reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja już nie pamiętam jak to było. Ale jeśli urodzisz w terminie to Maleństwo będzie miało 3 tygodnie w Święta. Wg mnie to nawet jeśli będzie to 30osob to wszyscy będą uważali żeby nie kichac na dziecko it. bo przecież to rodzina. Co innego wśród obcych. Wtedy ludzie mają to w tyle że jest noworodek. Ale do rodziny ja bym chyba zaryzykowała i pojechała ;)
Mój syn jak miał 2 tygodnie, przywieźli do teściów dzieciaka z zapaleniem płuc i czegoś jeszcze. Więc najbliższa rodzina, czasami nie myśli.
 
reklama
Ala doszlas pozniej dlatego. Sluchaj wejdz na glowna stronę for i tam będzie fora zamknięte marcowki 2018 i wejdz w to. Daj mi znać jak to wygląda. A jak nie to nspusze do anislu zeby dodala kolejne osoby.
Nie mogłam znaleźć tego forum zamknietego wcześniej. Dopiero jak dostałam link i już jestem:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny... Powiedzcie mi czy wynik bety dostaje od ręki bo Ja nigdy tego nie robiłam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry