamed Optima/Optima forte - mają miedzy innymi 200mcg jodu, o którym pisała kilka stron wcześniej jedna z Was. Tym razem chyba też je kupię.

Andżelika87- mój synek miał kiedyś stan zapalny siusiaka- lekarka kazała robić okłady z rivanolu, dawać dużo picia+ przepisała furaginę w jakiejś minimalnej dawce, tylko u nas widać było, że małego bardzo boli, więc dodatkowo musieliśmy podjechać do chirurga, żeby wypłukał to co tam zalegało, ale to trwało dosłownie 2 sekundy.

Wczoraj miałam okropną migrenę, coś okropnego, podejrzewam, że to dlatego, że już się stresuję jutrzejszą wizytą u gina.
 
andzelika87 może to zwykły stan zapalny, moja Mama kąpała nas wtedy jak byłyśmy małe w rumianku.

a co do wit A podejrzewam, że one są tak dobrane, że nie zaszkodzą Maleństwu, tylko trzeba pamiętać, żeby nie sumplemetować ich w innych w innych lekach, moja gin poleciała mi kilka różnych tabletek i te między innymi tam były.
 
No zobaczymy. Jak zem się naczytala z rana Tak i mnie mdlosci jeszcze bardziej dopadly a tabletki w koszu wylądowały;)
 
Zgadzam się z Tobą @trele-morele. Po za tym trzeba doczytać do końca jakie skutki ma też niedobór tej w witaminy w ciąży!!! W ciąży zwiększa zapotrzebowanie na nią do 1200. I jak byk jest napisane, że jeżeli ktoś wypija codziennie jedną szklankę soku marchwiowego wtedy nie należy tej witaminy suplementować. Jeżeli zaś tego nie robi to jak najbardziej trzeba. Witaminy dla kobiet w ciąży są tak dobrane, żeby nie szkodzić. Więc dziewczyny nie wariujmy[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę femibion. Na razie ciagle 1 a od 12 tyg femibion 2.
1500190623-aaaaaa.jpeg



p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
Do góry