reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Czesc dziewczyny. Na tym watku jestem nowa. :)
W piatek robilam bete 3 dni przed planowanym okresem. Wynik: 90. Niby ciaza ale ze wzgledu na to ze to ciaza po inseminacji to bardzo sie martwie. Dzis powtorzylam badanie czekam wlasnie na wyniki. Testy z moczu wychodza pozytywnie choc kreseczki baaardzo slabe. Brzuch mnie troche boli jak na okres i to mnie mega martwi.....
Długo podczytuje już forum i wiele dziewczyn pisało że na początku boli je brzuch jak na okres. Póki nie ma plamień bądź innych niepokojących objawów to chyba nie ma się co zamartwiać na zapas. Będzie dobrze :) Kiedy idziesz do lekarza?
 
reklama
Czesc dziewczyny. Na tym watku jestem nowa. :)
W piatek robilam bete 3 dni przed planowanym okresem. Wynik: 90. Niby ciaza ale ze wzgledu na to ze to ciaza po inseminacji to bardzo sie martwie. Dzis powtorzylam badanie czekam wlasnie na wyniki. Testy z moczu wychodza pozytywnie choc kreseczki baaardzo slabe. Brzuch mnie troche boli jak na okres i to mnie mega martwi.....
gratulacje i witam. Bóle jak na okres a także takie jakby ciągnięcia w miejscu gdzie są jajniki są jak najbardziej normalne na początku ciąży i świadczą o rozciąganiu się macicy
 
Cześć Dziewczyny...chciałabym się nieśmiało przywitać.
Coś o sobie: Mam 34 lata. Jestem mamą 5 letniego chłopczyka oraz jednego aniołka w niebie. W lutym tego roku poroniłam w 19 tc. Myślałam, że dzisiejszy dzień będzie dla mnie bardzo ciężki bowiem to właśnie na dziś miałam termin drugiego porodu, którego nie doczekałam. A tu niespodzianka, druga kreska na teście. Tym większe zaskoczenie, że to nasz pierwszy cykl starań. Niestety moje przeżycia z poprzedniej ciąży nie dają mi w pełni cieszyć się obecną sytuacją ala jestem pełna wiary że tym razem nam się uda :)
Życzę Wam wszystkim abyście przez te 9 miesięcy miały tylko problemy dotyczące np. wyboru koloru kocyka. Wszystkie inne poważniejsze problemy niech się trzymają od nas z daleka :)

Cześć, ja za kilka dni skończę 35 lat :) Mam dwie córy i także jednego aniołka w niebie. Moja ciąża po poronieniu była ciężka emocjonalnie, ale dałam radę :)
A masz cudowny prezent od Aniolka w niebie w dniu jego planowanych urodzin :)
 
Tak, okresowy ból brzucha jest we wszesnej ciąży normalny :)

A na bol gardła polecam płukanie roztworem wody utlenionej lub żucie goździków ( przyprawy)- u mnie zawsze działa :)

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć, ja za kilka dni skończę 35 lat :) Mam dwie córy i także jednego aniołka w niebie. Moja ciąża po poronieniu była ciężka emocjonalnie, ale dałam radę :)
A masz cudowny prezent od Aniolka w niebie w dniu jego planowanych urodzin :)
No właśnie niestety pod względem emocjonalnym to na pewno nie będziecie łatwa ciąża...mój ginekolog powiedział że pomimo obaw powinnam spróbować...twierdzi że odwlekanie jej w czasie może jeszcze bardziej potęgować strach...zobaczymy...i tak na pewne rzeczy nie mam wpływu więc pozostaje mi zaakceptować to co los przyniesie...a mam nadzieję że tym razem będą to radosne zdarzenia :)
 
Cześć Dziewczyny...chciałabym się nieśmiało przywitać.
Coś o sobie: Mam 34 lata. Jestem mamą 5 letniego chłopczyka oraz jednego aniołka w niebie. W lutym tego roku poroniłam w 19 tc. Myślałam, że dzisiejszy dzień będzie dla mnie bardzo ciężki bowiem to właśnie na dziś miałam termin drugiego porodu, którego nie doczekałam. A tu niespodzianka, druga kreska na teście. Tym większe zaskoczenie, że to nasz pierwszy cykl starań. Niestety moje przeżycia z poprzedniej ciąży nie dają mi w pełni cieszyć się obecną sytuacją ala jestem pełna wiary że tym razem nam się uda :)
Życzę Wam wszystkim abyście przez te 9 miesięcy miały tylko problemy dotyczące np. wyboru koloru kocyka. Wszystkie inne poważniejsze problemy niech się trzymają od nas z daleka :)
Witamy witamy[emoji4] teraz na pewno się nam wszystkim uda[emoji5] !

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Na tym watku jestem nowa. :)
W piatek robilam bete 3 dni przed planowanym okresem. Wynik: 90. Niby ciaza ale ze wzgledu na to ze to ciaza po inseminacji to bardzo sie martwie. Dzis powtorzylam badanie czekam wlasnie na wyniki. Testy z moczu wychodza pozytywnie choc kreseczki baaardzo slabe. Brzuch mnie troche boli jak na okres i to mnie mega martwi.....
To całkowicie normalne. Ja myślałam że zaraz krew poleci a tu nic...[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, ja za kilka dni skończę 35 lat :) Mam dwie córy i także jednego aniołka w niebie. Moja ciąża po poronieniu była ciężka emocjonalnie, ale dałam radę :)
A masz cudowny prezent od Aniolka w niebie w dniu jego planowanych urodzin :)
A i fajnie że nie tylko Ja z mamuś koło 35 :) haha
 
No właśnie niestety pod względem emocjonalnym to na pewno nie będziecie łatwa ciąża...mój ginekolog powiedział że pomimo obaw powinnam spróbować...twierdzi że odwlekanie jej w czasie może jeszcze bardziej potęgować strach...zobaczymy...i tak na pewne rzeczy nie mam wpływu więc pozostaje mi zaakceptować to co los przyniesie...a mam nadzieję że tym razem będą to radosne zdarzenia :)
Każda z nas ma strach przed utratą. Podobno jakieś zagrożenie w późniejszych tygodniach wynosi jakieś jeden procent, chyba że mama jest starsza. Ale tyle się o tym słyszy. Ostatnio nawet taka blogerka "mama ginekolog" na intagramie poronila w 6 miesiącu [emoji20] od czego to zależy? Jak się uchronić? [emoji20]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Każda z nas ma strach przed utratą. Podobno jakieś zagrożenie w późniejszych tygodniach wynosi jakieś jeden procent, chyba że mama jest starsza. Ale tyle się o tym słyszy. Ostatnio nawet taka blogerka "mama ginekolog" na intagramie poronila w 6 miesiącu [emoji20] od czego to zależy? Jak się uchronić? [emoji20]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

niestety nie da sie uchronic... wiele czynników jest niezależnych od nas... u mnie po prostu przestalo bic serce.... lekarze twierdza ze dzidzius musial miec jakas wade a organizm kobiety wie takie rzeczy i czasem podejmuje decyzje o poronieniu dla dobra wszystkich....

w drugiej ciazy po poronieniu juz w ogole sie nie balam... natomiast teraz.... jezu, jakies schizy mam, ale to moze dlatego ze nie uukrywam ze nie do konca planowana ciaza jest i mega zaskoczenie :D

Jutro mam wreszcie wizyte o gin :) juz sie nie moge doczekac :)
 
Do góry