reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam nowe dziewczyny :) napiszcie jak wasze samopoczucie :)

@Lilip gratuluje udanego podgladania dzidziusia :)

Według okres koniec 5 a według USG 4 tydzień

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
@Ewarut uspokoj sie, bo stres zaszkodzi dzidzi :) jestes na tak wczesnym etapie ciąży, że wydaje mi sie ze sam lekarz nie jest w stanie powiedzieć co bedzie, wiec dziwi mnie ze Cię tak nastraszyl (ale nie mi go oceniać :) ). Ja na pierwszej wizycie tez byłam wcześnie i nic nie bylo widać ale lekarka kazala sie uspokoić i spokojnie czekać :) każda z nas chce iść na wizyte jak najwcześniej ale rzewczywiscie maja one sens dopiero kolo 7tyg.
Jedyne co teraz cos ci powie, to tak jak mówią dziewczyny, beta i powtórzyć ja po 48h :) jesli beta rośnie tzn ze ciąża sie rozwija. wiem ze łatwo nam mówić ale spróbuj sie uspokoić bo i tak nie masz żadnego wplywu na to co bedzie :) trzymaj się kochana :*
 
reklama
Witajcie nowe Marcóweczki.

Jestem po wizycie.
Maluszek ma 2.39 cm długości. Termin z @ wychodzi na 2 marca, natomiast z badania USG na 26 lutego. Zapewne urodzę w lutym, ale nigdzie się stąd nie ruszam.

Wszystko jest w porządku, serduszko bije.
Kolejna wizyta 8 sierpnia już z wynikami badań, na które czekam...

Umówiłam się już nawet na usg genetyczne na 19 sierpnia.

A teraz idę odpocząć. Spalabym bez przerwy... Dobrej nocki!
 
W końcu się dodzwoniłam do mojej lekarki, termin pierwszej wizyty na 14 sierpnia... jutro szukam innego lekarza bo tyle czekać na pierwszą ciążową wizytę to lekka przesada ehh

Fatalne się czuję, nie mam siły nadrabiać zaległości a widzę że nagadałyście tradycyjnie sporo [emoji14] Jutro rano poczytam.

Nie mogę wejść w tą nasza prywatną grupę. Ktoś ma taki problem też czy tylko ja?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W końcu się dodzwoniłam do mojej lekarki, termin pierwszej wizyty na 14 sierpnia... jutro szukam innego lekarza bo tyle czekać na pierwszą ciążową wizytę to lekka przesada ehh

Fatalne się czuję, nie mam siły nadrabiać zaległości a widzę że nagadałyście tradycyjnie sporo [emoji14] Jutro rano poczytam.

Nie mogę wejść w tą nasza prywatną grupę. Ktoś ma taki problem też czy tylko ja?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Na zamkniętą grupę chyba jeszcze czekamy...nic mi nie wiadomo, że już jest...
 
W końcu się dodzwoniłam do mojej lekarki, termin pierwszej wizyty na 14 sierpnia... jutro szukam innego lekarza bo tyle czekać na pierwszą ciążową wizytę to lekka przesada ehh

Fatalne się czuję, nie mam siły nadrabiać zaległości a widzę że nagadałyście tradycyjnie sporo [emoji14] Jutro rano poczytam.

Nie mogę wejść w tą nasza prywatną grupę. Ktoś ma taki problem też czy tylko ja?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
To jrst juz gdzieś prywatna grupa?
Ja tez czekam z wizytą u lekarza. Myślę, ze tak jest lepiej. W 5-6tyg i tak przeważnie nic nie widać i każą przyjsc później.
 
W końcu się dodzwoniłam do mojej lekarki, termin pierwszej wizyty na 14 sierpnia... jutro szukam innego lekarza bo tyle czekać na pierwszą ciążową wizytę to lekka przesada ehh

Fatalne się czuję, nie mam siły nadrabiać zaległości a widzę że nagadałyście tradycyjnie sporo [emoji14] Jutro rano poczytam.

Nie mogę wejść w tą nasza prywatną grupę. Ktoś ma taki problem też czy tylko ja?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
ja nawet nie skapnęłam się, że już jest, zaraz sprawdzę
 
A tutaj jest ta grupa czy na fb ? Nie wiem gdzie szukac :p
Pierwszy raz dodałam sie na forum wiec we wszystkim jestem nowa :D

Co do mojego samopoczucia to różnie :/ dziś cały dzień mnie mdli wiec spędziłam je w łóżku i spałam..
 
reklama
A tutaj jest ta grupa czy na fb ? Nie wiem gdzie szukac :p
Pierwszy raz dodałam sie na forum wiec we wszystkim jestem nowa :D

Co do mojego samopoczucia to różnie :/ dziś cały dzień mnie mdli wiec spędziłam je w łóżku i spałam..

Tutaj na forum będziemy miały zamkniętą grupę, @andzelika87 w poniedziałek wysłała listę dziewczyn do wpisania do niej więc osoby, które doszły później pewnie będą musiały jeszcze poczekać na dodanie.
 
Do góry